Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Hahaha Gandi to mistrz :lol:

A nie przejmuj się, moje psy też nienormalne :P Liczę że kolejny to będzie ideał :D

Tiaaaa jedyny w swoim rodzaju... wali wszystkich na głowę...

 

Ja już przestałam się łudzić :P

Jakim cudem nie potrafi chodzić na flexi?!

no nie umie... i już go nawet uczyć nie będę...

albo idzie przy nodze jak sieroctwo i się obija smyczą, albo leci do przodu i co chwilę go upominam słownie... na smyczy idzie ładnie,a flexi mu mózg resetuje. A to było jego 2 wyjście na tej smyczy... W ogóle nie ogarniał.  jak dwa ćwoki szliśmy... ta taśma mu nie leżała i ciągle napięta i Pańcia o co chodzi, jestem taki biedny itp :P

 

 

Właśnie mammega problemik...także trzeba się odstresować...  a dziś taki piękny i ważny dzień... obroża starata idą na święta wielkanocne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Odstresować też się trzeba :)

Pfi, gdzie tam Wielkanoc :lol:

no tak, w końcu nie można żyć tyle w stresie :lol:

No już niedługo :D

 

Jeszcze Bożego Narodzenia nie była, a ta tu z Wielkanocą wyskakuje :P

ale budżet trzeba zaplanować :D

Link to comment
Share on other sites

Hejka, już prawie Wielkanoc, chwal się :P

pochwalę się jak przyjdą, bo znowu mam jakieś dziwne wizje... ja się wykończę :P

 

ALE są już jakieś tam rozmowy, także może w lipcu jeszcze będą u mnie, o ile zdecyduję się na nie...

jak na razie to czekam za 2 smyczami ;)

Link to comment
Share on other sites

Kudłaty... Czyli haft :D

 

hihihi trafiłaś :lol:
ale to nie koniec z bajerami :P

 

Angina
Ja też czekam na dwie z kudlatego. Jedna typowo do brudzenia. Z nowym podszyciem :D

pianka czy shotshel?

 

ja jeszcze nie czekam, bo nie złożyłam zamówienia :P

ale do końca tygodnia mam nadzieję się wyrobić :P

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny :D chociaż Coma nie należy do mega testerow :P Misia będzie bardziej testować na wyjezdzie :P ogólnie z tego co czytam to na plus. A pianka niby ma być na podwójnym plusie :D czaje się na szelki jakieś.. Comie to chyba żadne poza julkami nie pasują.. nie wychodzi mi z nich ^_^ mam jakąś ochotę na szelki z haftem. Myślałam o numerze ale nie wiem czy za rok znowu nie zmienię.. lipa xd

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny :D chociaż Coma nie należy do mega testerow :P Misia będzie bardziej testować na wyjezdzie :P ogólnie z tego co czytam to na plus. A pianka niby ma być na podwójnym plusie :D czaje się na szelki jakieś.. Comie to chyba żadne poza julkami nie pasują.. nie wychodzi mi z nich ^_^ mam jakąś ochotę na szelki z haftem. Myślałam o numerze ale nie wiem czy za rok znowu nie zmienię.. lipa xd

No ta pianka mi namieszała w głowie :/

ja chce obroże z harfem z nr telefonu. Na początku nie chciałam, bo psuje efekt ten nr, ale z adresówkami nie jest mi po drodze. Wszystkie luzem wiszące w końcu gubimy, nawet jeśli jest na dużym metalowym kółku od kluczy. Będę musiała przeboleć... ja mam jeden nr od lat i nie zamierzam zmieniać, także spoko ;)

Szelki to mi chodzą po głowie, ale nie z HM.

 

Ja zamówiłam w końcu obrożę "do brudnej roboty" z softshellemz DS, będziemy testować w ekstremalnych warunkach niedługo <3 

no my raczej szukamy do ciężkich warunków, bo moje chodzą w nich 24/7. Lato, zima, deszcze, błoto...

Dla mnie haft jest tak ważny jak koniecznie kolor różowy i niebieski, dlatego KA.

 

 

Nasze od Taks mają chyba 2,5 roku, jeśli dobrze pamiętam. I wyglądają już jak szmatki, popękane, poobdzierane, tragedia. Trzeba zainwestować w nowe, a moje mają po jednej obroży na głowę to wolę kupić takie wymarzone.

 

Choć kolory jakie chcę to i tak się kłócą z kolorami szelek, ale nie znajdę materiałów, gdzie niebieski i różowy to takie kolory jak na szelach są.

 

Swoją drogą szybko zmieniła mi się wizja :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja tam uwielbiam metalowe obroże właśnie za ich niezniszczalność i brak brudzenia :P

Jak ci zależy na hafcie to możesz też pomyśleć o grawerze na klamrze :)

http://www.ohmypet.pl/OhMyDog/Kategoria/obroze-z-adresowka,kbff,1,,,?inpack=9&view=list

http://pawsitivedog.pl/pl/p/KLAMRA-METALOWA-2%2C5-cm-z-mozliwoscia-graweru/289

ja szczerze powiedziawszy nigdy nie miałam. Przy czym na zimę odpadają, jeśli pies ma nosi ją 24/7.

dzięki :)

ale ja jestem mega wybredna... obecnie to ja chcę tylko i wyłącznie półzaciski. Sierść nie jest tak odgnieciona i tak w oczy nie razi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kalyna- bierz softshell :) Używane ekstremalnie jakiś czas, wszystko żyje :)

Szele dla młodego też chcę, ale niestety nie wiem jaka firma hand made będzie na wystawie w Częstochowie (bo część mi napisała że nie jadą,a część nie daje znaku...). A chciałam z odbiorem osobistym na wystawie :/

Link to comment
Share on other sites

Kalyna- bierz softshell :) Używane ekstremalnie jakiś czas, wszystko żyje :)

Szele dla młodego też chcę, ale niestety nie wiem jaka firma hand made będzie na wystawie w Częstochowie (bo część mi napisała że nie jadą,a część nie daje znaku...). A chciałam z odbiorem osobistym na wystawie :/

obecnie na tym stanęło :)

 

norwegi chcesz?

ja tam mam wizję kupna gotowca. Jakoś na samą myśl o wybieraniu podszycia, kolorów, wymiarów itp głowa mnie boli :P

 

ta nowa pianka podobno bardziej wytzrymała. ciekawe..

hahaha kusisz, kusisz :D

Link to comment
Share on other sites

Marzy mi się dla Rudego kolia albo dławik metalowy, ale tu jest właśnie ten problem, że pies go nosi non stop, więc to już na starcie odpada. Za to plusem jest, że Rudzielec genialnie wygląda w szerokościach od 4 cm wzwyż i przynajmniej w tej sferze mogę sobie poużywać :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...