Jump to content
Dogomania

Ci "ludzie" wrrr...


diabelkowa

Recommended Posts

po prostu nie potrafie wytrzymac z tymi "ludzmi" nie da sie po prostu mam ochote ich rozszarpac dac kopas w dupas i wrrr...:mad: :mad: :mad:
Laska z ktora niestety chodzilam do klasy ma kundelka w typie cocker spaniela oczywiscie dla niej to 100% spaniel ... kupila go za 350 czy tam 400 zlotych ona chce go rozmnazac powiedziala ze dostanie 600 zl(!?) a jak jej powiedzialam ze to czysty idiotyzm ze jest materialistka i nie mysli o tym ze psy jak nie wyrosna calkowicie na spaniele moga wyladowac na ulicy znudzic sie itp i schroniska juz nie wytrzymuja a ona stwierdzila ze jestem glupia wrr
Jej spaniel jest przerabany jest super nadaktywny wszedzie go pelno itd a jak jej powiedzialam ze na starosc to chyba mu serce padnie to znowu stwierdzila ze jestem glupia powiedzialam jej ze jak tak lata to serce pracuje dwa razy mocniej i miesien sercowy sie powieksza itd... no i powiedzialam ze przynajmniej jest szczesliwy a ona zeby sie dogrysc to stwierdzila ze moj chyba z nudow umrze ze jej jest normalny(?!) to ze ciagnie do wszystkiego jak oszalaly to w sumie prawda ze normalne bo spaniele (i nie tylko tak maja) ze sie czasem dusi no i wszedzie go pelno ale doslowwnie wszedzie ciagle biega przeskakuje przez ploty kopie dziury i biega biega biega jest po prostu zywym srebrem a ona wrr... WIem ze tacy ludzie byli sa i beda ale ja juz po prostu nie umiem z nia na moje tlumaczenia daje tak idiotyczne argumenty ze ja juz po prostu z nia nie moge nie umiem juz jej nic powiedziec bo mnie to co mowi zatyka wrrr!!!! co zrobic z takimi ludzimi ??

Link to comment
Share on other sites

Tak jak moja ciotka rozmnożyła swojego ONka. Szczeniaki maja chyba z 13 tygodni i jest ich 7. Nie mogą ich sprzedać. Nikt nie chce kupić ONka za 250zł bez rodowodu czarnego podpalanego.
Nie wróże im kolorowej przyszłości bo mają w sumie 10 psów.
Chyba będe musiała zainterweniować, powiem , że pomoge im w sprzedaży jeżeli wiecej nei wpadną na tak bez myślny pomysł, bo z hodowli nie ma zysku.

Link to comment
Share on other sites

hehe :] czarny Roko i ona twierdzi ze on jest super posluszny eh... mam ochote jej z glana przypier...uderzyc :P
ona stwierdza ze Logan jest leniwy bo nie biega jak oszalaly i slucha czasem komend
a mamy jeszcze na osiedlu jednego takiego spaniela rudego Kaliego ale z wlascicielami nie gadam az tak czesto ale raczej nie maja takiego podejscia jak [U]ono[/U] ....

Link to comment
Share on other sites

dobra cofam to o wlascicielach Kaliego pies super zle wychowany lata samopas gwalci wszystko co sie rusza a w zime nie wpuszczaja go do mieszkania dopuki mu lapy ze sniegu nie wysusza i czeka na klatce bbo wlasciciela nie chce sie lap wycierac powiedziala mi to wlascicielka !!!

ciup ludzie ktorzy nie maja psa i gadaja glupoty sa smieszni ale jak gadaja to wlasciciele psow to jest juz straszne...

