Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

A tu znowu cisza :P

a  cóż pisać, że mnie szlag jasny trafia :P

Ciapuś już zaczął wychodzić na prostą, rany się goiły, zostały tylko strupki. Drapanie znacznie zmalało i ogólnie optymistyczna wizja i co? tatuś dał mu kurczaka. I od nowa mam masakrę. No bo ja mam fanaberie, nie znam się i jak w ogóle psu może coś szkodzić. Także to takie walenie głową w mur...

 

i to byłoby na tyle z nowości :|

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ej no! nie jest aż tak źle :D

 

po prostu u nas nic ciekawego się nie dzieje ;)

no oprócz pięknej i błyszczącej sierści Ciapka, któremu nikt nic nie daje do jedzenia, bez mojego pozwolenia (chwilooo trwaj!), o debilu i walniętej suce nie będę pisać, coby humoru sobie nie psuć :P

 

ogólnie to nie mogę się doczekać DDD :D

Link to comment
Share on other sites

U mnie był przymrozek, ale co z tego jak śniegu ani widu, ani słychu :(

u nas dzisiaj też był, ale niestety nie byliśmy na spacerze,także nawet trochę nie zmarzłam :/

 

a tak z rana jak się człowiek przemaszeruje na spacer, zmarznie to od razu dzień staje się piękniejszy <3

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wzięłam rękawiczek i tak mi ręce zmarzły, że z chęcią wróciłam do domu :D

Ale nawet pomimo zmarzniętych rąk, wolę takie zimno, niż temp. ciągle na plusie. Nie cierpię jak jest raz +5, a za chwilę +15 :/

ja od ponad miesiąca popylam ciągle w rękawiczkach :P

ale nie tylko dlatego, że jest zimno, ale jak smycze są uwalone od błota to przynajmniej ręce nie są brudne... tak samo jak ma się oślinioną piłkę, fuuuuj :P

 

e tam takie temperatury to jeszcze nie jest źle... źle się robi jak powyżej 20 stopni się robi... a ja spacery preferuję po 7 rano i czujesz, że żyjesz :P

Link to comment
Share on other sites

Temperatura jest idealna :D Nie zamarzam, nie ma mi też za ciepło, cienkie rękawiczki wystarczą, opaska na uszi i można spacerować :D 
 

otóż to <3

tylko u mnie bez opaski, bo nie cierpię czegokolwiek na głowie :P

i bez kurtki zimowej można śmigać.

 

U mnie w domu szumu narobili, że zima, że przymrozek... to się ubrałam dzisiaj w buty trekingowe i jasny dres. W końcu zimno, ziemia zamarznięta to czysta wrócę... o jaka ja byłam głupia i zdziwiona jak spojrzałam na termometr...później już ubrałam czarne spodnie dresowe i kalosze...


12278912_1735816083306684_79578358623848

Link to comment
Share on other sites

No mnie mówili że sezon na czyste psy już rozpoczęty... A tu dupa, psy wróciły całe uwalone ;)

moje dzisiaj prawie czyste wróciły, bo ok. -5 stopni było rano :D

ale spoksik doprawiłam je jajem na ogrodzie, brawo ja :/

 

Alina, ja też zawsze bez niczego na głowie, bo nie lubię :D

 

Sezon na czyste psy?

Dopóki nie będzie śniegu + mróz, to pies będzie po każdym spacerze uwalony :D :P

Ogólnie tez nie cierpię, wolę marznąć. Już mam tyle czapek, ale nie wynaleziono takiej, po której włosy wyglądają względnie po ściągnięciu... opaski też mam, ale jak mam grzywkę to ciężko mi się to to nosi.

Na ten sezon mam taką fajną czapkę z ogromnym pomponem, wełnianą a pod spodem polar. I bardzo cieplutka... toteż czekam na konkretny mróz... wcześniej jej nie ubiorę.

 

sam mróz też wystarczy :P

 

 

jestem geniuszem... na ogrodzie, na samym środku gdzie zawsze się najwięcej dzieje jest teraz mega błoto, także bez kaloszy nie wejdziesz... i dzisiaj bawiłam się z Gandzią...w przeciąganie... miotał mną jak szmatką... -_-

Link to comment
Share on other sites

Niby sam mróz wystarczy, ale wolę go w połączeniu ze śniegiem ;)

 

 

jestem geniuszem... na ogrodzie, na samym środku gdzie zawsze się najwięcej dzieje jest teraz mega błoto, także bez kaloszy nie wejdziesz... i dzisiaj bawiłam się z Gandzią...w przeciąganie... miotał mną jak szmatką... -_-

 

Brawo Ty! :D

Link to comment
Share on other sites

Niby sam mróz wystarczy, ale wolę go w połączeniu ze śniegiem ;)

 

 

Brawo Ty! :D

no ja też wolę z śniegiem <3

 

brawo ja, po raz kolejny...

ciągle chodzę po 7 rano na spacer, bez czapki i jest OK. Po południu poszłam do miasta bez czapki i już chora jestem. Także herbatka z cytrynką taka smaczna :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...