Jump to content
Dogomania

*Pabianice* bezdomna CUDNA sunia oszczeniła sie w lecznicy-WSZYSCY już w cudownych DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dziś rozmawiałam z lecznicą i maluchy rosną jak na drożdżach:) w przyszłym tyg. do nich pojadę gdy otworzą ślipka:)
leżą sobie na mięciutkiej kołderce przy mamuni i wysysają z niej ostatnie resztki mleka:) małe pasożyty:)

mam chętna na ostatniego malucha!! Wydaje się fajna babka, z Bydgoszczy. Prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci i chciałaby aby psiak z nią tam chodził i był po części terapeutą, chociażby samą obecnością poprawiał nastrój.Ma 3 koty, a ostatni jej pies miał 19lat!! i tez był "terapeutą" :)
też myślę, że juz teraz trzeba domki sprawdzić i będziemy wiedzieli na czym stoimy:)

Link to comment
Share on other sites

ale sunia ma juz potencjalny dom:) a poza tym ta pani chyba woli psa bo nawet imię dostanie po swoim poprzedniku:) a imię bardzo mi sie podoba z pewnych względów ..."Piecho" :evil_lol::loveu::eviltong::eviltong:

słuchajcie, czy nie powinniśmy kupić mamusi jakiejś lepszej karmy? ona je tam gotowane jedzonko i jakąś karme, ale myślę że powinna po jeść troche coś w lepszym gatunku??

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale siła wyższa, zaginął psiak:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/142777-Ares-zagin%C4%85%C5%82-w-%C5%82odzi!!!prosimy-o-pomoc-w-poszukiwaniach[/url]!!!
Potrzebna pomoc, najbardziej w plakatowaniu, plakacik jest do ściągnięcia na wątku. I dziewczyny bywające w schronach: patrzcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']

słuchajcie, czy nie powinniśmy kupić mamusi jakiejś lepszej karmy? ona je tam gotowane jedzonko i jakąś karme, ale myślę że powinna po jeść troche coś w lepszym gatunku??[/QUOTE]


Jeśli suka karmi to wydaję mi się, że powinna mieć jakąś lepszą karmę. A można wiedzieć jaką teraz je?

Link to comment
Share on other sites

Może Brit Junior? Sensowna karma i niedroga.

Oczywiście, nie należy kupować w krakvecie, bo tam zawsze jakieś problemy są :roll:, ale tu przykładowy opis: [url]http://www.krakvet.pl/brit-junior-15kg-p-3140.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Widzę że tu tu jest sporo osób zainteresowanych szczeniakami może ktoś będzie mógł pomóc tej maleńkiej suni która walczy o życie

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199472-Male%C5%84ki-psiaczek-bez-oczka-walczy-o-%C5%BCycie-POM%C3%93%C5%BB-%21%21%21%21?p=16040016#post16040016"]http://www.dogomania.pl/threads/199472-Male%C5%84ki-psiaczek-bez-oczka-walczy-o-%C5%BCycie-POM%C3%93%C5%BB-!!!!?p=16040016#post16040016[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Ja zamawiałam kiedyś stąd [url]www.swiatkarm.pl[/url] i karma doszła mi w przeciągu 4 dni bodajże + wysyłka kurierska gratis była ;)
[url]http://www.swiatkarm.pl/p,brit_junior_15kg,1355.html[/url][/QUOTE]

też zamawiałam ostatnio ze swiatkarm.pl - przesyłka błyskawicznie, transport gratis i dostałam jeszcze 3 gratisy

Link to comment
Share on other sites

są też karmy specjalnie dla suk karmiących - "Karmiąca suka potrzebuje 3 razy więcej pożywienia, niż normalnie. Należy dawać jej tyle jedzenia, ile zechce. Jednak musimy zadbać, by był to pokarm bogaty w białko, tłuszcze, wapń, fosfor i witaminy. Suka ważąca 22 kg i karmiąca szóstkę szczeniąt potrzebuje 1,5 kg specjalnej suchej karmy albo 4 kg jedzenia przygotowanego w domu. Najważniejszy jest okres między 3 a 5 tygodniem karmienia, gdyż wówczas laktacja osiąga szczyt.
Zawsze należy pamiętać o tym, by zapewnić suce dostęp do świeżej i czystej wody."

Link to comment
Share on other sites

Karmy dla suk karmiących to te, które nadają się także dla szczeniaków od któregoś tam tygodnia, a właściwie:

[QUOTE][B]Kompletna karma [COLOR=red]dla szczeniąt i młodych psów[/COLOR] wszystkich ras w wieku od 8 tygodni do 15 miesiąca oraz dla [COLOR=red]suk ciężarnych lub karmiących[/COLOR].[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

no ok to zamówmy ze świata karm tylko co i za co:( ja się nie znam i nie wiem czy dorosły pies może tak bezkarnie jeść sobie karme juniorów. Tam jest dużo białka a co za dużo to tez nie zdrowo.Jesteście pewne że junior będzie ok? poczekajmy do jutra. Idę ze szczylem do weta to zapytam. A adres dostawy to na lecznice ale to później podam temu kto zamawia
kurcze mój post wskoczył z opóźnieniem...

no to zaczynamy zbiórkę...KTO DA GROSZA? tylko na czyje kont i kto będzie zamawiał?
modliszka, może na nasze konto wpłaty i ty zamówisz skoro jesteś zalogowana coo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...