Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='Felka z Bagien']Wkrótce też wątek adopcyjny westów, który założyła Fanta33 i mnóstwo westowych cioteczek, będzie miało swoją zakładkę na Mruniu;)))
Fanta,ja podziwiam twoje rozdwojenie jaźni.
Nie możesz napisać o sobie,ja Fanta33.Spróbuj,ulży ci.[/QUOTE]


wiesz co ja i Fanta33 prowadzimy ten wątek więc w sumie Werka powinna napisać ja i sister, ale cóż ty zawsze jak zwykle czepiasz się szczegółów szkoda wątku na ciebie

- podpisała Masuimi33 - żeby nie było Dominika Witanowska z profilu siostry (poprawiłam Felka żeby cię tak w oczy nie kuło)

a i co do ślimaków tak łapie tylko te z domkami, bo innych nie widziałam, dziewczyny rozumiem że te z domkami są ok??? bo nie zakumałam;)
a propos jak ostatnio bawiłam się biedronką ciotka powiedziała, że również biedronki mogą "ukąsić" - pierwsze słyszę!!!!?????czy to prawda????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']wiesz co ja i Fanta33 prowadzimy ten wątek więc w sumie Werka powinna napisać ja i sister, ale cóż ty zawsze jak zwykle czepiasz się szczegółów szkoda wątku na ciebie

- podpisała Masuimi33 - żeby nie było Dominika Witanowska z profilu siostry (poprawiłam Felka żeby cię tak w oczy nie kuło)

a i co do ślimaków tak łapie tylko te z domkami, bo innych nie widziałam, dziewczyny rozumiem że te z domkami są ok??? bo nie zakumałam;)[/QUOTE]
?????????Kochanie coś ci się całkiem pomyliło.Wątek nie ten.Jutro rano, z trzeźwym umysłem ustalimy co jest co.Dobrze?, a teraz najlepiej lulu,bo i Selenga i Marycha śpią,a i tak ci nic nie poradzą:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']wiesz co ja i Fanta33 prowadzimy ten wątek więc w sumie Werka powinna napisać ja i sister, ale cóż ty zawsze jak zwykle czepiasz się szczegółów szkoda wątku na ciebie

- podpisała Masuimi33 - żeby nie było Dominika Witanowska z profilu siostry (poprawiłam Felka żeby cię tak w oczy nie kuło)[/quote]
Fanta, błagam, użyj opcji "ignoruj", szkoda czasu i zdrowia na dyskusje, zwłaszcza prowokowane :)

[quote]a i co do ślimaków tak łapie tylko te z domkami, bo innych nie widziałam, dziewczyny rozumiem że te z domkami są ok??? bo nie zakumałam;)[/QUOTE]
te z domkami są OK (chociaż też lubią podskubać roślinki w ogródku, ale w końcu ślimak też człowiek, coś jeść musi)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Fanta, błagam, użyj opcji "ignoruj", szkoda czasu i zdrowia na dyskusje, zwłaszcza prowokowane :)


te z domkami są OK (chociaż też lubią podskubać roślinki w ogródku, ale w końcu ślimak też człowiek, coś jeść musi)[/QUOTE]
Selenguś,nie raz już nawoływałaś Fantusie,Martusie aby zachowały spokój i poszły spać.Wróciła Fanta,wrócił problem.

Link to comment
Share on other sites

dobranoc dziewczyny, życzę owocnych oczekiwań na foty szczęśliwego psotka Kubulka, pogromcy piernikowych ciasteczek,
myślę o Kubulku i tych wszystkich naszych bidach, o których dobro walczymy,
Dziś trzymam też kciuki za Thomasa mix goldena po wypadku- dziś albo jutro ma iść do adopcji, znalazłam mu fajny domek z ogrodem w Chotomowie, trzymajcie kciuki również;) każdy kciuk się przyda;)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']dobranoc dziewczyny, życzę owocnych oczekiwań na foty szczęśliwego psotka Kubulka, pogromcy piernikowych ciasteczek,
myślę o Kubulku i tych wszystkich naszych bidach, o których dobro walczymy,
Dziś trzymam też kciuki za Thomasa mix goldena po wypadku- dziś albo jutro ma iść do adopcji, znalazłam mu fajny domek z ogrodem w Chotomowie, trzymajcie kciuki również;) każdy kciuk się przyda;)))[/QUOTE]

Dołączam się i też trzymam kciuki...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']
a co z biedronkami ??? co myślicie o biedronkach ???? potrafią ukąsić? czy to bzdura???[/QUOTE]
Biedronka Harmonia axyridis (nie mylić z siedmiokropką) jest jak najbardziej serio i jak najbardziej groźna:
[URL]http://www.cbe-pan.pl/harmonia/inwazja.htm[/URL]
[URL]http://wiadomosci.ekologia.pl/rosliny-i-zwierzeta/Harmonia-axyridis-w-Polsce-inwazja-nowej-biedronki,4170.html[/URL]
[URL]http://forum.przyroda.org/topics9/monitoring-harmonia-axyridis-vt10108.htm[/URL]

A swoją drogą idzie sobie człowiek łąką, patrzy - biedronka, o jaka śliczna :)
I nawet mu do głowy nie przyjdzie, że to wredne, żarłoczne bydle :(

