Jump to content
Dogomania

Sonia zostaje u właściciela/Lusia ma nowy dom.


fiorsteinbock

Recommended Posts

[quote name='xmartix'][B]............ nie skomentuje wypowiedzi Es i uzytkownika Go-ja :)
[/B][/QUOTE]

Uff. Dzięki. Inaczej musielibyśmy tracić czas na komentowanie twoich rozwlekłych mało sensownych wynurzeń, które słusznie usunęłaś.

Współpraca - tak. Ale też rozliczanie organizacji z tego, co robią.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego wszystkim!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludziska, nie kłóćmy się. Wszyscy jednakowo kochamy zwierzęta, każdy z nas dla nich zrobi wiele, a to, że działamy na dużych emocjach często powoduje, że ranimy słowami. Założyliśmy organizacje aby pomagały bo mamy jednakową pasję, która powinno łączyć nie dzielić. Widząc na 1 stronie skatowaną psinę i mając swiadomość, że jeszcze jedna jest u tego zwyrodnialca pytam czy są już poczynione odpowiednie kroki aby ją odebrać.
Czas tu ma ogromne znaczenie oby nie było za póżno bo wina spadnie na nasze głowy.
Czy ktoś odpowie na moje pytanie ?

Link to comment
Share on other sites

Go-ja przeczytałam Twój post i zdaję sobie sprawę co zostało napisane. Ręce można podać zawsze. Tylko tu nie o to chodzi. Wyraziłam swoje zdanie tylko.

[quote name='ekostraż_wrocław']Uff. Dzięki. Inaczej musielibyśmy tracić czas na komentowanie twoich rozwlekłych mało sensownych wynurzeń, które słusznie usunęłaś.

Współpraca - tak. Ale też rozliczanie organizacji z tego, co robią.[/QUOTE]


Ekostraż, mało sensowne zgadzam sie :) bo nie ma po co się przed Wami tłumaczyć :)
Oczywiście, że można było więcej zrobić ws Dbc, ale bardzo duzo i tak zrobilismy, a tego w Twoim bilansie już nie ma. Nie jesteś obiektywny. To zrozumiałe bo zalezy Wam na opinii a nie na pomaganiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Wysłałam maila z wyrazami potepienia do Firmy zatrudniajacej pana kata:( z nasza utrata wiary w czynienie przez ,,Firme,, dobra i miłosci
a ktora do tego jest powołana i ma słuzyc potrzebujacym
oraz

link do strony na dobie z drastycznymi fotkami[/QUOTE]

Ja bym to wysłała po wyciagnięciu od niego drugiej suni. Za długo w tym siedzę i znam ludzi, którzy swoje flustracje i stany psychiczne wyładowują na psie !Żle się stało, co nagle to po diable.

Link to comment
Share on other sites

Grażynko , Edytko czy macie jakieś wiadomości np od Pana Adama, czy widział dzisiaj Sonię.
Nie chcę się włączać do tych dyskusji, które nic Soni nie pomogą. Powiem tylko że wszyscy na tym wątku jesteśmy przecież po tej samej stronie barykady. Po drugiej jest ten zwyrodnialec, jemu podobni, Ci co biorą psy a przed urlopem je wyrzucają, ci co pozwalają na ich rozmnażanie. Więc trzymajmy się razem i nie walczmy między sobą tylko z nimi. I skupmy się na tym wątku na tym aby pomóc Soni bo to jej wątek.
Xmatrix czy TOZ będzie coś działał w sprawie Soni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Go-ja przeczytałam Twój post i zdaję sobie sprawę co zostało napisane. Ręce można podać zawsze. Tylko tu nie o to chodzi. Wyraziłam swoje zdanie tylko.[/QUOTE]

