Jump to content
Dogomania

Bezdomny teriererowaty szczeniak z ulicy nie ma nic oprócz długu 400zł. BŁAGA O POMOC


kkanarekk

Recommended Posts

[quote name='hotelamok']Benjamin dzisiaj z wielką radością mnie witał, chyba już zaakceptował nowe miejsce, jeszcze z kojca muszę go na rękach wynosić ale już jest chętny do zakładania mu szeleczek, na których coraz lepiej sobie radzi...jak tak dalej pójdzie to nie długo na obrożę przejdziemy.
Ciekawy jest terenu, obwąchuje, już sam prowadzi.
Dzisiaj mało czasu miałam na robienie zdjęć to tylko tak na początek a jutro może się uda więcej i te ładniejsze do ogłoszeń.[/QUOTE]
Dobrze, że tak prędko po przybyciu do DT możemy oglądać zdjęcia Benusia. Będziemy mogły obserwować jego przemianę.
Ja bałabym się zakładać obrożę psiakowi po przejściach. Jeszcze długo po przygarnięciu przez dobrego człowieka, dla własnego bezpieczeństwa powinien chodzić w szelkach.
Myślę, że szelki nie zaszkodzą żadnemu psiakowi. Nawet psiakowi, który od zawsze mieszka ze swoim ludziem, może zdarzyć się chwila paniki, a wtedy z obroży bardzo łatwo może się uwolnić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Benjamin robi szybciutko postępy. Od wczoraj chodzi na obróżce, szelki poszły w kąt.
Jeszcze nie rewelacyjnie ale już nieźle.

Jest bardzo wesoły, sam wybiega chętnie z kojca, chce na polko.

Zaciekawiony jest wszystkim wokół, nie wykazuje żadnego niewłaściwego zachowania w stosunku do innych psiaków nawet tych dużych i nawet dzielnie do kotów podchodzi ale chyba do końca nie rozumie co to za stworzonka:) chyba pierwszy raz je w życiu widzi u mnie.

Link to comment
Share on other sites

To super wiadomości. Wygląda, że Benuś jest w lepszej kondycji psychicznej niż można było przypuszczać, biorąc pod uwage jego dotychczasowe przejścia.
Najwyraźniej to mądry pies i czuje, że jest bezpieczny, a że brzuszek pełny i w doopke nie zimno, to i ciekawość swiata się w nim obudziła. Oby tak dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']a czy ta łapeczka go boli? coś z tym było robione? pewnie nie bo jak czytam z kasą krucho.....[/QUOTE]
Witaj enia :loveu:
Niestety z kasą nide tylko krucho, ale nawet bardzo krucho. Dzieciak nie ma na bieżące potrzeby: szczepienia, kastracja, opieka weterynaryjna łapki, hotelik, nie mówiąc o długu za poprzedni hotelik :roll:
Nie ma żadnych deklaracji na jego utrzymanie :-(

Link to comment
Share on other sites

kkanarekk macie jakiś tekścior aktualny dla malucha, abym mogła go wstawić na wydarzenie? Jak będę miała czas to kilka ogłoszeń zrobię, lecz czekają jeszcze dwa psy. Proszę o ten tekst ponieważ ja jestem beztalenciem literackim.

Link to comment
Share on other sites

Benjamin jest na FB ale nie jako wydarzenie tylko społeczność [URL="http://www.facebook.com/pages/Benjamin-szuka-domu/177658348945624?ref=ts#%21/pages/Benjamin-szuka-domu/177658348945624?sk=wall"]http://www.facebook.com/pages/Benjamin-szuka-domu/177658348945624?ref=ts#!/pages/Benjamin-szuka-domu/177658348945624?sk=wall[/URL].

Tam jest taki tekst:
Cudowny terierowaty Benjamin szuka kochającego domu.

Ben to 8-9 miesięczny średniej wielkości (ok.12kg) szczeniak, który całe swoje życie mieszkał na ulicy wraz z resztą rodzeństwa.
Teraz gdy przyszły mrozy mieszkał w śniegu, nie miał żadnego schronienia, jadł tylko to co udało mu się znaleźć a mimo tego nie stracił zaufania do człowieka! Nadal swoim wielkim psim sercem kocha i pragnie kontaktu. W zamian za ciepły kąt, pełną miskę i kochającego właściciela zrobiłby wszystko. Jest pięknym małym pieskiem w typie teriera. Potrzebuje cierpliwego właściciela, który pokaże mu, że człowiek może kojarzyć się również z dobrem. Jest spokojnym, grzecznym szczeniaczkiem, świetnie dogaduje się z innymi psiakami to psiak bez cienia agresji. Nadaje się do domu z dziećmi. Ben przebywa w hoteliku pod Krakowem, jest odrobaczony i odpchlony i zaszczepiony. Jest gotowy do adopcji.

JEŻELI SZUKASZ PRZYJACIELE NA CAŁE ŻYCIE TO WŁAŚNIE GO ZNALAZŁEŚ! WARUNKIEM ADOPCJI JEST WIZYTA PRZED I POADOPCYJNA JEDNEJ Z WOLONTARIUSZEK JAK I PODPISANIE UMOWY ADOPCYJNEJ.
Kontakt :
509217118
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Ale nie wiem czy wszystko jest tam ok - zwłaszcza chodzi o te dzieci... nikt go chyba do dzieci nie sprawdzał? Więc lepiej tak na wyrost nie pisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']...Ale nie wiem czy wszystko jest tam ok - zwłaszcza chodzi o te dzieci... nikt go chyba do dzieci nie sprawdzał? Więc lepiej tak na wyrost nie pisać.[/QUOTE]
[FONT=Arial]I myślę, że trzeba napisać o niepełnosprawności jego łapki.[/FONT]
[FONT=Arial]Lepiej szczerze pisać o kondycji psiaka. Zaoszczędzi to bezsensownych rozmów.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']A szukalibyśmy mu BDT?
No właśnie co on ma z łapką?[/QUOTE]

Byle BDT był odpowiedzialny to może i tak - takie moje zdanie.
Łapa wygląda na stary uraz, złamanie może (?) albo taką wadę od urodzenia, jakiś przykurcz (?). Póki co nie ma pewnej diagnozy.

Link to comment
Share on other sites

Bencio to mega pogodny psiak łagodny do wszystkiego co go otacza więc dzieci również.

Łapka na pewno go nie boli często się nią podpiera ale jej nie używa.

Tutaj zdjęcia z dzisiejszego spacerku Benjaminek ze swoim kolegą z domku:)
[IMG]http://hotelamok.pl/dt/beniamin_gucio/dsc02125.jpg[/IMG]

[IMG]http://hotelamok.pl/dt/beniamin_gucio/dsc02133.jpg[/IMG]

[IMG]http://hotelamok.pl/dt/beniamin_gucio/dsc02141.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...