Jump to content
Dogomania

Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ludziska a jak wy stposicie z mozliwosciami na miejscu w sxhronisku?
pewnie nikt o tym nie mysli ale czy pies bedzie wydany w obrozy ze smycza? w kagancu? pojedzie w transporterze? bo na zapakowanie do auta ją przyspicie a co dalej? zanim dojedzie do Furciakowej bedzie juz wybudzona żeby nie było jazd przy wyciaganiu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']ludziska a jak wy stposicie z mozliwosciami na miejscu w sxhronisku?
pewnie nikt o tym nie mysli ale czy pies bedzie wydany w obrozy ze smycza? w kagancu? pojedzie w transporterze? bo na zapakowanie do auta ją przyspicie a co dalej? zanim dojedzie do Furciakowej bedzie juz wybudzona żeby nie było jazd przy wyciaganiu...[/QUOTE]
będzie na smyczy(krzysztof ma), z kagańcem chyba będzie problem...

Link to comment
Share on other sites

pani magdy niestety nie będzie. rano zadzwonię jeszcze do niej, może telefonicznie pomoże, tzn. zadzwoni do schroniska i poprosi by pożyczyli kaganiec.
prawdopodobnie dostanie sedalin ale nie jestem pewna. myślałam o czymś uspakajającym ale zastrzyku nikt jej się nie odważy podać raczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']matko to ona na oślep kłapie zębami?
jak jej zastrzyku nie podadzą to jaja będą jak sedalinu nie zje:-)[/QUOTE]
zje, zje...już raz jej dawali. nie wiem czy kłapie na oślep, mam nadzieję, że nie taki diabeł straszny... dzisiaj z nerwów chyba nie zasnę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Dziękuję, agaga21, że tak trzymasz rękę na pulsie i się wszystkim zajęłaś. :loveu:
Nie jestem ostatnio wcale pomocna :roll:[/QUOTE]
nie przejmuj się, niedługo nadrobisz gdy się lepiej poczujesz:diabloti::loveu: ale przyznam, że przez tą sunię na pewno przybyło mi siwych włosów. oby jutro wszystko się udało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']nie przejmuj się, niedługo nadrobisz gdy się lepiej poczujesz:diabloti::loveu: ale przyznam, że przez tą sunię na pewno przybyło mi siwych włosów. oby jutro wszystko się udało![/QUOTE]

Ja już się nigdy nie będę lepiej czuła :placz:
Idę sobie palnąć w łeb!

Oby się wszystko udało i niunia w końcu była bezpieczna, najedzona, pod wspaniałą opieką :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Aga Ty mi tu takich rzeczy nie pisz :no-no-no:

Weź się w garść i przydaj się na coś :evil_lol::drink1:[/QUOTE]

Łatwo Ci mówić - OBCY mi rośnie w brzuchu, męczy mnie dzień i noc, idzie się pochlastać :placz:
Krzyczę na męża, na suki, na pracowników, na sąsiadów, na wszystko i wszystkich :placz:
Śpię całymi dniami, wszystko na głowie agagi21, bo Anię z Poznania wywiało, a ja jestem do niczego :shake:

Idę spać :p

Link to comment
Share on other sites

[B]jedzie![/B]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
dopiero teraz udło się ją z budy wyciągnąć, ma założoną obrożę, smycz i kaganiec. sama poszła do auta, choć od godziny 8 wciskali jej sedalin:crazyeye:
teraz pewnie pośpi moja dziewczynka:loveu::loveu::loveu:

serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli zorganizować jej wyjazd ze schronu!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...