Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

Dziękuję za komplementy:oops: -odbieram je jakby ktoś mnie osobiście je składał-ba nawet więcej! Super, że zagłosowałyście na Molosach-tam wystarczyło przekopiować text-zaczęty już wiersz i dalej tzw.:kontynuacja-moja była taka "I tylko w twoje oczy patrzeć
ciebie kochać......
itd. nie pamiętam bo to chwila kiedy pisałam ale dla miłości zawsze mam wenę twórczą:lol: [B][COLOR=darkred] a jeden głos=1 kg karmy[/COLOR][/B]
[COLOR=black]Gryfoniki są boskie ale też kocham Affenpincher/Małpi Pinczer, Leonbergery, Wodołazy, i w zasadzie to wszystko co się rusza na 4 nogach/łapach:lol: , pozdrawiam i moje chłopaki też no Chrumek z Palucha napewno jakby mógł to również:p [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na Molosach akcję dali,
dużo karmy obiecali,
więc zrobimy co możemy,
pieski razem wspomożemy.
Każdy z nas ma w domu psa ...
który pelną miskę ma,
tyle pieszczot i milości,
ze psiak w schronie mu zazdosci
piszmy posty raz i dwa
niech purina karme da
niech od dziś kazdy burek, azor,puszek
napelniony ma po brzegi brzuszek[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/multi.gif[/IMG]

a to moja komiczna twórczość:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']Cześć dziewczyny i Wasze pieski;) ,

Dzięki Beatko za zaproszenie na wystawę-dopiero teraz przeczytałam Twój post a Viris właśnie te moje nieudacznictwo co do wklejenia banerku to totalny obciach:oops: już go mam, może tym razem mi się uda-weszłam w mój profil i edytuj podpis-przekopiowałam go i zapisałam, zaraz się ukarze (mam nadzieję:roll: ).[/quote]

Oktawia wysłałam ci pomniejszony banerek tu tez wklejam :)
[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7108/06476599yz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:lilangel: O Boziu tu jest moja ulubiona Sylwia :multi: jeszcze raz dzięki za bannerek o za miniaturkę, teraz jak mam ją wkleić do mojego imienia Sylwuś bo pierdoła jestem i dalej się motam z takim drobiazgiem:oops: , pozdrawiam Cię bardzo jeszcze raz i nie wchodź tylko na Dogomanii na temat-"nowe" o bestialsko zamordowanych koniach:chainsaw: i żywcem obdzieranych ze skóry:bad-word: -podobno sprawą już głośna w mediach-nie oglądaj też pod żadnym pozorem zdjęć i filmów też nie radzę=wogóle tam nie wchodź, pozdrawiam jeszcze raz i wirtualne buzi od moich skarbów świata:lol:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Beatko-racja, ja nie będę jutro o tym oglądać w TVP "Animals" o 9:50 naprawdę-bo agresja we mnie wzrośnie, mam wujka, który ma stadninę koni blisko Warszawy-taką podobno profesjonalną z opiekunami itd, muszę tam pojechać aż z ciekawości-to super praca moim zdaniem przy koniach-rewelacja-może nie lekka ale świetna! ciekawe czy taki konik dałby mi swoje kopytko do oczyszczenia:lol: -do "pedicuru"-chciałabym pracować z końmi-"chodziłyby na błysk"-miłego dzionka;)

Link to comment
Share on other sites

u mnie ze szkoly byly w te wakacje praktyki w stajniach w warszawie...ludzie bili zalalmani...trzeba bylo po 8-10godzin pracować, a w jednej stajni kazali przyjezdżać nawet w weekendu więc nie wiem, czy praca jest tak przyjemna...:shake:
niestety 95%tych stadnin ktore sa teraz sa nastawione tylko na calkowity wyzysk koni i ludzi tam pracujących, zeby byly jak najwieksze zyski...jak koń jest chory albo stray to od razu idzie na rzeź:placz:

Link to comment
Share on other sites

No i się doigrałam ale słusznie banerek jest za duży ale już dostosowałam ten od Sylwii pomniejszony = regulaminowo, dzięki Viris-tak powinno być, pozdrawiam i do jutra;) (dopracowałam też avatar-w zasadzie to również zrobiła Sylwia ale focia fajna co?:multi: )

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny,
no wiem, ale mam ten nowy banerek w mniejszym formacie i nie mam do niego adresu, ostatnio Swylwia jak mi przysłała ten większy to miałam adres a trzeba kliknąć i dopiero się otwiera, dopiero w poniedziałek mi dośle ten adres bym mogła wkleić banerek nowy-o rety:oops:

Link to comment
Share on other sites

:Cool!: Dziękuję za życzenia i Gryfik również-ten od Buby jest odlotowy-wieeelki:ylsuper: -teraz jest super pogoda i spacery są dłuższe co sprawia mi przyjemność-nie to w mrożną zimę - pozdrawiam Wasze piesie-coś nie widzę Mamy Wioli od Gacka?Viris już uporałam się z tym śmiesznym banerkiem:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...