Jump to content
Dogomania

Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!


kagome19

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Toffi już odebrany.
Oczodoły pięknie wyczyszczone, ale nie zaszyte. Kąciki już się same zrosły, ale wet mówi, że przy całkowitym zaszyciu wszystko by się zapadło, tak więc zostały wycięte gruczoły łzowe i kąciki zrośnięte dokładnie oczyszczone. Pytał mnie czy to zaszywać skoro nie ma takiego zalecenia ze strony zdrowotnej, a ze względów estetycznych wcale nie musiało to wyjść na dobre, więc powiedziałam, żeby nie zaszywał.
Kiciuś został także odjajeczniony.
Zjadł już sporą porcję karmy po powrocie, zrobił siusiu. Jest w pełni zadowolony, że jest już w domku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ifciastu']Toffi już odebrany.
Oczodoły pięknie wyczyszczone, ale nie zaszyte. Kąciki już się same zrosły, ale wet mówi, że przy całkowitym zaszyciu wszystko by się zapadło, tak więc zostały wycięte gruczoły łzowe i kąciki zrośnięte dokładnie oczyszczone. Pytał mnie czy to zaszywać skoro nie ma takiego zalecenia ze strony zdrowotnej, a ze względów estetycznych wcale nie musiało to wyjść na dobre, więc powiedziałam, żeby nie zaszywał.
Kiciuś został także odjajeczniony.
Zjadł już sporą porcję karmy po powrocie, zrobił siusiu. Jest w pełni zadowolony, że jest już w domku![/QUOTE]

Super wieści :multi::multi:
Niech się wszystko szybciutko goi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']nie sądziłam, że koci katar może prowadzić do wypłynięcia gałek ocznych :crazyeye: Jesteście pewne, że to powikłanie i nikt do tego ręki nie przyłożył? Wierzyć się nie chce.
[/QUOTE]
Typowe, KK bardzo często atakuje oczy a nieleczony może je dosłownie wyżreć. Widziałam nawet kota z wyżartym nosem od KK. Niby katar brzmi niewinnie ale to okropna choroba.

Kot ma świetny wzrok ale ma też fantastyczny węch i słuch i jak tylko się przyzwyczai to będzie sobie bardzo dobrze dawał radę. A przy braku jednego zmysłu pozostałe jeszcze się wyostrzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...