Jump to content
Dogomania

Dingo nie wraca, ma swój dom :)


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malvaaa']Paliwo 100zł, ja dorzucam na dobry start od siebie 20zł, czyli 80zł.[/QUOTE]
nie powinnaś przypadkiem sprawdzić czy Twój samochód prawidłowo spala paliwo???
z Warszawy do Garwolina i spowrotem, licząc ze spora nawiązką, jest 150 km
nawet gdyby liczyć cenę paliwa po 5 zł za litr (aktualnie w Warszawie benzyna bezołowiowa 98 jest po 4,81zł) to wychodzi, że paliłby 13 l/100 km...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, że zaglądacie na wątek :)
Co do transportu, to może będę mogła sama go zawieść, wtedy deklaracje na transport nie byłyby potrzebne (ale na hotel bardzo się przydadzą :oops:). Wieczorem będę wiedziała, czy dam radę!

No i serdecznie zapraszam na bazarki (w pierwszym poście) - jeśli nie na zakupy, to chociaż do hopania :)

Za rozsyłanie wątku też będę bardzo bardzo wdzięczna - Dingo bardzo potrzebuje deklaracji :(

[quote name='Ladymonia0610']Może warto napisać do Kundelkowej Skarbonki i poprosić o pomoc np. na paliwo .[/QUOTE]

Tez myślałam, żeby tam napisać, jak tylko będę wiedziała jakie wydatki są najpilniejsze - spytam na tamtym wątku.

[quote name='Ladymonia0610']Ja miesięcznie mogę dać 10zł więcej nie dam rady.

Mam i tak za dużo deklaracji ale trudno ogranicze palenie:P[/QUOTE]

Ja już ograniczyłam, bo inaczej poszłabym z torbami :D Bardzo dziękuję!

[quote name='Zofija']czy to będzie duży pies? pytam bo dzwonił do mnie Pan, ale właściwie chciał sukę. Mogę go zapytać, ale do budy. Dea sprawdziła dom i mówi, ze ok. Jest tam sunia zadbana, dobrze odzywiona, biegająca wolno;[/QUOTE]

Myślę, że Dingo powinien trafić do doświadczonego domu gotowego na pracę z psem i raczej nie do budy, jeśli to taki uciekinier (no i raczej jego sierść nie wygląda na taką do budy). Ale może inny psiak z lecznicy? Tam jest jeszcze kilka i wszystkie zagrożone giełdą :( Beka, Golf, które by się nadawały? Może Baszka: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=254785993&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ254785993MXGuidMZ12d9985b-0660-a20b-2764-3bacffff217f&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=41092297%3B254785993%3B41092297%3B3200001%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1295360831935&secev=AQAAAS2OsjYAAM0AAAABACIxMmQ5OTg1YjFiZi5hMjBiMjY3LjM1YTMzLmZmZmU0MDc0AAAAAQAAAAAPL7nJAFHJDBwMPKXv2WZIcR2Trzxjbxqs&wmid=254785993[/URL] ?


[quote name='malvaaa']Paliwo 100zł, ja dorzucam na dobry start od siebie 20zł, czyli 80zł.[/QUOTE]

[quote name='Jo37']Dołożę na transport 20zł .[/QUOTE]

Dziękuję :) Czy jeśli transport będzie bezpłatny, Wasze deklaracje mogłyby zostać przeznaczone na hotel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Dzięki, że zaglądacie na wątek :)
Co do transportu, to może będę mogła sama go zawieść, wtedy deklaracje na transport nie byłyby potrzebne (ale na hotel bardzo się przydadzą :oops:). Wieczorem będę wiedziała, czy dam radę!
[/QUOTE]
Póki nie ma śniegu to ja tez mogę jechać, tylko wiesz jak ze mną jest - musi być ktoś do zajęcia się psem, ja się tylko na kierowcę nadaję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']W weekend (czyli praktycznie w sobotę, bo w niedzielę już giełda :() nie ma sprawy, mogę jechać jako pomoc :) I tak chciałabym być obecna przynajmniej przy zabieraniu go z lecznicy.[/QUOTE]
Teoretycznie śniegu nie zapowiadają...
Ale 100% pewności nie ma. Jak spadnie śnieg, to ja na parking nie dolezę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']

Myślę, że Dingo powinien trafić do doświadczonego domu gotowego na pracę z psem i raczej nie do budy, jeśli to taki uciekinier (no i raczej jego sierść nie wygląda na taką do budy). Ale może inny psiak z lecznicy? Tam jest jeszcze kilka i wszystkie zagrożone giełdą :( Beka, Golf, które by się nadawały? Może Baszka:

Baszce wlasnie zrasta sie lapka, wiec jeszcze pewnie przez najblizsze 2 tyg nie bedzie do adopcji lub trzebab by z nia jezdzic ma kontrole.
Ale jak najbardziej sie nadaje!!to naprawde swietna sunia, ta nasza Baszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek'][CENTER][SIZE=4][B]Czy tak powinny wyglądać oczy dziecka?

[[B]Dingo [/B]to ok. 8-miesięczny szczeniak. Do małego przytuliska w podwarszawskiej lecznicy trafił z interwencji. Niby jest bezpieczny, nie marznie, ma co jeść, ale... schronisko ma swój specyficzny sposób na adopcje: co tydzień wydaje psy na wiejskiej giełdzie! Domy nie są w żaden sposób sprawdzane, psy trafiają do pilnowania firm, na łańcuchy...
[/QUOTE]

Czy moge wiedziec ktore to schronisko, bo mnie zaraz szlag trafi. No oszczedzaja na kosztach!!! Bardzo prosze o info, niech no tylko sie dowiem...

Link to comment
Share on other sites

Dingo, mimo ze nie jest juz dziki i chodzi na smyczy, potrzebuje socjalizacji.
Musi po prostu byc z czlowiekiem, przebywac miedzy ludzmi.
Bez tego nadal bedzie tak przerazony jak jest w tej chwli :-(
zebyscie mnie opatrznie nie zrozumialy, on nie jest wyplochem, tylko po prostu sie boi.Teraz przebywa w chlewiku, skad wychodzi dwa razy dziennie, wiec o socjalizacji nie ma mowy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golf']Dingo, mimo ze nie jest juz dziki i chodzi na smyczy, potrzebuje socjalizacji.
Musi po prostu byc z czlowiekiem, przebywac miedzy ludzmi.
Bez tego nadal bedzie tak przerazony jak jest w tej chwli :-(
zebyscie mnie opatrznie nie zrozumialy, on nie jest wyplochem, tylko po prostu sie boi.Teraz przebywa w chlewiku, skad wychodzi dwa razy dziennie, wiec o socjalizacji nie ma mowy..[/QUOTE]
jak to " w chlewiku" ???????????
<wlasnie czytam "Polske Piastow" i jakbym "deja vu" miala, no nie...>

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny przepraszam za zamieszanie, nie znam się na tym i napisałam tak mniej więcej że ok.100zł ale to by wyszło mniej, skonsultowałam się z chłopakiem i sprowadził mnie na ziemie, że żle to policzyłam. Jeszcze raz przepraszam, nie miałam zamiaru was naciągnąć, zawiniła moja nie wiedza o samochodach. Ale jeśli nie potrzeba już to to 20zł przeleje na hotel jako jednorazowa deklaracja. Poproszę numer konta na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...