Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

U mnie z ludzmi jest różnie, czasem bardzo dużo, czasem nie spotykam nikogo. A jak chcę mieć luz to idę na hałdy, tam mało kto chodzi :D 

Ciemność mnie dobija, na szczęście w domu jestem zazwyczaj ok 12. Czasem kończę po 17, ale zaczynam na tyle późno, że mogę wyjść rano. 
Mam tyle czasu wolnego, że muszę iść do roboty, bo sie rozleniwie :lol:

Link to comment
Share on other sites

My wczoraj z lasu uciekaliśmy, bo ciągnikiem liście ze ścieżek zbierali i niespecjalnie był Pan ciągnikowy ostrożny :evil_lol:

Moja jeszcze nadmiaru zabawek nie ma, ale za to z akcesoriów (obroży, smyczy itp) już mi się nic nie podoba i nic nie kusi :< A z zabawek mam jeszcze tylko ażurka i wubbę na oku... To smutne :D

Link to comment
Share on other sites

U mnie z ludzmi jest różnie, czasem bardzo dużo, czasem nie spotykam nikogo. A jak chcę mieć luz to idę na hałdy, tam mało kto chodzi :D 

Ciemność mnie dobija, na szczęście w domu jestem zazwyczaj ok 12. Czasem kończę po 17, ale zaczynam na tyle późno, że mogę wyjść rano. 
Mam tyle czasu wolnego, że muszę iść do roboty, bo sie rozleniwie :lol:

Te hałdy to muszą być fajne :D

Ej Ty to masz za dobrze!

korzystaj z takiej wolności, później tylko praca i praca...

 

To może chora jesteś? :evil_lol:

jak najbardziej zdrowa.

Obecnie dumam nad 5 smyczami, mam nadzieję, że do końca listopada mi się to wyjaśni.

I na serio zabawek i przysmaków mamy nadmiar. Tak z miesiąc, góra dwa i zmienię zdanie.

 

My wczoraj z lasu uciekaliśmy, bo ciągnikiem liście ze ścieżek zbierali i niespecjalnie był Pan ciągnikowy ostrożny :evil_lol:

Moja jeszcze nadmiaru zabawek nie ma, ale za to z akcesoriów (obroży, smyczy itp) już mi się nic nie podoba i nic nie kusi :< A z zabawek mam jeszcze tylko ażurka i wubbę na oku... To smutne :D

wow, to lepsze niż u nas.

hahaha smutne, z zabawek nic, z przysmaków nic, akcesoria, teoretycznie nic. No ale tak jak pisałam wyżej, nad czymś myślę.

 

A ja mam fajne łąki, nigdy nikogo praktycznie na nich nie spotykam ale jest zwierzyna.. najmniejsze zło bażanty... ale zające i sarny spędzają mi sen z powiek :P

buuu zwierzątka, mimo wsio nie wielbię ich. Wczoraj chyba spotkałam 3 sarenki na naszej drodze, więc jak idziemy to skanuję teren w poszukiwaniu zwierząt i psów wolno biegających.

Link to comment
Share on other sites

Te hałdy to muszą być fajne :D

Ej Ty to masz za dobrze!

korzystaj z takiej wolności, później tylko praca i praca...

 

 

nie narzekam https://lh5.googleusercontent.com/-NIxH5nagtx4/U34NXAhgHEI/AAAAAAAAcJw/yo13OQBMv_A/w640-h427-no/IMG_6656.jpg
ale taki spacer to jakieś 2,5-3h :P na co dzień chodzimy do parku na godzinkę, półtora. 
Dobrze, dobrze, dzisiaj poszłam na 2,5h ćwiczeń z rysunku technicznego :lol: 
Tego się boję, bo wiem, że protetycy na początku pracują i po 16h :< 

Link to comment
Share on other sites

czy ja o czymś niewiem?  :siara:

 

Nadmiar zabawek, smakołyków? :niewiem: niewierze  :evil_lol: szczególnie jeśli chodzi o to drugie  :eviltong:

Wiesz raczej o wszystkim :D

nadal szukam karabińczyków...

