Jump to content
Dogomania

Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='izabela1234']Cieszę się że akcja sie udala biedna sunia jaka chudziutka :( coś strasznego - dla dziewczynki daje 15 zeta stałej proszę o dane do przelewu na PW[/QUOTE]
super! dzięki wielkie :)
jeszcze trochę nam brakuje ale już nie tak wiele!
bidusia zasługuje na szansę!(przez to zamieszanie z imieniem sama nie wiem jak o niej pisać...miała być darma ale jeśli kana ma tak marudzić to może niech już będzie dalia...byleby fordoniak mi się nie pogniewał ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fordoniak']Fordon się nie pogniewa:evil_lol:, ale żeby całkiem zamieszać wam w głowach podrzucam kilka psich arabskich imion z tłum.:cool1:

Hana -szczęście
Salma -spokojna
Nadia -początek
Zafira -zwycięska, szczęśliwa

:evil_lol:[/QUOTE]
cholera! wszystkie pasują...wszystkie fajnie brzmią...furciaczkowa wybieraj:evil_lol: bo ja nie umiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Ja się wam radzę zastanowić !!! Gracja się podzieli drugim bazarkiem z DALIĄ gdzie jest okolo 270 zl :loveu:[/QUOTE]

to smierdzi przekupstwem ale fakt na Gracje jest prawie 270zl wiec jakby podzielic DALIA vel Darma vel sucha kiszka dostalaby ok140zl;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']moja wdzięczność dla furciaczkowej, krzysztofa, was-deklarowiczów, pani magdy z tozu i wszystkim, którzy się przyczynili do wyciągnięcia małej jest nie do opisania!
serdecznie dziękuję! tak, myślę, że to był dla niej ostatni moment :( bidusia kochana, wygląda tragiczniej, a podobno PRZYTYŁA:crazyeye:!!!!! nawet nie chcę wiedzieć jak wyglądAŁA tydzień temu. co ona musiała przeżyć??? :shake:
gosia jutro zabierze ją do weta.
zbieramy deklaracje, później napiszę ile wyszło za transport.[/QUOTE]

Cieszę się, że mogłem Suni pomóc.
Trzymam za nią kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że już jest w dobrych rękach...
Ja również dziękuje wszystkim co się przyczynili do uratowania suni :)
Na tym filmiku wyszła tak smutno aż płakać się chce tylko się ją zawoła a ona już biegnie :(
Jak można pozbyć się takiego psiaka nie mieści mi się to w głowię:placz:

Link to comment
Share on other sites

Melduje ze zyjemy, byly dwa spacerki, dwie bardzo brzydkie koopki...o ile mozna to tak nazwac, ilosc niewielka, konsystencja wodna, kolor mega zolty a smrod jak nie wiem...z 15 psow:roll:
Juz coraz bardziej przytomna, choc dalej lekko pijana. Po 2 minutach sie zorientowala ze stoje za nia a nie przed nia za drzwiami...krecila tym lbem, nasluchiwala a potem nagle ja olsnilo ze to nie z tej strony ktos jej tam ciumka i wypada sie odwrocic:evil_lol:
Na spacerku wpadlismy na koty, pogonic by sie chcialo ale wladza w nogach jeszcze nie ta, stal taki ciaput bidny i sie patrzyl jak zarcie ucieka.
Zobaczymy jak bedzie jutro rano reagowac, ciekawa bardzo jestem:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...