Jump to content
Dogomania

Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!


Lulka

Recommended Posts

sluchajcie , szczeniakow w takim stanie jak hienka jest nieco wiecej
kojarze nawet taka sama bide jak hienka (pewnie siostra lub brat)
jutro bede w schronisku , zrobie zdjecia,
Na dogo jest nawet watek 2 seterkowatycj psiakow , tez makabrycznie chudych , potrzebujacych tymczasu na JUŻ

[QUOTE]potrzebne jeszcze jakieś pieniążki??[/QUOTE]
hmm..nie mam pojęcia ,
na funduszu nic nie widze :(
a Wy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chrupek----> juz pisalam: we wplatach Green Evil napisala ze jest od jowita Poznan na pregowana sunie jozefow a w zarezerwowanych tego nie napisala. Trzeba sie upomniec zeby dobrze byly pieniadze rozlozone- jakby co dowod wplaty z przeznaczeniem na co posiadam!

Te pieniazki nie moga pojsc na ogolny gdyz kierowalam z przeznaczeniem!

Link to comment
Share on other sites

Jovita---> oczywiście, że pytałam domowników. nikt nie zrzędził.
wiem, ze jest masa szczeniąt w podobnym stanie, :placz: . Po prostu odezwałam się na wątku tej suni bo mi jakoś zapadła w pamięć i poszukuje konkretnego tymczasu. no i blisko jest. i bez psów.zadecydujcie, ot, co. Najważniejsze żeby miała dobrze..

Link to comment
Share on other sites

ode mnie też poszło wczoraj na Hienkę 50 złotych, myśle, że na podstawowe badania powinno wystarczyć,a nawet zostać. Agnie- byłoby super, gdyby hienka mogła do Ciebie pojść, nie trzeba byłoby jej tak daleko wozić.
edit: tyle, ze ja na pierwszej stronie AFN naszej suni z Józefowa nie widzę. Ale czekam na uaktualnienie, może sie pojawi :) echh, za dużo wątkow w krótkim czasie czytam, juz mi sie wszystko pie...dzieli :D Oczywiscie znalazłam rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ale skoro mamy dwa domki zastepcze i hienka ma rodzenstwo to moze badania dla braciszka badz siostrzyczki takze?

Uratujemy dwa pieskie zycia [/QUOTE]

no wlasnie !! :lol:
na moje konto wplynelo rowniez 70zl od BasiD
:multi:
tak wiec na 2 psiaki starczy napewno!!!:)

Link to comment
Share on other sites

gdyby jakaś hienka zdecydowala się na moje skromne progi to błagam, niech to będzie sunia. Często jeżdżę na działkę /ogrodzoną/ a ojciec ma tam swoje iglaczki. i kiedy po wizytach psa mojej siostrzenicy pousychały gałęzie to staruszek był smutny. nie chcę go stresować, :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że dacie znać o wynikach.
A czy kwota 100 zł na koncie hienki wystarczy też na badania brata? Weźcie je od razu razem, gdyby okazało się, ze jest troche za mało pieniędzy, dorzucę te parę groszy :). No chyba, że sunia ma też inne potrzeby, to juz lepiej jednemu maluchowi pomoc do końca.

Link to comment
Share on other sites

szykuję się, szykuję. przejrzałam już kocyki i ręczniki na posłanko. ona chyba na początek to musi jeść cosik lekkostrawnego jak rozgotowany ryż z kurczaczkiem i warzywami, prawda? kurczaczka już kupilam, będę pichcić. cholera, w czym śpią małe pieski? mam dyżurny wiklinowy koszyk z zawieszonymi kocimi zabawkami ale nie wiem czy nie poczuje sie urażona. i tak pewnie skończy w łóżku mojej córki, :evil_lol: . Jestem przed remontem tarasu na górze bo mi kapie w przedpokoju i jak się zleje dzieciaczyna na wykładzinę to żaden ból bo i tak jest do wymiany.

Link to comment
Share on other sites

Panie w schronie odkarmiły trochę brzdąca, brzuszek się zaokrąglił. Mam nadzieję, że na skutek jedzonka, a nie robal. Dostanie w kazdym bądz razie prochy na robaki.
Drugiej takiej hienki nie widziałam.

Wielkie dzieki za pomoc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...