Na serio, zwłaszcza jak takie ogromne wiadro metalowe mam samych smaczków, nieotwartych, do tego pół szafki otwartych. Także ten, z głodu te psy nie padną :D

 

 

nie narzekam https://lh5.googleusercontent.com/-NIxH5nagtx4/U34NXAhgHEI/AAAAAAAAcJw/yo13OQBMv_A/w640-h427-no/IMG_6656.jpg
ale taki spacer to jakieś 2,5-3h :P na co dzień chodzimy do parku na godzinkę, półtora. 
Dobrze, dobrze, dzisiaj poszłam na 2,5h ćwiczeń z rysunku technicznego :lol: 
Tego się boję, bo wiem, że protetycy na początku pracują i po 16h :< 

Ej no wypasik :loveu: u nas to niby są jakieś leśne drogi, ale duuuże prawdopodobieństwo kogoś spotkania...

Ogrom czasu, żeś kierunek ciężki sobie obrała...

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam tak na poprzednim osiedlu i łączkach - jak tylko była niepogoda to się złazili ludzie z agresywnymi psami, których normalnie by się nie dało puścić, ale liczyli że nikt nie wyjdzie w taką aurę i puszczali pieski. A ja z Waldkiem też korzystałam z takiej pogody i miałam szczęscie szczególnie wpadać na jedną staruszkę z rottkiem - widok babci ślizgającej się na błocie i fruwającej za rotem który jest gotowy rozszarpać wszystko co się pojawi w jego zasięgu, ściska gardło. A kagańca oczywiście piesek nie miał nigdy,mało tego, o ile dobrze pamiętam to jeszcze był na flexi...

Sam opis wywoluje u mnie gesia skorke.... Dalmat zerwal mi sie raz z flexi, co dopiero rozwscieczony rottek.... :roll: 

 

Alynko, jak macie za duzo zabawek to my chetnie przygarniemy. Marcel zgubil ostatnio dwie ulubione pilki :placz: 

Link to comment
Share on other sites

Sam opis wywoluje u mnie gesia skorke.... Dalmat zerwal mi sie raz z flexi, co dopiero rozwscieczony rottek.... :roll:

 

Alynko, jak macie za duzo zabawek to my chetnie przygarniemy. Marcel zgubil ostatnio dwie ulubione pilki :placz:

miazga... :roll:

 

No niestety zbyt jesteśmy przywiązani do nich :evil_lol:

 

To ja zakupocholik jestem :D

Oj jesteś, jesteś :grins:

Moje dziwne psy bawią się wszystkim- stary karton, bluza znaleziona na spacerze czy odkurzacz w krzakach, więc nie wydaję kasy na zabawki dla nich :mdrmed:

hahahaha dobre podejście!

 

łooo jaaaaa, przysmak

DSC_0031-crop.JPG

 

:grins:

Link to comment
Share on other sites

Ale Gandzioch zadowolony :loveu:

:loveu:

 

A ja się bałam, że te łapki będą jakieś przeterminowane i wolałam wziąć miskę jednak :lol: Widać, że psiaki zachwycone prezentem :D

Szczerze, to ja na to nie wpadłam. Nie potrzebna nam była kolejna miska, o takiej małej pojemności.

I widać psiakom ten wybór się podobał :lol:

 

Ale mają smakołyki :D

Już nie mają, zjadły z wielkim smakiem :D

 

 

a dzisiaj psiaki wykąpały się w oczku :loveu: jaka frajda... Soniuli wrzucałam zabawkę i jak nie znalazła to szybko się zniechęcała. Za to Gandzik prędzej padłby niż sobie odpuścił. Właził z jednej strony,, z drugiej, grunt był niepewny i się wyginał, ale za każdym razem wyłowił Konga ;) całe szczęście, bo ja musiałabym nurkować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...