Jump to content
Dogomania

Niufka-wychudzona nowofundlandka w schronisku-MA JUŻ DOMEK!!!


Lozik

Recommended Posts

Pięknie dziękuję w imieniu wielkiej ,puchatej za ogłoszenia :),cały czas zainteresowana jest nią p.Małgorzata z okolic Łodzi.Dzisiaj miło mi będzie wszystkich poinformować ,że wyniki morfologii krwi Niufki są całkiem dobre.Przybyło czerwonych krwinek ,natomiast poziom białych sugeruje lekki stan zapalny (prawdopodobnie jeszcze po zabiegu) wiec dziewczyna dostała antybiotyk w zastrzyku.W puchatą ,chudą pupę.
Weterynarz zauważył też ,że przytyła !!! :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A żadna z ciotek z Lodzi nie może zrobić tej wizyty pod Lodzią ? Może np.rita60 ,czy inne cioteczki ? Odleglość z Zielonej Gory do Lodzi nie jest aż tak ogromna ,aby uniemożliwić transport suni. Nie można za dlugo czekac z tą wizytą,bo domek znajdzie sobie innego psa albo zmieni zdanie.A tak to sunia zdobędzie ich serca i zyska staly dom.Trzeba na dniach robić tę wizytę-koniecznie.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy]To odpowiedz od Rita60 : [/COLOR]
[B]Z Łodzi jest[/B]
[B]ewatonieja[/B]
[B]ciapuś[/B]
[B]anovip1[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/members/16413-Niewiasta_21"][B][COLOR=#4444ff]Niewiasta_21[/COLOR][/B][/URL]
zuzka

a to łodzki watek
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/77826-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-newsy-o-zwierz%C4%99tach-potrzebuj%C4%85cych-pomocy-lista-wolont.700-ps%C3%B3w-w-schronie?p=16278288#post16278288"]http://www.dogomania.pl/threads/7782...8#post16278288[/URL]

Napisalam pw do Ewatonieja i Ciapusia . Na wątku lodzkim już umiescialam także prośbę o wizytę dla Kessy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daderma']Witajcie;)
Jak będziecie miały problemy z tą wizytą przedadopcyjną dla Nowofunlandki to dajcie mi znać.Podjadę z wizytą przedadopcyjną.
Ale że nigdy tego nie robiłem powiedzcie na co szczególnie zwrócić uwagę.
pozdrawiam[/QUOTE]

wiesz, musisz zwrócić uwagę na to, ile czasu mogą poświęcić Kessy (ile będą trwać spacery, jak często Kessy będzie sama w domu itp.) Czy zdają sobie sprawę z wymagań rasy, czy mieli już psa tej rasy, czy podpiszą umowę adopcyjną i czy zgadzają się na wizytę poadopcyjną. To chyba najważniejsze rzeczy, jak coś przeoczyłam to sorry ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie jest wysterylizowana, czy się zgadzają (mają się zgodzić ;p ), czy mają inne psy, czy mają dzieci i jak się psy oraz dzieci odnoszą do zwierząt. Można to bez psa pewni zaobserwować, ile myślą, że będą na nią wydawać. Czy wiedzą jakie nowofundland może mieć choroby, i że leczenie takiego psa jest drogie. Czy wiedzą, że psy tej rasy kochają wodę i współpracę z człowiekiem, jakoś trzeba będzie ją zająć na pewno. No i na pewno sprawdzić warunki w jakich mieszkają. Na razie tyle mi się nasunęło :)

Link to comment
Share on other sites

Napisalam pw do was i do Lozik- mamy nadzieję,że uzgodnicie już na dniach termin tej wizyty-jak tylko dowiemy się konkretnie ,gdzie ma być ta wizyta. Daderma jest chyba z Łodzi .[B] [COLOR=blue]Czekamy na pilny kontakt Lozik do Ewatonieja ,Ciapuś oraz daderma .[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ,jesteście świetne,ale wizytę już odbyła Dorota z "Psich Ratowników" i najprawdopodobniej w niedzielę Niufka będzie już w swoim domku!!! :)))
Olga7 -od dwóch dni bezskutecznie usiłuję odpisywać na Twoje pytania na priv,ale coś robię żle bo stale wyskakuje mi błąd! Zadzwonię do Ciebie jutro !

Link to comment
Share on other sites

Wizyta przedadopcyjna wypadła b.dobrze,domek własny,ogrodzenie porządne,do lasu i rzeczki bliziutko,psiaki przyjazne ,koty też. :)))
Pani Małgosia ma wolny zawód,pracuje w domu,wie sporo o nowofondlandach...Przyjedzie po Niufkę w ten weekend!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy]Dziękujemy zatem wszystkim chętnym do pomocy w sprawdzeniu domku dla niufki -a szczególnie cioteczkom Ewatonieja ,Ciapuś oraz wujowi Daderma .:p
Jak to dobrze ,że wizyta już odbyla się a wynik jej jest pozytywny.Sunię Kessy czeka zatem podróż do nowego,szczęsliwego zapewne domu i życie wśród dobrych,życzliwych ludzi !!! :loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...