Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='komar']no własnie... bedzie nas dużo wiec spokojna twoja rozczochrana... w tym roku bedziemy sie bawić w "wędrujące i wiszące" namioty??:P wtajemniczeni wiedzą o co chodzi;D[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Komar ja się w tym roku zaminuje ROZUMIESZ!!!!!!!!!:mad: Nikt nie tknie mego namiotu !!!!!!!!!!!!!!!!hahah wspomnienia :cool3:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM'] hmmm mi przychodzi na myśl
wędrujące namioty
ktos wraca do swojego namiotu a namiotu nie ma jest iles tam metrów dalej

wiszące namioty ktoś "demontuje"namiot i wiesza go na dzewie:lol:
[/QUOTE]

więc chyba ide w dobrym kierunku o nie ja nie dam tknac swojego namiotu o nie...[COLOR=white]po pożałujecie[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaYooK'][B]ELO!!![/B]


[B]hmmm [/B]
[URL="http://www.pilot.pl"][B]www.pilot.pl[/B][/URL][B] wpisac nazwe i bedziesz wiedziec dokladnie :P [/B]

[B]czekam nadal na tel :P[/B][/quote]
Wielkie thnks. Tylko teraz, które Morsko :eviltong:
a) woj. małopolskie
b) woj. śląskie
c) woj. lubelskie
Wątpie w c.

Link to comment
Share on other sites

Morsko jest tu:

[IMG]http://www.morsko.com.pl/img/mapa_jasna.gif[/IMG]


Odległość od Częstochowy ok. 40 km; dojazd: z trasy głównej [B]Częstochowa - Katowice[/B] (nr 1), należy kierować się kolejno na [B]Poraj[/B], [B]Żarki[/B], [B]Włodowice[/B], [B]Morsko[/B].

Dojazd z Katowic (55 km): z trasy głównej (nr 1) w Siewierzu kierować się na [B]Kielce[/B] (droga nr 78 do [B]Zawiercia[/B], [B]Żerkowic[/B], [B]Morska[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Słuchajcie jedzie ktoś z Krakowa??? Bo nam BOgarka zostanie w Krakowie na dworcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/quote]
Ja jadę z Krakowa :lol: A o której ona będzie w Krakowie? Fajnie, sama bym nie musiała jechać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaYooK'][B]co do wyjazdu z Poznania bedzie on o 7:35 z dworca glownego hehe[/B]
[B]ekipa bedzie liczna ;)[/B]
[B]mam propozycje dla poznaniakow :D[/B]
[B]mozna by sie zrzucic i zarezerwowac przedzial ;) bedziemy mieli pewnosc ze bedziemy siedziec i do tego nikt nam sie nie przypieprzy do psow ;)[/B]
[/quote]
Dobry pomysł:razz:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Z Katowic do Zawiercia jedziemy pociągiem osobowym. Więc nie ma po co rezerwować przedziału. Bo dogomaniacy zajmują przedział bagażowy hahaha:evil_lol: Pan konduktor jak nas widzi to sobie odpuszcza :mad: :evil_lol:[/COLOR][/B]


[B]A teraz uciekam gdzies gdzie mnie nie znajdzie nikt!:cool3:[/B]

Link to comment
Share on other sites

:lol: Ja pierwszy raz, wiec nie wiem jak to jest z domkami. Czy kazdy zamawia osobno, czy będzie składanka. Bo ja przyjechałabym w dwie osoby + ewentualnie azylant pies, jesli do tego czasu domku nie znajdzie. I chciałabym mieszkać w domku. Ale nie wiem jak to ma być - patrz początek. Prosze więc pięknie o informacje.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...