Jump to content
Dogomania

Lana wolna ... już w swoim domku!


wykrywka

Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, hej, hej! Nie mam czasu, ale! Wizyta musi być zrobiona przez osobę z HA inaczej nie wydamy psa. Taygo, rozumiem, że ufasz, ale ja nie znam. Tak się składa, że z HA będzie moja dziewczyna w sobotę, więc jest okazja. Tylko poproszę o kontakt na wcześniej podanego maila. Lana jest bardzo specyficznym psem i musi domek być sprawdzony pod każdym kątem szczególnie, że to dość daleko od ZG.

Link to comment
Share on other sites

Domik... Czy tylko ktoś z HA jest na tyle kompetentny do sprawdzenia domku, ze nikt inny nie może tego zrobić?
Je nie należę do HA. Mam jednak swojego haszczaka od 12 lat, miałam kilka na tymczasie (teraz też mam)... według Ciebie ja nie nadawałabym się do przeprowadzenia wizyty.
Wysłałam do Ciebie dane Mariki.

Link to comment
Share on other sites

ale dlaczego HA? Moim zdaniem [B]tayga[/B] (albo ktoś zaufany od niej) powinien przeprowadzić wizytę, bo nie jestem do końca przekonana czy ktoś z HA nie 'odwali' czegoś na wizycie, że potem domek się wycofa... na wątku były różne spory i moim zdaniem ktoś od taygi powinien przeprowadzić wizytę.
[B]Dziękuję.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Umywam ręce od pośredniczenia, chciałam dobrze...
Ja mam za daleko do Warszawy. Mój kolega ma 6 haszczaków, myślałam ze się nadaje jak mało kto. Miał iść z psem. Już mu powiedziałam, ze nieaktualne, niech to HA załatwiają, nie biorę w tym udziału.

[quote name='karolinazg2']tayga juz wie o co chodzi:)zaproponowalam jej wspolna adopcje wiec mysle ze nie bedzie problemu..i bez sprzeczek mi prosze a dominik nie napisala ze bylabys zla osoba:)do przeprowadzenia adopcji..jutro sie odezwe:)[/QUOTE]
Chodziło mi o to, ze nikt prócz HA nie może przeprowadzić wizyty, nawet osoba bardzo doświadczona.

Link to comment
Share on other sites

Taygo, nic do ciebie nie mam. Ale mam umówione z dziewczyną i nie chciałabym robić tego przez milion osób. Znam ją dość dobrze i ufam jej, więc byłabym szczęśliwa gdyby ona ją zrobiła. A że ma taką możliwość w ten weekend to w ogóle super ;)
Faith, nie wiem czemu niby nie ktoś z HA. Nie masz kontaktu z nimi, ja mam i z Carominą także mam, więc skoro chciałabym, żeby zrobiła to dziewczyna z HA, to nie wiem czemu miałabyś nie być za. Ale to twoje zdanie.
Nie chcę się wplątywać w żadne utarczki, bo zaraz wyjdzie, że jestem zła i niedobra. Załatwię wizytę i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem stwierdzenia "mam umówione z dziewczyną" ktos tu chce z kogoś glupka zrobic! to, że Tayga błyskawicznie zalatwila wizytę osoby, ktora [B]bardzo dobrze[/B]
[B]zna rasę[/B], to nieważne? to, że sunia moglaby byc praktycznie już w sobotę w domu a nie za kratami ... to nieważne... bo ktoś ma cos umowione??!!!
Opanujecie się !
"Znam ją dość dobrze i ufam jej, więc byłabym szczęśliwa gdyby ona ją zrobiła. A że ma taką możliwość w ten weekend to w ogóle super [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/198925-Dogomaniacy-proszę-pomóżmy-haszczce-Lanie-by-śmierć-nie-była-alternatywą-dla-wolności/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]"
no, rzeczywiście...super...na podładowanie wlasnego ego...a nie jest wazne co myśli Tayga i to, że to do niej odezwal się domek...
jak to super jest zbierać oklaski...a murzyn może odejść

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, ze osoba z HA, która ma sprawdzić dom ma przynajmniej 6 husky i dowód osobisty, bo niepełnoletni i "znawcy rasy" , którzy NIGDY nie mieli psa to tam wcale nie rzadkość

