Jump to content
Dogomania

Majeczka ma DS zostaje z nami


AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='Poker']A nam się trafiła sunia w zachowaniu wypisz wymaluj Maja. Nie chce zrobić nawet kroku.Postawiona stoi jak słup soli albo przywiera do podłogi czy trawy na płasko.Jest u nas 2 doby.Na szczęście je. Siusiu zrobiła po 2 dobach w kochni ,ale była nasza radość.
Jak założę wątek , to tu wkleję.
Całuski dla dziewczynek.[/QUOTE]

To czekamy na wątek sunieczki;) My też całuski przesyłamy:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgusiaP']Kurcze bo przeprowadziłam się już na Mydlice, ale intrrnet nam nie działa:angryy::angryy::angryy:
Super Myszko możemy się kiedyś umówic na wspólny spacerek może Gabi do nas dołączy:lol::lol::lol::lol:
Wezme wtedy Majeczke bo z dwoma to nie dam rady :evil_lol:


Bardzo chętnie do WAS dołączę, dajcie tylko znać gdzie i kiedy to się z Kajtuniem dostosujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79'][quote name='AgusiaP']Kurcze bo przeprowadziłam się już na Mydlice, ale intrrnet nam nie działa:angryy::angryy::angryy:
Super Myszko możemy się kiedyś umówic na wspólny spacerek może Gabi do nas dołączy:lol::lol::lol::lol:
Wezme wtedy Majeczke bo z dwoma to nie dam rady :evil_lol:


Bardzo chętnie do WAS dołączę, dajcie tylko znać gdzie i kiedy to się z Kajtuniem dostosujemy.[/QUOTE]


Gabrysiu chyba będziemy musiały ten spacerek przełozyc na później...
Majeczka owszem w domu szaleje, ale ze spacerkami mamy znowu problem...
Wczoraj jak wyszłam z nią na dwór podszedł do nas piesek mniejszy od niej a Maja tak się wystraszyła, że prawie wyślizgnęła mi się z szelek.
Ja nie wiem co znowu się z nią dzieje całkowita zmiana... Na Pogori było już wszystko ok

Link to comment
Share on other sites

Agusia przede wszystkim to ściaśnij jej szelki, lepiej nie ryzykować.
Moja suka jest u mnie ponad dwa lata, a czasem zachowuje się tak jakbym dopiero ją ze schronu wzięła.
Ma takie napady strachu w parku, właśnie przed psami większymi, nie przejdzie obok psa, robi koło a któregoś dnia zwyczajnie się odwróciła i chciała uciec. Złapałam i na rękach przeniosłam.
A jak stałam na górce, gdzie biegały większe psy, musiałam ją na rękach trzymać.
Jak się wystracha większych, to potem leci po parku jakby ją kto gonił.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Majeczka coraz chętniej wychodzi na spacerki i cieszy się jak widzi smyczkę:multi:;)
Myślę, że teraz będzie już lepiej :lol: W prawdzie boi się psiaków spotkanych na drodze od razu podkula dupkę i ogonek, ale nie zapiera się jak osiołek;)
Muszę tylko wychodzić z nimi pojedynczo bo jak idą obie to jest masakra :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To poczytajcie jaki ja horror przeżyłam z Braszką.[url]http://www.dogomania.pl/threads/215207-RADYSY-1300-ps%C3%B3w-a-w%C5%9Br%C3%B3d-nich-ma%C5%82a-BRASZKA.-U-nas-w-BDT./page12[/url]
Dobrze,że z Majeczką lepiej,ale może prowadź ją jednak jeszcze jakiś czas na obroży , szelkach i 2.smyczach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Agusia, to o wspólnym spacerze chyba możemy zapomnieć:(
Ale cieszę się że jest trochę lepiej:)[/QUOTE]


Myszko dajmy jej troszkę czasu jest naprawdę lepiej;)
Wiecie ja jej nie popuszczę ;) Skoro u Moniki na wakacjach chętnie spacerowała to u mnie też musi :lol::evil_lol:
Myszko a jeśli można wiedzieć to gdzie Ty kobitko mieszkasz? :cool3:


Pokerku nie martw się Maja jest dobrze zabezpieczona;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Ooooo przepraszam ,jak nie zadzwoniłam ???Zadzwoniłam,swiadka mam nawet:diabloti:[/QUOTE]



No tak świadka masz :roll: ale zadzwoniłaś po czasie a trzeba było zadzwonić, że będziesz u Martusi to bym stanęła na głowie, żeby się z Tobą spotkać klipka jesteś i tyle:eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Jestem klipka,wiem :oops::oops::oops: ale bardzo żałuje ,ze postąpiłam tak nierozsądnie...i obiecuję ,że to sie nie powtórzy [URL="http://smajliki.ru/smilie-26305287.html"][IMG]http://s.rimg.info/52ef7aa0762a2aed29eba09207f1909c.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]


No dobra ;) już Ci wybaczyłam, ale żeby mi to było po raz ostatni:nono::calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...