Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pearl']Haah czyżbyś wątpiła w moją słowność? :roll: :) A swoją drogą to planujesz Wilno również w marcu?[/quote]

Wybieram się Kasiu, bo musze Championat małemu skończyć. A Ty...?

Lidka problem w tym, że to nie idzie grupami tylko ringami, ale znalazłam, więc to jest - Sibiro haskiai.

Siberian Husky:

PSY

Klasa Szczeniąt:
BLUE STORM BRICASSART
SAFFRON FORTUNATUS

Klasa Młodzieży:
KARAI

Klasa Championów:
ARKTOGEA SWEETY
JALERRAN'S NANOOK LAST CRUSADE

Klasa Weteranów:
BURSZTYN Z COYOACAN

SUKI

Klasa Szczeniąt:
TUNDRA Z TARNAWSKIEJ RIWIERY

Klasa Młodzieży:
BLACK ARCTIC HUSKY MERKAMBERTANER

Klasa Pośrednia:
ARKTOGEA TSUNAMI
STEPHENWOLFS FLORIDASUNSHINE

Klasa Championów:
JAGIENKA Z COYOACAN

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik'][quote name='Pearl']Haah czyżbyś wątpiła w moją słowność? :roll: :) A swoją drogą to planujesz Wilno również w marcu?[/quote]

Wybieram się Kasiu, bo musze Championat małemu skończyć. A Ty...?
[/quote] A ja juz zgłosiłam do młodziezy x2, więc podejrzewam, ze to obiecane piwo będzie litweskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Popraw nazwe topiku, bo wyszlo dwa razy to samo :D
W poprzednim roku bylam raz na Litwie. [b]W tym roku bylam w styczniu w Kownie[/b]. Zglosilam tez psy na 3 wystawy litewskie: Alytus, Plunge i Kowno. Na Łotwie bede w Valmiera. W Estonii bede w Parnu.
Link na wystawy w Estonii [url]http://www.kennelliit.ee/eng/shows/official_shows[/url][/quote]

Dorotko bardzo bardzo proszę o stawkę seterów irlandzkich z Kowna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']My nadal nie otrzymalismy ani potwierdzenia za CACIB z marcowego Wilna, ani ch.est <po1,5 mies...>

tylko my tacy "opoznieni"...? :-?[/quote]
To CACIB trzeba jeszcze jakos potwierdzac? My dostalismy pierwszego w grudniu w Wilnie, to jest taki kartonik z nr startowym, czy jest potrzebne cos jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika'][quote name='Agasia']My nadal nie otrzymalismy ani potwierdzenia za CACIB z marcowego Wilna, ani ch.est <po1,5 mies...>

tylko my tacy "opoznieni"...? :-?[/quote]
To CACIB trzeba jeszcze jakos potwierdzac? My dostalismy pierwszego w grudniu w Wilnie, to jest taki kartonik z nr startowym, czy jest potrzebne cos jeszcze?[/quote]

Teoreteycznie kazdy CACIB musi potwierdzic FCI i przyslac poczta taki kartonik - potwierdzenie. Z Rygi ktora byla w sierpniu, z Łodzi ktora byla w maju -dostalam... z Wilna z marca nie... :|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...