Jump to content
Dogomania

2xCACIC, Wilno, 16-17.12.2006


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chlip, chlip, chlip :placz: ... ja to nie powinnam tu chyba zaglądać bo mi się coraz bardziej smutno robi, że nas tam nie będzie. Z nóżką już znacznie lepiej, ale kuśtyka lekko nadal :shake: .
[B]Asiaczek[/B] z przekazaniem posłanka nie wyszło :shake: , ale ja będę najprawdopodobniej w styczniu w Wa-wie to Ci podrzucę osobiście :lol: .

Link to comment
Share on other sites

A ja polecam bankomaty np. w Wilnie. W zeszłym i w tym roku pobierałam za pomocą karty Visa lity z bankomatu i BEZ PROWIZJI. To ja w kraju z bankomatu innego banku płacę dodatkowo , a tu nic. Serio, wyciąg za dowód tego co piszę.
Kantorów też trochę było przed granicą. W centrum Gliwic mogę kupić bez problemu lity ( teraz:cool3: ).
Wszystkiego dobrego w podróży i na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Chlip, chlip, chlip :placz: ... ja to nie powinnam tu chyba zaglądać bo mi się coraz bardziej smutno robi, że nas tam nie będzie. Z nóżką już znacznie lepiej, ale kuśtyka lekko nadal :shake: .
[B]Asiaczek[/B] z przekazaniem posłanka nie wyszło :shake: , ale ja będę najprawdopodobniej w styczniu w Wa-wie to Ci podrzucę osobiście :lol: .[/quote]
Nie płacz, nie płacz. Tak czasami bywa. Ja też omal, omal a bym nie pojechała wogóle...

Co do posłanka, to czekam w takim razie do stycznia.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My nigdy nie płaciliśmy na Litwie żadnych winiet, ani za żadne autostrady.

BTW- miło nam, że i za nas, przy okazji białych marynarek, będziecie trzymali kciuki :cool3:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/249/f231aa113359bbd2.jpg[/IMG][/URL]
Warszawa CACIB 2006

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

[B]USH [/B]- to zrobimy tak: Ty trzymaj kciuki (wirtualne) za nas, a my za ciebie, OK? Chociaż ja wierzę, że w Twoim przypadku obrona = formalność.:lol:


Pzdr.[/quote]

[COLOR=Navy]Trzymam kciuki już od wczoraj :)
Też mysle ze moja obrona to formalność, ale z własnej prozności zależy mi na wyróznieniu od rektora.... coż, Wilno będzie w marcu :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

My juz wrociliśmy, no ale w końcu mamy najbliżej :)
Jestem bardzo szczęśliwa, bo nasz pies Mistral dostał CACIB :)
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images1.fotosik.pl/307/2e39a4973a0aae4a.jpg[/img][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][img]http://images2.fotosik.pl/298/314a0301d3b54cbd.jpg[/img][/URL]

Lhasa Apso:
16-17.12.
PSY
kl. mł.
CHIC CHOIX SKY'S THE LIMIT
championy
AM CH CHIC CHOIX SOUTHERN STAR
SUKI
szczenięta
JETA MAGNUM SAL
młodzież
CHIC CHOIX CHIC IS IT
otwarta
ERMINTRUDE JUNE
championy
CHIC CHOIX SHADES OF TARA

PON
nie mogę znaleźc

Link to comment
Share on other sites

Ogolnie z tego co rozmawialam z Polakmi- poszlo niezle ;) Sporo rozpoczetych i zakonczonych championatow, kilka ukonczonych Interow. Brawo.
Podliczylam mniej wiecej wystawcow. Polakow, Rosjan, po ponad 200, jeszcze wiecej Finow, troche Szwedów, mnostwo Estonczykow, Norwegowie, Czesi, Niemcy, itd. Litwinow malo, jak na wystawę organizowaną u nich- doliczylam sie ich okolo 500.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beluszka']Ogolnie z tego co rozmawialam z Polakmi- poszlo niezle ;) Sporo rozpoczetych i zakonczonych championatow, kilka ukonczonych Interow. Brawo.
Podliczylam mniej wiecej wystawcow. Polakow, Rosjan, po ponad 200, jeszcze wiecej Finow, troche Szwedów, mnostwo Estonczykow, Norwegowie, Czesi, Niemcy, itd. Litwinow malo, jak na wystawę organizowaną u nich- doliczylam sie ich okolo 500.[/quote]
Gratulacje za super wynik, szkoda ze w 2 dzien nie zdołałam Wam pokibicowac ale mialam weimary. Już vce BOGa nie powtórzylismy, ale za to husky vce BIS Puppy. Cholerka czemu same VCE:mad:

Gabi nie musisz mi sie za nic odwdzieczac z takim psem jeszcze wiele do zdobycia:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...