Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro']Rozmawiałam przed chwilą z wetem schroniskowym.
Wg niego Kasta w warunkach schroniskowych nie rokuje.

Jeśli podczas dzisiejszej wizyty on zobaczy, że obrzęk listwy nadal się utrzymuje, z pęknięta guza cieknie i się zakaża, pies schudł i źle się czuje - zostanie uśpiona:-(
nie mamy domu, który by się nią zajął. Wożenie psa do hotelu w tym stanie też jest bez sensu.

Jedynym rozwiązaniem ratującym jej życie jest natychmiastowe zabranie jej ze schroniska do domu, zrobienie biopsji guza i wtedy decyzja: jeśli złośliwy - pomóc jej ulżyć w cierpieniu, jeśli niezłośliwy - doprowadzić stan ogólny do poziomu umożliwiającego operację (bo teraz się nie kwalifikuje) i wycięcie listwy.[/QUOTE]

jessso czy nie można z kierownictwem schroniska dojść do porozumienia .... może jakoś pokrylibyśmy koszty leczenia
qrde no ... skąd wziąć DT :(


[B]NEO
[*][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Dziś został uśpiony jeden z waszych podopiecznych:( Nie widziałam wcześniej psa, przynajmniej go nie kojarzę, więc podejrzewam, że był w schronie od niedawna. Piękne, szaro-pręgowane psisko, z masywną dużą cudną głową i białą piersią. Uspiony z powodu agresji:angryy:
Jeszcze pielęgniarz trzymając go do uśpienia wyrzekł słowa:" spokojnie, to dla twojego dobra" (sk......syn pier....ony:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]

:( bardzo nieladnie te pan powiedzial... dla dobra waszych podopiecznych owego pielegniarza powinni uspic...

Diuna co do tej waszej astki chorej pamietasz dawalam ci kiedys numer do chlopaka jakiegos tam moze on bylby zainteresowany opieka chocaz tymczasowa, zawsze to jakiekolwiek rozwiazanie przed igla smierci>?
nic innego nie przychodzi mi do glowy

Link to comment
Share on other sites

żal mi Neo, chodziłam z nim na spacery. Potwierdzam jednak, że był niebezpieczny. Bardzo niebezpieczny, silny, nieopanowana maszyna. Był bity i pewnie stąd ta nienawiść do ludzi.
Dostał jednak szansę, został adoptowany i pogryzł tam ludzi. Trudno by mi było wydać na niego wyrok, dlatego tak mi przykro bo wierzę, że każdego młodego psa można wychować, pod warunkiem, że trafi w odpowiednie ręce i że agresja nie jest wynikiem chorób mózgu.

właśnie się dodzwoniłam do schr, poprosiłam o odroczenie wyroku Kasty, a Kasta dziś czuje się ciut lepiej

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Zapraszam was na wątek [B]niechcianych i zapomnianych psiaków z Uciechowa[/B], które żyją jedynie nadzieją... Jest ich jedenaście.
Na listę trafiają te, które czekają dłużej niż 10 miesięcy.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210281-Niechciane-i-zapomniane-czekaj%C4%85-latami..-%C5%BByj%C4%85-nadziej%C4%85-schronisko-Uciech%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/2102...-Uciech%C3%B3w[/URL]
Znajdźmy im domy, jednocześnie zapobiegając ich przykrej emeryturze w schronisku !!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

poprosilismy isadore by wstrzymała sie z allegro na kaste ze wzgledu na chwilowa niewiedze co zrobia w schronie. NA SZCZESCIE! mamy czas,zatem Isadoro,prosze rob dla małej allegro! my ze swojej strony zrobimy wszystko by ją zabrac ze schroniska.
serce mi peka ze wzgledu na dzisiejsze nieszczescia,ale... idziemy dalej,jest dla kogo sie starac!

Link to comment
Share on other sites

Ratunku!!!!
Na już, natychmiast potrzebny jest DT dla suni, takiej trochę zmiksowany-bull....
Sunię znalazłam wracając z Częśtochowy do Wrocławia. No, pojechałam trochę opłotkami i w pewnym momencie natknęłam się na kłębek leżący przy drodze. Bardzo ruchliwej drodze..... pobliski ochroniarz stwierdził,że pies koczuje już kilka dni przynajmniej.
Okazało się że to sunia, wystraszona, bardzo nieufna i brzydko kulejaca. 40 minut gadania i paczka karmy, oraz ciastka zrobiły swoje i wpakowałam psicę do auta. Dojechała grzecznie. Niestety jest przerażona moją bandą (szczególnie kotami) i usiłuje się ewakuować, oraz piszczy i zawodzi..... Zna na bank auto, umie otwierać sobie drzwi naciskając klamkę i ślicznie robi siad.
Sunia jak na bulla jest ciut zbyt włochata i kundelkowata, ale zdradza ją coś w rysie głowy, masywność i pręgowanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Kora z drogi:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214684-DT-albo-schron-zgarn%C4%99%C5%82am-j%C4%85-dzi%C5%9B-z-drogi.-Potr%C4%85cona"]http://www.dogomania.pl/threads/214684-DT-albo-schron-zgarn%C4%99%C5%82am-j%C4%85-dzi%C5%9B-z-drogi.-Potr%C4%85cona[/URL]

Obawiam się że dla miłośników bullowatych będzie zbyt kundlowata, a dla reszty- zbyt ma duzo z bulla......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...