Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]


BlackSheWolf

Recommended Posts

[quote name='BlackSheWolf']niestety... nie mam ani jednej dobrej wieści... ja własnie siedze i rycze :-(
Kleks znowu nie mógł się dziś załatwić, miał biegunkę i wymiotował...
U weta miał cewnikowanie... ściągneli mu mocz ale.... cały z krwią :placz:
niestety... jeśli sytuacja się nie porawi w środę jedziemy do weta znowu i bedzie miał badanie krwi... najprawdopodobniej ma też coś z nerkami i wątrobą (tu napewno!!).... :placz: jeśli się nie poprawi czeka go operacja... w której są małe szanse żeby przeżył :placz: ma za słaby organizm ... może się nie wybudzić z dłuższej narkozy :placz::placz::placz::placz: ja nie chce go stracić!! :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote]

Kurcze, nie dość, że mam dołujący dzień to tu jeszcze takie wieści! :placz::placz::placz: Nie wierzę! To musi być koszmar! :placz: Kleksiku musisz z tego wyjść! :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Kochani przeczytałam mało optymistycznego posta.......ja cały czas wierze że wszystko sie jakoś poukłada:glaszcze:......jestem caaałym sercem z wami.......wszystko bedzie dobrze i TAK macie myśleć. Bede zagladać dawajcie proszę znać na bieżąco co i jak. CAŁUSKI DLA WAS :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkred]Kleksiku, czarny aniołku - wszyscy trzymamy za ciebie kciuki ![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Baaardzo mocno wierzymy, że wszystko będzie dobrze ...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Ty i twoja pańcia też musicie w to wierzyć - koniecznie![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Nie załamywać się !![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...