Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]


BlackSheWolf

Recommended Posts

[quote name='dogomanka_']Piekny Kleksik nie moze byc chory.!Moja kocica ma chore nerki...wiem jakie to ciezkie...:([/quote]
on ma kamienie.. dzis kolejne cewnikowanie :shake: wyciagniecie kamieni :-( a ile moczu zeszlo :shake: jeszcze dzien i by bylo po Kleksie :placz: dostal antybiotyki i inne leki... teraz trzeba czekac az "urodzi" kamienie ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_ChiQuiTa_']O matko :( kochana strasznie mi przykro :(
3mam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło ![/quote]
dzieki. Kazde kciuki się przydadza :) tyle osob juz za niego je trzyma...

eh... a tu nic nie lepiej :-( wlasnie polożył się do łóżeczka...a wczesniej stal i wył :placz: tak przerazliwego wycia to ja w jego wykonaniu nigdy nie slyszalam :placz::placz: łzy to same mi sie do oczu napływały... :placz:
dlaczego on zawsze musi być chory ? nei ma roku... nie ma miesiąca żebyśmy u weta nie byli... :placz: dlaczego on musi tyle cierpieć ? ;( życie jest niesprawiedliwe..
za 2 h jedziemy do weta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']dzieki. Kazde kciuki się przydadza :) tyle osob juz za niego je trzyma...

eh... a tu nic nie lepiej :-( wlasnie polożył się do łóżeczka...a wczesniej stal i wył :placz: tak przerazliwego wycia to ja w jego wykonaniu nigdy nie slyszalam :placz::placz: łzy to same mi sie do oczu napływały... :placz:
dlaczego on zawsze musi być chory ? nei ma roku... nie ma miesiąca żebyśmy u weta nie byli... :placz: dlaczego on musi tyle cierpieć ? ;( życie jest niesprawiedliwe..
za 2 h jedziemy do weta...[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]T[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]rzymajcie sie i dajcie znac co tam :glaszcze:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...