Jump to content
Dogomania

*Pabianice* szczeniak yorka skatowany i wawalony na ulicę.Już w DS we Wrocławiu


piechcia15

Recommended Posts

Poker, Paulna twierdzi że weźmie go zdrowego lub chorego, że to bez znaczenia dla niej

Lekarz twierdzi, że wogóle może okazać sie tak, że ma jakies zmiany w płucach na stałe np. i tak już będzie miał. Przestaje mi sie to podobać:( Pojedzie do nowego domku to może nowy lekarz rzuci świeżym okiem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gdyby nie temperatura to poradziłabym zwiększyć wilgotność w mieszkaniu np przez nastawianie naczynek z wodą na grzejnikach, yorki potrafią kasłać i dusić się jakby miały ciężkie zapalenie płuc lub poważne kłopoty z tchawicą, a to zimą często bywa spowodowane jedynie suchym powietrzem, a weci faszerują maluchy antybiotykami i poprawy nie ma, bo być nie morze, wietrzenie zimą też nic nie daje bo przy mrozie powietrze na zewnątrz też suche, no ale to tak na marginesie, bo tu mamy temperaturę, więc coś się dzieje, chyba, że objawy się nałożyły :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Już wróciłam.
Kajtuś pakuj walizki i jedź do Wrocławia. Będziesz miał do towarzystwa sunię ONKa Caarę i kota Kota ślicznego czarno - białego .Przyszła pańcia też niczego sobie. :p
Kajtuś może być przejęty w okolichach opola , tak jak rozmawiałyście albo potem,ale to już Wy się dogadajcie.
Mamy obiecane zdjęcia Kajtunia i relacje o nim.

Link to comment
Share on other sites

jeju super!! bardzo sie cieszę:) Kajtuś napewno bardzo sie ucieszy z Kota bo jedyne zwierze z jakim miał dłuższy kontakt to właśnie kot i chyba przypadł mu do gustu ten gatunek:) swoją drogą to bardzo wymyślne imię :evil_lol:
a więc pakujemy się i jedziemy w sobotę, ale w Opolu to będziemy pewnie wieczorem dopiero.

tak czułam że będzie fajnie:) fajnie to ja będę wyła gdy mi go zabiorą...:placz: mojego cycusia od piersi :placz::placz::placz:

dziękuje ci Poker za wizytę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']jeju super!! bardzo sie cieszę:) Kajtuś napewno bardzo sie ucieszy z Kota bo jedyne zwierze z jakim miał dłuższy kontakt to właśnie kot i chyba przypadł mu do gustu ten gatunek:) swoją drogą to bardzo wymyślne imię :evil_lol:
a więc pakujemy się i jedziemy w sobotę, ale w Opolu to będziemy pewnie wieczorem dopiero.

tak czułam że będzie fajnie:) fajnie to ja będę wyła gdy mi go zabiorą...:placz: mojego cycusia od piersi :placz::placz::placz:

dziękuje ci Poker za wizytę:)[/QUOTE]
jakiego tam cycusia od piersi, przecież nazwałaś go świnią :mad:, mogłaś chociaż świnką morską tego malucha nazwać :eviltong:
Będzie miał dobrze, nie martw się.

Link to comment
Share on other sites

troche nie na temat ale potrzebujemy parę groszy na karmę dla Dosi:( Czy któraś ciocia mogłaby podarować nam choć 5 zł??plisss
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182555-*Dosia-o-budowie-charcika-szuka-SPOKOJNEJ-OSOBY-na-w%C5%82asno%C5%9B%C4%87-lt-obecnie-w-DT-u-Ewanki-gt?p=16096183#post16096183[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']bo jest świnia:) ale kochana:) dziś o 3 w nocy wzięło mu sie na zabawy, a koło 5 obgryzanie mi kolczyków...na uszach:( a przed 6 pobudka....i tak codzień:)[/QUOTE]
i miał rację ,kto to widział spać w kolczykach i nie dać uszom odpocząć?

Link to comment
Share on other sites

nie i nie chce go pakować:( ale będe wyć...ale będę wyć...ojjj!!

a tu Kajtuś pozdrawia wszystkie cioteczki ze swojego królestwa...Król poduszki:) <nie miałam nic do gadania>:diabloti:

[IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1153/p1000330e.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8798/p1000329n.jpg[/IMG]

a to mała namiastka jego wariacji, aczkolwiek to co najlepsze nie zdążyłam nagrać...
[video=youtube;BXeoU4kX7WU]http://www.youtube.com/watch?v=BXeoU4kX7WU[/video]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, nie płaczcie:placz:
.. chłopak będzie miał dobrze : ) i obiecuję zdjęcia z nowego domu:multi:
I nie mogę się doczekać soboty...piecha15..czy nie mogłabyś już jutro wyjeżdżać w te swoje góry...:p
Pozdrawiam serdecznie
Paulina...nowa mamka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Paulinko mnie się nie chce wyjeżdżać jak patrze przez okno!!

dziś w kajtka wstąpił szatan. Od 30min biega, warczy, szczeka, wszystko gryzie rozszarpuje. Ojcu porwał kapcie, mamie rajtuzy i wszystkich wkurza:) czyli pies zdrowy:)

Orientacyjna godzina wyjazdu to 16, ale jeszcze wszystko wyjdzie w praniu jutro. Napewno będzie poślizg albo przyspieszenie:):D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']Paulinko mnie się nie chce wyjeżdżać jak patrze przez okno!!

dziś w kajtka wstąpił szatan. Od 30min biega, warczy, szczeka, wszystko gryzie rozszarpuje. Ojcu porwał kapcie, mamie rajtuzy i wszystkich wkurza:) czyli pies zdrowy:)

Orientacyjna godzina wyjazdu to 16, ale jeszcze wszystko wyjdzie w praniu jutro. Napewno będzie poślizg albo przyspieszenie:):D[/QUOTE]

Madziu,
bo uduszę, :cool3: ja juz siedzę jak na szpilkach....pewno dzisiejsza noc będzie nieprzespana...
A tak swoją drogą, nie zapowiada Wam się ładna pogoda..

Kupiłam Kajtkowi dziś wyprawkę...pluszaki, gryzaki, torbę - transporter, michy i inne.
Na niedzielę jesteśmy umówieni do doktora Dolittle :smile:

Co do jego szaleństw...u nas będzie miał się na kim wyzyć...mały diabeł :evil_lol:
Mam nadzieję, ze okiełzna kota :p

I chcę juz sobotę....
Do zobaczenia, jesteśmy w kontakcie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']NAJLEPSZEGO KAJTUNIU I PAULINKO:multi::Rose:[/QUOTE]

I Piotrusiu :lol: bo też miał decydujący głos w sprawie!
Dziękujemy..jesteśmy już w domu, maluch, po zabawach z owCzarką i Kotem..zasnął mi na kolanach..urwis z niego i szybko się zaaklimatyzował:multi:

Jutro zrobimy zdjęcia :)
Jejku, tyle emocji...
Cieszę się, że jest już w domu..a jutro mamy wizytę u weta..po, zdam Wam relację ;)
Pozdrawiamy z Wrocka:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...