Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro']Balbina nie daje się dotknąć, szczerzy zęby
[/QUOTE]

biedna sunia ... pewnie będzie skazana na pobyt w schronie lub igłę z powodu agresji :(
moja Mona była w takim stanie psychicznym że gdyby trafiła do schroniskowego boksu robiłaby dokładnie to samo
szkoda jej :( ... cholera a ja pomóc nie potrafię

Link to comment
Share on other sites

a dzwonił ktoś w sprawie Klary? w takim razie może napiszę w ogłoszeniach że sunia wysterylizowana, to już będzie naturalna selekcja, zrobiłam jej ogłoszenia na miesiąc jak się skończą to zrobię nowe.
co się tyczy Balbiny może byc ciężko jak mówi fioneczka, deklaracji jak kot napłakał, Jamor zapsiony po uszy a kolejka że ho ho.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Balbinka ma wątek przeze mnie zalozony.
Nie ładnie tak komuś zamykać wątki.
Przecież moglam go aktualizować.[/QUOTE]


rano napiszę do moda żeby zamknął wątek założony przeze mnie
w porywie założyłam jej wątek, zapomniałam że już ma na niebieskim założony przez Ciebie
ponieważ zdecydowałam się zbierać na nią deklaracje myślałam ze nie będziesz miała nic przeciwko, jednak widzę ze straszne fo pa popełniłam,
rano wątek załozony przeze mnie znika, Twój będzie odblokowany więc proszę uzupełnij deklaracje w pierwszym poście, może też uda Ci się znaleźć kogoś kto dołoży grosik
ja ze swojej strony podtrzymuję przewiezienie suni do hotelu jeśli deklaracje się uzbierają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']No teraz to już spoko :)
Ciotka się nie gniewa. Jak już prowadzisz to prowadź prowadź i wyciągaj maliznę.[/QUOTE]



ja się nie gniewam
po prostu nie pomyślałam, stąd drugi wątek na niebieskim
już napisałam o zamknięcie tak że jak Twój odblokują, uzupełnij tam sobie wszystko

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam dziś dokładny wywiad w sprawie obu suń.

Balbina, po wypuszczeniu z klatki jest bardzo rozchwiana. Z ogromnego entuzjazmu, rozdawania buziaków i kochania wszelkich istot żywych, potrafi przejść szybko w stan lęku i agresji. Wymaga zrównoważonego prowadzenia, umiejętnego tonowania zarówno stanów euforii jak i lęku. Przez kraty szczerzy zęby i bardzo szczeka. Nie ma szans na adopcję, z takim wizerunkiem.

Klara natomiast jest wycofana i bywa agresywna, jednak wybranym osobom potrafi zaufać. Wymaga wzmożenia poczucia pewności siebie, bliskości opiekuna i otoczenia bezpieczeństwem. Klara machała ogonkiem dziś i do mnie i do psów. Dała się głaskać, zaczepnie pukać palcem w polika, tarmosić ucho. Niestety przez kraty.

obie panienki wysterylizowane

wrócił do schr bardzo ładny, beżowy, młody ast. Grzeczny, nauczony komend, tylko wulkan energii. Powód oddania: ciągnie na smyczy (!). Gdyby z psem popracować, np. nad aportem i zmęczyć treningiem psychicznie, będzie z niego fajny psiur. Zaraz zaktualizuję pierwszy post i wstawię jego foty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'] wrócił do schr bardzo ładny, beżowy, młody ast. Grzeczny, nauczony komend, tylko wulkan energii. Powód oddania: ciągnie na smyczy (!). Gdyby z psem popracować, np. nad aportem i zmęczyć treningiem psychicznie, będzie z niego fajny psiur. Zaraz zaktualizuję pierwszy post i wstawię jego foty[/QUOTE]

po Demona, bo tak zwie się powyższy psiak, wysłałam dziś super ludzi i Demon już w domku!!! :multi:Państwo nastawienie na pracę z nim i duuuużo męczących spacerów. Młodzi ludzie, mający doświadczenie z astami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...