Jump to content
Dogomania

Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zalewscy']Ja bardzo się boje, bo nie dawno wziełam ze schroniska ( oczywiści i dogomanie) sznaucerke mini, miała zapaleni płuc, potem okazało sie że kaszel kenelowy, zaraziły się wszystkie nasze psy i leczylismy się ponad dwa miesiace, a gdyby nie finansowa pomoc dogomaniaków nie wyleczylibyśmy ich :oops: . Teraz okazało sie że sunia ma raka sutków i konieczny jest zabieg. Psy co prawda już o kaszlu zapomniały, ale ja musze mieć pewnosć, że sunia nie ma zakaźnej choroby !!! Oczywiście moge ją izolować, gdyby to było konieczne ale strach i tak zostaje, gdyby ktoś zapomniał umyć rece i .... , po badaniu dajcie znać co i jak. Ja pytałm już weta, czy jak wezme psa to czy sie nie zarazi tym co mielismy , powiedział ze nie ma obaw .[/quote]

zbieracie pieniążki na operację raka sutka suni ?

Link to comment
Share on other sites

Co zaś się tyczy hienki - to nie chodzi mi o to by była 100% zdrowa, bo gdyby była to już by pewnie miała swoj domek, chodzi o to że musze mieć pewność, ze nie ma żadnych chorób zakażnych. Ja już zaraziłam swoje psy kaszlem kenelowym, bo wziełam sunie nie wiedząc ze jest chora, wiecej wrazeń mi nie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny widze ze moja wplata doszla, prosze Was o przypilnowanie tylko by byla oddzielona- w zarezerwowanych bowiem nie bylo wpisane pregowana sunia jozefow, Green Evil wpisala to tylko we wplatach (mimo iz ja to zaznaczalam).

Pilnujcie kaski i do weta na badanka - niech potwierdzi ze nie ma zakaznych chorobsk.

Robi sie coraz zimniej i faktycznie dla maluszka moze sie to zle skonczyc.

Link to comment
Share on other sites

hm, ja mogę wziąc na tymczasik.... I mnie sie nie spieszy, może pobyć aż do momentu znalezienia super domku. Jak patrze na tę bidę to mi się serce kroi w talarki. Myslę o tej małej hience. Zalogowałam się niedawno przez pewnego collie i wiem, że jestem tu nowa i mogę nie budzić zaufania. Ale zapewniam, ze nie jestem potworem i odkarmię maluszka. Jestem dorosła i odpowiedzialna; pewnie, że z kasą krucho bom zarżnięta po wakacjach i przed rokiem szkolnym ale dla hienki znajdzie się wikt i opierunek.Weterynarz też jest blisko/ sprawdzony, Arka zna tę panią i myślę że ma o niej dobre zdanie/. Jest tylko jedno ale. Mam trzy koty i też mam obawy czy szczeniusia mi czegoś nie przyniesie. Chrupek, upewnij się u weta. Koty są dorosłe. Podaję ci mój telefon:0-603823462. jakby co to w każdej chwili służę pomocą. Aha, ja nie mam jakichś powalających doświadczeń z psami, mieliśmy tylko przez 12 lat bokserkę. a teraz koty się rozpleniły i czasami kociaki tu pomieszkują znalezione i zabidzone. potem szukamy im domów. i udaje się to nam, :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...