Jump to content
Dogomania

2xCACIC, Wilno, 16-17.12.2006


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beluszka']Co do klubu białych marynarek:evil_lol: :evil_lol: Pochwalilam sie :(
Wyprasowana, razem ze spodnica... zostala w domu, a ja zmuszona bylam wystepowac w oblesnych dzibnsach, ktore mialy byc "tylko na droge":mad: :mad:[/quote]
Nadrobisz, kiedy sie widzimy na nastepnym show?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Czy byłby ktoś tak miły i podał mi stawkę akit amerykańskich :Rose: - na stonach litewskich było podane, że ma być 7 sztuk (w tym 4 z polski). Polskie psy rozszyfrowałam, ale nie znam reszty :niewiem: i klas w których były wystawiane. :???: [/SIZE]
[SIZE=4]Baaaaaaaardzo proszę :modla: [/SIZE]
[SIZE=4]Z góry dzięki :loveu: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']:cool3: zaszalało ;) Oby tak dalej jej szło, a to już w styczniu w Trencinie zobaczymy ;)

Niestety katalogu nie mam więc stawką cię nie poratuję :shake:[/quote]


A do Głogowa się przypadkiem wybieracie??

Musze wkońcu zobaczyć to maleństwo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

SYF, SMRÓD, BO PSY SRAJĄ NA HALACH NA POTĘGĘ:crazyeye: PRZY SWOICH WŁAŚCICIEWLACH, KTÓRZY TOTALNIE NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBIĄ:mad::angryy:. MAŁO TEGO, ONI NAWET CELOWO PODPROWADZALI PSY POD FILARY (NA HALI OBOK RINGÓW), ŻEBY TE Z ZADARTĄ NOGĄ BEZSTRESOWO OPRÓŻNIAŁY SOBIE TAM PĘCHERZ:-o:crazyeye::angryy:.
OBSŁUGA NIEUPRZEJMA (ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ CHAMSKA):angryy:
GŁÓWNA HALA TAK MAŁA, ŻE Z TRUDEM KAŻDY PRZECISKAŁ SIĘ POTRĄCAJĄ NAWZAJEM:angryy:. CIĘŻKO TEŻ BYŁO ZNALEŹĆ TROCHĘ MIEJSCA, ABY GDZIEŚ PRZYCUPNĄĆ POD ŚCIANĄ:shake:
WSZĘDZIE ZAKAZ WCHODZENIA Z PSEM:crazyeye::angryy:, NAWET DO SEKRETARIATU WYSTAWY!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::angryy: SZKODA, ŻE JESZCZE NIE POSTAWILI TEGO ZAKAZU I OBLEśNEGO OCHRONIARZA PRZY WEJŚCIU NA RING.:diabloti:

Byłem w Wilnie 2 razy na wystawie – PIERWSZY I OSTATNI!



P.S.
A u nas na Kielce i Poznań się narzeka...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']A do Głogowa się przypadkiem wybieracie??

Musze wkońcu zobaczyć to maleństwo :loveu:[/quote]

Do Głogowa niestety nie jedziemy :shake: Na pewno maleństwo jedzie do Trencina, Rzeszowa, może do Jarosławia, do Katowic a dalej pomyślimy ;)

Na pewno gdzieś uda nam się spotkać :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Do Głogowa niestety nie jedziemy :shake: Na pewno maleństwo jedzie do Trencina, Rzeszowa, może do Jarosławia, do Katowic a dalej pomyślimy ;)