Link to comment
Share on other sites

Ale super kubusiowy wątek ! Aż mnie zatkało, ile postów nowych i wieści! I w ogóle nie ma trollowania! No, no! Szkoda tylko,że nie są to wieści o Kubusiu:( Ale co tam Kubuś. Na pewno ma się cudownie, ładnie je, skórka mu się goi i sierść porasta. A może nawet już całkiem zarosła? Ale super! Moze nawet już łądnie na łapinki staje i nie kuleje? Też tak myślicie dziewczyny? Ja to nawet myślę sobie, że operacje były już potem zbędne, bo lekarze poradzili sobie z problemami, chociaż nie do konca wiem jakimi, ale to nieważne! Ja tam idę w ślady Selengi już od dawna i uzbrajam się w cierpliwość, choćby to miało i pół roku trwać i choćbym miała zakładać kolejne konto i bawić się w przestępcę roku na forum. W końcu pani Elunia obiecaa, że będą zdjęcia i relacje z nowego domu, to będą. Ja tam wierzę w obietnice,bo dlaczego nie? Za jakis czas wrócę też z urlopu do domu, do swojego kompa i może uda mi się znaleźć psiaki, którym obiecałam pomoc, bo jak forever, to forever! Pomoc też.Tymczasem mam tylko wątek Kubusia i fajnie,że na nim tyle się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

A zakładaj i sto kont. Może chcesz prześcignąć pewną osobę któa niedawno założyła ich na dogo sto kilkadziesiąt? A wydawałoby się, że to zabawa bardziej przystoi małolatom niż dorosłym.
Niedługo zatem na dogomanii (przepraszam za obcojęzyczność, bo powinno być psomanii:evil_lol:) po kolejnych nawiedzonych neokontach będzie:
"Czas już jest na finał, pointa się zaczyna:
Coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']To sie chyba nigdy nie skonczy, ludzie chcecie wiesci o Kubie? zadzwoncie do prezes fundacji mrunio i sami sie dowiedzcie, albo napiszcie jej na fb dosyc czesto na nim siedzi... No bo sorry co ma wam Selenga pisac? Skoro ona sama guzik wie (bez urazy, ale taka prawda) A jesli czujecie sie oszukani, to zalozcie sprawe i wtedy wszystko sie wyjasni, co wam da ta przepychanka miedzy soba?
[/QUOTE] Nic dodać, nic ująć...

I czy nie jest to lepsze rozwiązanie niż czcze siedzenie na wątku i infantylna zabawa w dogo-CBA ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']A zakładaj i sto kont. Może chcesz prześcignąć pewną osobę któa niedawno założyła ich na dogo sto kilkadziesiąt? A wydawałoby się, że to zabawa bardziej przystoi małolatom niż dorosłym.
Niedługo zatem na dogomanii (przepraszam za obcojęzyczność, bo powinno być psomanii:evil_lol:) po kolejnych nawiedzonych neokontach będzie:
"Czas już jest na finał, pointa się zaczyna:
Coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał".[/QUOTE]Obcojęzyczność na tym wątku jest normalna;)Dzwoniąc do pani Eluni przedstawilam się z imienia i z nazwiska. Nie jestem anonimowa, ani nie jestem przebierańcem, jeśli już, to nie z własnej woli. Nie chcę tworzyć kont i bić rekordów, bo przecież nie po to tu jestem. Chyba, że będę zmuszona. Weszłam na to forum, bo poznałam Kubusia, najpierw czytałam, potem się zachęciłam. Chcę pomagać psom i bo obiecałam. Jeśli to przestępstwo, trudno.Nikogo ani tu ani na zadnym innym wątku nie obraziłam, nie oskarżyłam, nie pomówiłam. Zadaję pytania, ale czy to jest przestępstwo? Pytam o Kubusia i wyrażam swoje zdanie, jak większośc osób, które tu zaglądają. Głownodowodząca na tym wątku, z wlaśnie rozmawiałam, wyraziła osobiście swoje zdziwienie i zaniepokojenie, oraz pewność, że ban, jakiego otrzymałam nie jest karą za ten wątek. I nie tylko ona. Ja żyję, jestem ciągle tą samą osobą i ciągle sobą a nick jest tylko symbolem. Pomagać mi wolno, czy się to komuś podoba,czy nie. Nie chcę przestać. Nie wiem jeszcze jak to zrobię i jak znajdę wątki psiaków, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Muszę wrócić do domu. A na wieści o Kubusiu też czekać nie przestane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Nic dodać, nic ująć...

I czy nie jest to lepsze rozwiązanie niż czcze siedzenie na wątku i infantylna zabawa w dogo-CBA ?[/QUOTE]Dzwoniłam, wisiałam na słuchawce kilka godzin. Niestety nawet nie chcę do tego wracać. Rozmowa okazała się czczą gadaniną. Ale skoro Selenga, która tak bardzo pomogłą Kubusiowi w uzyskaniu finansów, nie może od tak dawna uzyskać informacji na jakie czeka tu kilkanaście conajmniej osób, to naparwdę myślisz,że uda się to mnie? Czy myslisz, że pani Elunia będzie miała czas odbierać kilkanaście telefonów od ludzi zainteresowanych losem Kubusia i wszystkim po kolei opowiadać o stanie zdrowia psa? Skoro nie ma czasu pogadać z Selengą, ani wysłać do Niej obiecanego maila? Wątpię, ale jak wrócę, spróbuję, obiecuję. Tymczasem czekam cierpliwie, może Seenga będzie pierwsza z wieściami. Oby tak się stało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kubusinek'] Nie wiem jeszcze jak to zrobię i jak znajdę wątki psiaków, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Muszę wrócić do domu. A na wieści o Kubusiu czekać nie przestane.[/QUOTE]

To akurat najmniejszy problem. Napisz, które to psiaki, a bez trudu wątki ich Ci odnajdę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...