A WAŻNE jest żeby poszedł ktoś mający pojecie o zachowaniach behawioralnych. Lana nie toleruje innych suk/psów już to nie jest wzorcem zachowań tej rasy. Potrafiła kojec zniszczyć, najpewniej ma leki separacyjne. Może dlatego wyrzucili ją już raz z domu. Bo w to, że ona sama wróciła do schronu nigdy nie uwierzę. Widziałam porady dawane przez koleżanki z HA, każdy moze sam przeczytać. Ktoś opisuje, ze jego husky się na niego szczerzy (lub coś podobnego), wykazuje zachowania agresywne i odpowiedz "specjalisty":
" Bo Cię zdominował"!!! Ile można psom szkodzić??!!!! Zdominowanie psa to przemoc w tym wypadku użyta wobec psa zastraszonego.

Link to comment
Share on other sites

Carominko... niech ma chociaż jednego, ale od dłuższego czasu. I to takiego typowego przedstawiciela rasy - z demolkami, ucieczkami, wleczeniem na smyczy, wyciem po nocach, nieposłuszeństwem. No i kontakt z kilkunastoma innymi (nie chodzi mi tu o pogłaskanie czyjegoś psa na ulicy).
Sama nie umiem już policzyć moich uratowanych haszczaków, ale każdy był inny. Niewiele jest osób, które potrafią przewidzieć wszystkie zachowania tych psiaków, za to mnóstwo mianujących się "znawcami rasy".

[quote name='Domik'] Lana jest bardzo specyficznym psem [/QUOTE]
A który Husky nie jest?

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204739-Husky-zamkni%C4%99ty-w-1-5-m-celi?p=16556220#post16556220[/url]
Pies został zgłoszany nam i jeszcze "gdzieś". Na drugim forum pani znawca husky i psów napisała, ze jak ma pić i jeść to nic mu nie jest!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

hej, dawno mnie nie było, a tu takie rewolucje :) bardzo się cieszę że jest ktoś chętny żeby dać dom Lanie...ale po co te kłótnie?? chyba najważniejsza jest Lana ?? Teraz najważniejsze jest aby szybko przeprowadzić wizytę.... i miziano dla Lany przesyłam :D

Link to comment
Share on other sites

My sie nie kłócimy, nie naświetlajcie sprawy w ten sposób...wazne jest kto przeprowadzi wizytę bo od tego zależy decyzja o ds dla Lany...jeżeli ktos dyskwalifikuje kogos to musi miec podstawy a nie widzimisię, poza tym nie wiem co to za praktyki :
[INDENT]"Hej, hej, hej! Nie mam czasu, ale! Wizyta musi być zrobiona przez osobę z HA inaczej nie wydamy psa."

no więc : hej, hej, hej...nie mam czasu, ale! się pofatyguję i zapytam czyja to decyzja : wydamy albo nie wydamy...ciekawe
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='de_sade']hej, dawno mnie nie było, a tu takie rewolucje :) bardzo się cieszę że jest ktoś chętny żeby dać dom Lanie...ale po co te kłótnie?? chyba najważniejsza jest Lana ?? Teraz najważniejsze jest aby szybko przeprowadzić wizytę.... i miziano dla Lany przesyłam :D[/QUOTE]

Juz byłoby po wizycie. Lana nie jest najważniejsza a koleżanki:((((

"hej, hej, hej...nie mam czasu, ale! się pofatyguję i zapytam czyja to decyzja : wydamy albo nie wydamy...ciekawe"
też mam pytanie
" hej, hej, hej nie mam czasu, ale czy to legalne?, schrony sa utrzymywane z pieniędzy podatników ( a więc przeze mnie), wolno tam prywate trzepać?"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domik']Dobra! Nie odzywam się. Wiedziałam. Tylko coś i od razu jakieś pretensje! Dziękuję ;/[/QUOTE]
bez bulwersów proszę. jest taki dział jak "off topic" i tam proszę przenieść swoje "za" i "przeciw" . od teraz liczy się TYLKO Lana, jak chcecie sobie coś zarzucać to proszę na PW.
A ja miałam taką fajną niespodziankę, ale to dla Lany, a nie dla Was, bo wy jesteście niegrzeczni.

Link to comment
Share on other sites

Okropne jest to, że takimi przepychankami można skrzywdzić/zranić nie jedną osobę...nie podcinajcie skrzydeł, tylko otwierajcie klatki...Trzymam kciuki za Lanę, jeśli domek wypali w kwietniu i w maju jestem w Wawie, więc mogę ją odwiedzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...