xmartix - wyobraź sobie, że zaprosiłam Cię teraz na gorącą czekoladę i pragnę zachęcić do zgody i jeszcze raz coś wytłumaczyć: Według zasad kultury, które mnie zostały wpojone za młodu - słowo 'przepraszam' i podanie ręki to dużo i zostałam nauczona, że należy to docenić i przyjąć, bo wiele razy chciałoby się usłyszeć, a tego brak... Można przed kimś uklęknąć (osobiście bardzo to lubię robić - naprawdę :) ma w sobie jakąś taką moc - złapałam to z książki Tomka Piątka 'Nio Nio' - polecam! Czasami klękam przed kimś mi bliskim, jak coś źle zrobię :) ), można też wysłać kwiaty... Często jednak można się zderzyć ze ścianą, bo ktoś nie potrafi tego przyjąć. Wybaczyć komuś.
Nie chcę się dłużej przejmować Twoją postawą, jeśli nadal nie zamierzasz od niej odejść. Przejęłam się na początku i uznałam, że powinnam naprawić swój błąd - przy czym nie napisałam nie wiadomo czego. Starałam się, ale widzę, że nic więcej nie mogę zrobić. Piszesz, że nie o to chodzi, by podać sobie ręce. To ja nie wiem o co Twoim zdaniem. Masz jakiś inny pomysł na zgodę? Może to, że w tv wszyscy politycy podają sobie ręce, a często dzięki temu zgody nie ma - wykrzywiło w naszym społeczeństwie ten gest i pozbawiło wartości, jakie ze sobą niesie. Szkoda.

Trudno skończyć tę dyskusję. Jednym, bo chcą oczyścić atmosferę i piszą znowu z nadzieją, że się uda. Drugim, bo mają nieskończony żal i nie chcą się zagoić. Nie oceniam Cię, ale chcę zachęcić byś przebadała swoje motywacje względem Ekostraży i zobaczyła co tam gdzieś boli i powoduje, że nie chcesz np. na tym wątku wykazać się jakąś taką życzliwością, która może zaowocować.
[B]Wiem, że Ekostraż zna inne osoby z TOZ, z którymi bardzo się lubi i współpracuje. Bardzo mnie to cieszy i chciałam o tym napisać, bo ta cała niekończąca się dyskusja może dawać taki wydźwięk, jakby Ekostraż walczyła z TOZ i jakby się nie lubili. Nie. To nie prawda.[/B] Jedna osoba z TOZ, tutaj konkretnie xmartix nie może skłócić TOZu z ES i być odbiciem naszych relacji.

[B]xmartix [/B]- reprezentujesz tutaj TOZ, jak rozumiem. Oczekujemy, więc dalszego ciągu rozpoczętej sprawy, a nie Twoich osobistych żali. Wszyscy martwimy się o psinkę, chcielibyśmy wiedzieć jakie będą dalej podjęte kroki, czy piesia zostanie odebrana i co będzie dalej. Bardzo proszę byś skoncentrowała się własnie na tym i zostawiła już tematy, na które juz powinniśmy tutaj nie pisać, bo to wątek suczek. Jeśli masz jakieś jeszcze uwagi, problemy, żal - umów się na spotkanie z kimś z ES i wyjaśnij. Warto.
Wiem, że pisząc coś tutaj trudno widzieć i odczytywać prawdziwe emocje, więc pragnę zapewnić, że moje nastawienie jest naprawdę życzliwe i byłoby super gdybyś zaczęła to dostrzegać, pozwoliła na zamknięcie tematu Dobrocina (bo jest osobny watek na to), powstrzymała pretensje i pisała nam tylko postępach w sprawie. No i więcej prawdziwie się uśmiechała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix'].Ekostraż, mało sensowne zgadzam sie :) bo nie ma po co się przed Wami tłumaczyć :)
Oczywiście, że można było więcej zrobić ws Dbc, ale bardzo duzo i tak zrobilismy, a tego w Twoim bilansie już nie ma. Nie jesteś obiektywny. To zrozumiałe bo zalezy Wam na opinii a nie na pomaganiu.[/QUOTE]

[B]Weźcie się do roboty (w naprawdę podstawowym zakresie) w sprawie psa, o którym jest ten wątek, żeby tej sprawy ludzie nie musieli zgłaszać ponownie do nas. Zamiast dyskusji tutaj niewiadomo o czym. [/B]

Tłumaczyć to się będziecie przed ludźmi, którzy wspierają wasze działania. Nie pierwszy raz. Jak widać zrobiła się na to moda (słusznie) i takie są oczekiwania ludzi (i słusznie). My mocno zaostrzamy ten trend szczegółowym systemem sprawozdawczości z naszej pracy.