Link to comment
Share on other sites

Atena uwierz, widok schroniska nie robi wrażenia na osobach tego typu. Ile to róznych pseudohodowców trafia i dla nich licza się zyski i zawsze wmawiają że ich szczeniaki już są zaklepane etc.
Jak ktoś jest skrzywiony i chce dorobic na szczeniakach to widok schroniska na niego nie wpłynie. Tekst jest zawsze ten sam " bo wy tu macie same kundle a ja mam rasowe szczeniaki":angryy:

A jak ta pannica chce zarobić 600 zł(ciekawe kto jej tyle da) kosztem psa to może niech inaczej je zarobi ale swoim kosztem, co?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewkaa']
A jak ta pannica chce zarobić 600 zł(ciekawe kto jej tyle da) kosztem psa to może niech inaczej je zarobi ale swoim kosztem, co?:diabloti:[/quote]

hehe ona juz ponoc ma takiego goscia z czarna suczka i sam jej to zaproponowal hehe no co ty kto by JEJ tylee dal za nia ;P ona jest mniej rasowa niz jej pies ;]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewkaa']Ale co jej zaproponował:diabloti: ..........
[SIZE=1]Jak widać dla kilkuset złotych niektorzy zrobią wszystko- mam nadzieję że wystarczy jej na tipsy i różowe bluzeczki![/SIZE][/quote]

hehe niemoralna propozycje ;P ale dla psa ;P

No ona nie nosi tipsow i nie jest taka barbi ona jest taka bardziej sportowa wersja wiec miejmy nadzieje ze jej wystarczy na plecak i torbe z adasia ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Tak jak moja ciotka rozmnożyła swojego ONka. Szczeniaki maja chyba z 13 tygodni i jest ich 7. Nie mogą ich sprzedać. Nikt nie chce kupić ONka za 250zł bez rodowodu czarnego podpalanego.
Nie wróże im kolorowej przyszłości bo mają w sumie 10 psów.
Chyba będe musiała zainterweniować, powiem , że pomoge im w [B]sprzedaży[/B] jeżeli wiecej nei wpadną na tak bez myślny pomysł, bo z hodowli nie ma zysku.[/quote]

Zamiast pomagać im w sprzedaży, raczej pomóż w znalezieniu dobrych domów, takich w których psy nie będą wisieć na łańcuchu lub siedzieć w kojcu 1,5 metrowym. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

jak mozna byc takim bezmyslnym i rozmnazac spanielopodobne psy :mad: ......

skoro chce wziasc za szczeniaka 600zl to napewno bedzie wciskala potencjalnym kupcom kit, ze psiaki sa 100% rasowe to rodzicach z rodowodem :angryy:......niczego nie swiadomy czlowiek wezmie owego szczeniaka zakupi, wyrosnie z niego nie wiadomo co i w najlepszym wypadku podrzuci go potem do schroniska :shake: .......... brak slow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka']Zamiast pomagać im w sprzedaży, raczej pomóż w znalezieniu dobrych domów, takich w których psy nie będą wisieć na łańcuchu lub siedzieć w kojcu 1,5 metrowym. Trzymam kciuki.[/quote]
O czymś takim myślałam.
Ale wątpie by zgodzili sie za darmo, bo maja wielkie problemy z kasą:shake:
Dam ogłoszenia w necie że poszukuje dobrych domów i wrazie potrzeby sama ludzi posprawdzam. Szczeniaki nie sa dobrze zsocjalizowane a przy takiej ilości o dobrym karmieniu tez nie myśle.

Link to comment
Share on other sites

Ech.....
ja to chyba nie dzisiejsza jestem
ale czytając ten post i te o adopcji zwierząt
jakoś nie może mi się to pomieścić w głowie
przecież jesteśmy ludźmi
mamy rozum i sumienie to dlaczego z nich nie korzystamy?

a tak odnośnie rozmnażania tych"rasowych" psów
już nie jeden raz spotakałam się z twierdzeniem
"ten pies na pewno będzie mały/duży"
w zależności od tego jakiego psa chcieli nowi właściciele
a później ten malutki pies przypominał doga, a ten duży obronny jamnika...
i psiak trafiał na ulice lub do schroniska a jeden nawet został zjedzony....

Link to comment
Share on other sites

A ja jak wyadoptowuje szczeniaka to nigdy nie mówię że będzie taki a taki na 100%. proste, nie jestem w stanie zapenić na 100%!
Chyba że szczeniaki trafią z matką to wtedy łatwiej, ale ludzi w błąd nie wprowadzam i nie zapewniam.
A sugerowanie się.." o ma grube łapy- będzie duży" to już nie skomentuję bo los czasem płata figle. No chyba że juz klasyczny mikroskop się trafia;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...