Jump to content
Dogomania

*Pabianice* bezdomna CUDNA sunia oszczeniła sie w lecznicy-WSZYSCY już w cudownych DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jestem. Normalnie ścigają człowieka w tesco, czemu jeszcze nie przylazłam podziwiać :diabloti: No i jest co podziwiać. Śliczne i bardzo oryginalne te psiaczki.
To co? Ja te swoje gumtree i szerloki obskoczę:) W niedzielę sobie pokutę zadam - ogłoszenia różnym kundlom będę robić :diabloti: Wcześniej to nie bardzo to widzę, bo nikt głowy nie będzie miał teraz do adopcji. Tak więc z gumtree się proszę nie wyrywać, bo mogą moje przyblokować, a zrobię wyróżnione:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']O rany merlaczki:crazyeye: !!!!!!!!!!! super sa wszystkie !!!!!!!!!
OOOOOOOOO teraz doczytałam ze maluszki do wydania na moje urodzinki:cool3::cool3::cool3:....hmmm jestem oszołomiona:lying: , naprawde piekne...ale cholerka znowu gdzies na koncu swiata:mad: ,czyli DALEKO odemnie ,musze pokazac mojemu tz moze tak samo sie zakofa w klusiach....jak co to piesio:loveu: jakis bedzie mój....[/QUOTE]

Ciociu bardzo się cieszę. Co Tz na nowe dziecko w rodzinie? Czy już rezerwować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik007']Ciociu bardzo się cieszę. Co Tz na nowe dziecko w rodzinie? Czy już rezerwować?[/QUOTE]



Ha ha witam cioteczko:multi:...narazie tz mówi takie bardzo mało stanowcze 'nie' ale widze ze zakofany jak ja:loveu::loveu::loveu: ,lecz twarda sztuka z niego, ogłaszam konkurs na imie dla plamek:cool3: !!!!! a nad nagroda pomyslimy;)
p.s bardzo dziekuje za czytanie całego watku a nie tylko ostatnich postów !!!

Link to comment
Share on other sites

myślę, że nie trzeba im robić jeszcze ogłoszeń, bo mogą się znudzić. A Nawet jeśli ktoś teraz się zdecyduje to za 2 mies. może się wycofać w ostatniej chwili.

Myślę, że powinniśmy poszukać jej domowego dt w którym maluchy od pierwszych chwil będą się już oswajały z domowymi odgłosami.

Macie jakiś pomysł?ruszyć głowami zamiast się zachwycać :loveu:
przydałoby sie aby sunia pojadła teraz lepsiejszej karmy dla mamuś karmiących. Aczkolwiek ciotka jej tam gotuje pyszności, ale wiadomo, że karmie jest więcej witaminek. To jak...kto chętny na sponsora :evil_lol::cool3:

a co do rasy, z aussie widać że cos ma ale nie przesadzałabym:) zupełnie inna głowa, drobniejsza budowa i futro mniejsze. Ale widać że aussie maczał w tym palce:)
a tatuś maluchów był chyba biało czarny bo było kilka takich maluszków :-(
ciekawe jakie będą miały oczyska :cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']Asiu, Niko macie fotki pozostałych maluszków?bo każdemu robiłyśmy z osobna:)pokażcie te kochane ryjki:)[/QUOTE]

Z tamtych co każdemu robiliśmy z osobna mi wyszło tylko jedno zdjęcie :( Asia wkleiła na poprzedniej stronie.
BDT by się bardzo przydał... ale kto weźmie do siebie taką gromadkę ? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']

a co to sa te Merlaczki??[/QUOTE]

Merle to rodzaj umaszczenia występujący m.in. u collie i owczarków australijskich, taki właśnie jak mają te szczeniaki. Można powiedzieć , że merlaczki to określenie dla wtajemniczonych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']wright - jak ktoś che byc oryginalny to niech wie co ma..a poza tym - warto szukać domów takich co sie domyślą:P
hihihi
piechcia - nie możesz adoptować :)

jeśli chodzi o sterylkę - to nie bedziecie jej sterlizowac przed oddaniem?[/QUOTE]

Oczywiście, że będziemy.

Link to comment
Share on other sites

merle - czyli tak po chłopsku - marmurkowy :)

Bardzo ładne dziecięcia, kocham aussiki, widzę w mamusi pewne duże podobieństwo do jakiejś suczki aussie z linii versality lub working :D To by się zgadzało z jej zgrabnością.

Nie zdziwię się że padła ofiarą pseudohodowli , gorszy ezgemplarz czy inny problem i już się psiaka trzeba pozbyć...

Aussikowe i borderowe fora powiadomione :)

Link to comment
Share on other sites

OOoooo matko, jakie cuda z całej rodzinki :loveu::loveu:
No nie mogę się napatrzeć na całą 4 i nie mogę się doczekać aż maluchy otworzą oczka bo teraz to niespodzianka jest jakie mają kolory :cool3:

Zapusuję sobie wątek co by śledzić losy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...