Na pewno gdzieś uda nam się spotkać :p[/quote]

w Trencinie jestesmy w inny dzien ... ale Rzeszow tez mam w planach :multi:
tylko jeszcze musze wymyslec jak mam sie tam dostac :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']SYF, SMRÓD, BO PSY SRAJĄ NA HALACH NA POTĘGĘ:crazyeye: PRZY SWOICH WŁAŚCICIEWLACH, KTÓRZY TOTALNIE NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBIĄ:mad::angryy:. MAŁO TEGO, ONI NAWET CELOWO PODPROWADZALI PSY POD FILARY (NA HALI OBOK RINGÓW), ŻEBY TE Z ZADARTĄ NOGĄ BEZSTRESOWO OPRÓŻNIAŁY SOBIE TAM PĘCHERZ:-o:crazyeye::angryy:.
OBSŁUGA NIEUPRZEJMA (ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ CHAMSKA):angryy:
GŁÓWNA HALA TAK MAŁA, ŻE Z TRUDEM KAŻDY PRZECISKAŁ SIĘ POTRĄCAJĄ NAWZAJEM:angryy:. CIĘŻKO TEŻ BYŁO ZNALEŹĆ TROCHĘ MIEJSCA, ABY GDZIEŚ PRZYCUPNĄĆ POD ŚCIANĄ:shake:
WSZĘDZIE ZAKAZ WCHODZENIA Z PSEM:crazyeye::angryy:, NAWET DO SEKRETARIATU WYSTAWY!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::angryy: SZKODA, ŻE JESZCZE NIE POSTAWILI TEGO ZAKAZU I OBLEśNEGO OCHRONIARZA PRZY WEJŚCIU NA RING.:diabloti:

Byłem w Wilnie 2 razy na wystawie – PIERWSZY I OSTATNI!



P.S.
A u nas na Kielce i Poznań się narzeka...:roll:[/QUOTE]
Robull masz prawie 100 % racji. Ostatnio było zupełnie inaczej. Z psem nie mozna było tylko do kibelka. Serisy sprzątające lepiej sobie radziły, ale fakt faktem, że koło nas- powiem wprost- wysral sie golden- 30 cm od mojej klatki- i facet sobie po prostu poszedł.
Ostatnio była też klimatyzowana palarnia, z niej było wejście do baru i do sekretariatu. Teraz klimy nie było, a drzwi pozamykane, wystarczyło tam wejść, nie trzeba było odpalac fajki :(


Dziewczyny wklepię Wam te stawki, ale wieczorem, ok?
Żeby nie było:
- Mops
- Akita
- Jacki
- Dogi- ale które? Wsio?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beluszka']Ostatnio była też klimatyzowana palarnia, z niej było wejście do baru i do sekretariatu. Teraz klimy nie było, a drzwi pozamykane, wystarczyło tam wejść, nie trzeba było odpalac fajki :([/quote]
Nawet nie wiedziałęm, że tam była jakaś palarnia... Ale nie szkodzi, bo z przyjemnością wychodziłem z hali na papierosa, lub pod innym pretekstem.

Link to comment
Share on other sites

A my cieszymy się z wyników. Chociaż nie dostaliśmy żadnego CACIBA. 2 razy ocena doskonała i 1 LT CAC to jest i tak bardzo dużo. Jesteśmy zadowoleni.
[IMG]http://http://img64.imageshack.us/img64/6589/1585891qs3.jpg[/IMG]
Po dotarciu na halę i zajęciu miejsca trzeba zregenerowa siły.

[IMG]http://http://img465.imageshack.us/img465/4877/1595971rj9.jpg[/IMG]
Drugi dzień - na ringu

Link to comment
Share on other sites

MY TEZ BARDZO ZADOWOLENI Z WYNIKOW 2 X CACIB - co do sprawnosci ekipy sprzatajacej potwierdzam- kupska lezaly po pare godzin niejednokrotnie tuz przed wejsicem na ring - okropnie smierdzialo- FUJ . ZAKAZ WEJSCIA Z PSEM DO SEKRETARIATU WYSTAWY DZIWNY wymysł

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH POLAKÓW- większości poszło super chociaż bylismy świadkami tendencyjnego sędziowania i piekne polskie psy przepadały w konkurencji z srednimi lub nieciekawymi litewskimi. NO COZ KORUPCJA WIDOCZNA WSZEDZIE.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...