Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

Dzięki za pocieszenie.
Wiem, że do wystawy jest jeszcze troche czasu i potwierdzenie zdąży przyjść (jeśli oczywiście moje zgłoszenie doszło)
Bardziej mnie zdziwiła ilość zgłoszonych Beardedów. Wygląda na to, że Vega będzie jedynym Beardie na wystawie.

dorotal, mam nadzieje, że uda się nam spotkać w Parnu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Ja jade do Kowna (4.6.2006 r.). Nie mam żadnego potwierdzenia, opróćz mailowego. A poza tym jestem z nimi w kontakcie telefonicznym. I prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będę dzwoniła.
Pzdr.[/quote]

My też jedziemy do Kowna i mam tylko potwierdzenie mailowe że jestem zgłoszona. to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']My też jedziemy do Kowna i mam tylko potwierdzenie mailowe że jestem zgłoszona. to wszystko.[/quote]
Tak jak pisałam wczesniej w przyszłym tygodniu będę dzwoniłą i dowiem się paru szczegółów wystawowych. Tzn. gdzie, o której... (przynajmniej mam taka nadzieję!:evil_lol:
Cieszę się, że się wreszcie zobaczymy!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A ja w dzisiejszej poczcie odstałam potwierdzenie Championatu Łotwy dla mojej FELMERII (Felki). Nie wygląda zbyt efektownie. Championat, oczywiście. Ale dokument jest dokument!!! Następny tytuł do kolekcji...
[B]Ofcaa[/B] - a jak u Ciebie? Tez juz dostałaś?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja w dzisiejszej poczcie odstałam potwierdzenie Championatu Łotwy dla mojej FELMERII (Felki). Nie wygląda zbyt efektownie. Championat, oczywiście. Ale dokument jest dokument!!! Następny tytuł do kolekcji...
[B]Ofcaa[/B] - a jak u Ciebie? Tez juz dostałaś?
Pzdr.[/quote]

no super
to jak bedziesz pytac to zapytaj prosze o ktorej wchodza aussiki i na ktory ring

Link to comment
Share on other sites

Żeby nikt nie posądził mnie o jakies przekręty, to wstawiam zdjęcie następnego championatu mojej Felki. Tym razem, zgodnie z tematem topiku, Championat Łotwy.
Spójrzcie, jaka piękna rozetka w ich narodowych barwach (naszych tez!).

[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3936/resizeofpict0005b6cq.jpg[/IMG]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja w dzisiejszej poczcie odstałam potwierdzenie Championatu Łotwy dla mojej FELMERII (Felki). Nie wygląda zbyt efektownie. Championat, oczywiście. Ale dokument jest dokument!!! Następny tytuł do kolekcji...
Pzdr.[/quote]
Nie efektownie to wyglada dyplom ml. championa Łotwy
[IMG]http://www.spaniel.pl/images/dyplom/fela lv jch.jpg[/IMG][URL="http://www.spaniel.pl/images/dyplom/fela lv jch.jpg"][/URL]
Rozetka do tego jest w rozowo-biala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Asiaczek! A my najwięcej rozetek dostalismy w Estonii, bo i za JCAC, NPwR, BOB.....acha i za II na grupie :lol: .Także jak chcesz kolekcjonowac rozetki, to polecam Estonię:evil_lol:[/quote]
Zgadza się. Jak byłam w Haapsalu z Króliczkiem (a tak między nami, co u Niej? Jakoś tak przycichła...) to też dostalismy kilka rozetek. A poza tym w Rosji i na Łotwie też zawsze wracamy z kilkoma rozetkami.
Natomiast ta rozetka przy championacie to jest rozetka, która otrzymałam w kopercie razem z Championatem. Podobnie jak za Championa Estonii.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku - Śliczna ta rozetka, dyplom tez :) Nam do ch. est i (chyba o ile przepisy ktore tam sie ciagle zmieniaja, znow sie na moja niekorzysc nie zmienily) lv brakuje tylko (lub tez az :-o ) konkursow mysliwskich... ;) W jaki sposob uzyskaliscie ch.lv? 1 CAC

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Az mi wstyd pytac bo to juz bylo pewnie ze 100 razy mowione ale chcielabym sie upewnic..

Do Championatu Listwy potrzebne sa:
- 3 CACe a miedzynarodowek albo
- 5 CACow z krajowek

A czy mozna mieszac krajowki z miedzynarowkami?[/quote]
Do championatu Litwy
- 3 CAC w tym [B]przynajmniej 1 z miedzynarodowki[/B]
- 5 CAC z krajowek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Asiaczku - Śliczna ta rozetka, dyplom tez :) Nam do ch. est i (chyba o ile przepisy ktore tam sie ciagle zmieniaja, znow sie na moja niekorzysc nie zmienily) lv brakuje tylko (lub tez az :-o ) konkursow mysliwskich... ;) W jaki sposob uzyskaliscie ch.lv? 1 CAC[/quote]
Do Ch.LV - Felka dostała CAC (wystawa specjalistyczna), zapłaciłam 20 euro i dostałam dyplom. to tak w skrócie. Pani Vija Klucniece napisała mi, że dla nas, Polaków, istnieje "szybka sciezka" pod warunkiem, ze psiak, który dostała ichniejszy CAC jest championem innego kraju niz Polska. Aha, i tam jest jeden CAC na płeć.
Dokładne dane masz na stronie:
[URL="http://www.spaniel,pl"]www.spaniel,pl[/URL]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Do Ch.LV - Felka dostała CAC (wystawa specjalistyczna), zapłaciłam 20 euro i dostałam dyplom. to tak w skrócie. Pani Vija Klucniece napisała mi, że dla nas, Polaków, istnieje "szybka sciezka" pod warunkiem, ze psiak, który dostała ichniejszy CAC jest championem innego kraju niz Polska. Aha, i tam jest jeden CAC na płeć.
Dokładne dane masz na stronie:
[URL="http://www.spaniel,pl"]www.spaniel,pl[/URL]
Pzdr.[/QUOTE]
Tak wiem, my mamy juz CAC i CACIB nawet na Łotwie zdobyty, czekamy jedynie na konkursy mysliwskie, aby potwierdzono nam ch. est, a pozniej - Łotwy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ciężko zaliczyć takie próby/konkursy? Zupełnie nie mam o nich pojęcia...
Pzdr.[/QUOTE]
teoretycznie nie, ale dla 3 letniego psa, ktory w zyciu nie polowal i wlascicielki ktora srednio fascynuje sie lataniem w gumiakach po lesie to nie wyglada najprosciej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...