Twoje ostatnie zdanie pominę, bo jest nawet poniżej poziomu, który tutaj reprezentujesz.

Do roboty zatem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Basiu, czy możesz podac mi nr tel bo chcę się skontaktować z Tobą pilnie.
Mysza2 niestety nie moge udzielić odpowiedzi, właściciel suni czyta forum[/QUOTE]
a skąd się dowiedział o działaniu tego forum? kurcze, czyli nie będziemy wiedzieć jak poczynania idą :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix'] Ekostraż, mało sensowne zgadzam sie :) bo nie ma po co się przed Wami tłumaczyć :)
Oczywiście, że można było więcej zrobić ws Dbc, ale bardzo duzo i tak zrobilismy, a tego w Twoim bilansie już nie ma. Nie jesteś obiektywny. To zrozumiałe bo zalezy Wam na opinii a nie na pomaganiu.[/QUOTE]

No... To ostatnie zdanie rzeczywiście... Ech... Skąd tyle jadu?
Mi się bardzo podoba to, że Ekostraży zależy na opinii (nie bardziej, niż na pomaganiu oczywiście). Dlatego tak szczegółowo opisane są różne interwencje na [url]www.ekostraz.pl[/url] Inaczej też prowadzimy wątki na dogo. Dlatego tutaj np. brakuje mi podstawowych informacji.
[B]xmartix[/B] - Tobie z kolei może za mało zależy na tym, jakim świadectwem osobiście jesteś tutaj i na opinii TOZ, który reprezentujesz?

Link to comment
Share on other sites

ja do faceta wlasciciela suczek, skoro to czyta:

BEDZIESZ SMAZYL SIE W PIEKLE !!!

taki, jak ty w ogole nie powinien sie urodzic !!! caly Polska ubolewa, ze istniejesz, powinienes zgnic w cierpieniu i samotnosci !!! a ja na koncu naplulabym ci w pysk.

koniec

Link to comment
Share on other sites

szkoda słów widzę, bo nie dociera, ale może ostatni raz :)
dyskusję zaczęliście Wy wspominając o Dbc, robicie nagonkę na TOZ a ja na to odpowiadam reprezentując TOZ W-w, więc nie ma osobistych żali, te "inne osoby" z TOZ mają takie samo zdanie jak ja

nie do opisania jak można pisać takie złośliwe posty jak Wy to robicie i to Ci którzy reprezentują nie wiadomo jak wysoki poziom kultury :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz i nie wiem od czego zaczac. Skonczylam czytac wczoraj na stronie 3 i chyba nie bede wracac na strone 4.
Prosze przede wszystkim nie zapominajcie o istocie watku i skupmy sie na Soni. Zalozylam watek, zeby znalezc wsparcie finansowe na dt a przy duzym szczesciu znalezc od razu ds. Zalatwilam miejsce dla Soni u ZuziM w hoteliku, w kazdej chwili moze tam jechac i na tym prosze sie skupmy!

Wczesniej jak rozmawialam z P. Adamem mowil, ze nie widzial jej dzisiaj.

Doszly wplaty na rzecz Soni, zaraz zaaktualizuje rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ekostraż_wrocław'][B]Weźcie się do roboty (w naprawdę podstawowym zakresie) w sprawie psa, o którym jest ten wątek, żeby tej sprawy ludzie nie musieli zgłaszać ponownie do nas. Zamiast dyskusji tutaj niewiadomo o czym. [/B]

Tłumaczyć to się będziecie przed ludźmi, którzy wspierają wasze działania. Nie pierwszy raz. Jak widać zrobiła się na to moda (słusznie) i takie są oczekiwania ludzi (i słusznie). My mocno zaostrzamy ten trend szczegółowym systemem sprawozdawczości z naszej pracy.

