Jump to content
Dogomania

2xCACIC, Wilno, 16-17.12.2006


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Polna']Jak nie pojadę z psem to zjawię się sama (zrobię sobie wyciekczę i moze troche Jovi pomoge) hihi[/quote]

Musisz jechać, a potwierdzenie napewno dojdzie. Zresztą jak jesteś na stronie internetowej wymieniona to, moim zdaniem, nawet jak potwierdzenie niedojdzie masz szansę na wystawianie.
Pozatym ktoś musi zagadywać podczas drogi Simbik, bądź - ewentualnie - mnie => czyli kierowców. W końcu planujemy jechać w 2 samochody.
Michał i Unga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Polna[/B] - musisz jechać i już.
A co do płatności. Wydaje mi się, że możesz zapłacić później. Chociaż lepiej, abyś to zrobiła w dzień wystawy. Bo potem zachce Ci się jechać na Litwę, a tu dostaniesz info, że masz do zapłacenia ..... euro?
Pzdr.[/quote]

Znowu z Asiaczkiem nadajemy na jednej linii.
Ciebie Polna przybilnuję, żebyś pojechała - w końcu jesteśmy oboje z Łodzi i mamy kontakt ze sobą. Jeżeli trzeba będzię bez psa - to trudno. Ale chociaż zrobisz sobie wycieczke i zobaczysz jak to jest w Wilnie na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']ja rowniez dzisiaj dostałam potwierdzenie i wszystko się zgadza :)
Wiec jedziemy... moze uda nam sie Intera skonczyc... ehh marzenia ;)[/quote]
Uda, uda bede tam Ci piszczeć przy ringu:evil_lol: Na darmo przeciez wina w Zagrzebiu nie kupowałam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Kasiu na Ciebie zawsze moge liczyc :D wkoncu my jestesmy w fanklubie bialych marynarek ;) a bialych marynarek zabraknac nie moze :) prawda ;)??[/quote]
Słyszałam o fanclubie białych mokasynów, ale o białych marynarkach nie słyszałam...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pearl']I chyba już sie przyjmie na stałe...nowa mafie stworzymy ;) :)[/quote]

A to ja Cię miałam okazje widzieć w Kielcach. Wystawiałaś za mną w otwartej suczek (husky).Pełen profsjonalizm. Nie darmo Cie nazywaja "zaklinaczem psów".. p.s. Ja byłam na czarno:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...