Twoje ostatnie zdanie pominę, bo jest nawet poniżej poziomu, który tutaj reprezentujesz.

Do roboty zatem![/QUOTE]


Powiem tak. Ja również reprezentuję TOZ na tym forum. Prawda jest taka, że EkoStraż walczy z TOZ-em co widać dokładnie na większości postach. Prawdą jest, ze robicie na nas nagonkę. Czekacie na wieści z TOZ? To może warto wystosować [U][B]oficjalne[/B][/U] pismo? Chyba, ze tacy profesjonaliści jak Wy, wysyłacie takie rzeczy na PW :P

Pan Dawid Karaś poprosił nas jakiś czas temu o dokumentację dotyczącą sprawy w Dobrocinie - została mu przesłana. Skoro została przesłana to po co TOZ ma zakładać sparawę skoro zajęła się tym ES? [B]ES nie zrobiła NIC jeżeli chodzi o Dobrocin!!! [/B]Byliście jedynie na wizji lokalnej! A nasi inspektorzy spędzili tam kilkanaście godzin na opisywaniu i fotografowaniu wszystkich psów. To dzięki dzialaniom TOZ do adopcji poszło ok 40 zwierząt. [B]W sprawie uczestniczyła również Straż dla Zwierząt z Wałbrzycha oraz fundacja MRUNIO! - To MY w trójkę odwaliliśmy kawał solidnej roboty![/B] Podanie sprawy do sądu to żadna sztuka :)

Jeżeli chodzi o sunię. Dostaliśmy o tym zgłoszenie jakieś 1,5 tyg temu. Odbierał ją nasz inspektor. Na mailu mamy zdjęcia suni, ale niestety nie są zrobione w dobrej rozdzielczości itd i nie wiele na nich widać. Jutro ma tam jechać xmartix wraz z policja.

Jeżeli chodzi o ES :) wiadomo, ze teraz dokładnie się spowiadacie ze wszystkiego, w końcu Straż dla Zwierząt we Wro rozleciała się przez przekręty, czyż nie ;D?

Mamy kontrole Urzędów, nie mamy nic do ukrycia :) Więc jak ktoś chce proszę bardzo - PYTAĆ!

Link to comment
Share on other sites

Proponuje zalozyc osobny watek i tam prowadzic konstruktywne rozmowy.
Prosze was, przestańcie juz!

Dziekuje osobom, ktore pisza na PW i sa gotowi pomoc Soni, nie pisza na watku bo nie wiedza juz o co chodzi!
Na chwile obecna doszly wplaty od:
Bela51 - 10zł (rozbilam 5zł na dekl i 5 zł jednorazowo)
Tośka - 100zł - jednorazowa

DZIEKUJE ZA POMOC!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Jestem juz i nie wiem od czego zaczac. Skonczylam czytac wczoraj na stronie 3 i chyba nie bede wracac na strone 4.
Prosze przede wszystkim nie zapominajcie o istocie watku i skupmy sie na Soni. Zalozylam watek, zeby znalezc wsparcie finansowe na dt a przy duzym szczesciu znalezc od razu ds. Zalatwilam miejsce dla Soni u ZuziM w hoteliku, w kazdej chwili moze tam jechac i na tym prosze sie skupmy!

Wczesniej jak rozmawialam z P. Adamem mowil, ze nie widzial jej dzisiaj.

Doszly wplaty na rzecz Soni, zaraz zaaktualizuje rozliczenie.[/QUOTE]
masz zapchana skrzynke
:(

Link to comment
Share on other sites

fiorsteinbock powinas chyba napisac do moda, zeby uciszyl tych klocacych sie tutaj ludzi.
psuja watek Soni

to nie miejsce na przepychanki miedzy dwiema organizacjami i wyciaganie innych spraw, innych ludzi, z innych miejscowosci.

zreflektujcie sie i zakonczcie spory, bo nikogo one tutaj nie obchodza!

koniec tematu i niech kazdy milczy i wypowiada sie tylko odnosnie Soni!

CISZA !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...