Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

21 godzin temu, szajbus napisał:

Kciuki załatwione. 

Na pewno pomogły. Wyniki małej mordki w porządku. Nawet dawkę leku na tarczycę nasza pani doktor zmniejszyła. Następne badania za 6 tygodni. 17 lutego będziemy usuwać gruczolaka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziękuję (i oczywiście proszę o jeszcze). Wszystko poszło bez problemów. Teraz przed nami 10 dni z abażurem na głowie. Bardzo Gajce to przeszkadza, bo ma krótkie łapki. Trzeba wsadzać psinkę na sofę i karmić z ręki. Ona jest taka kochana. Po zdjęciu szwów mamy kolejne badania kontrolne (29 lutego).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
10 godzin temu, szajbus napisał:

I jakie wiesci?

Z tego całego zamieszania zapomniałem napisać. Tyle się dzieje i mi umknęło. Mała mordka ma dobre wyniki. Osłuchowo i "na oko" też nie ma się do czego przyczepić. Cieszę się i denerwuję jednocześnie. Denerwuję, ponieważ mamy dłuższą przerwę w wizytach kontrolnych. Chyba, że coś się zacznie dziać. Ostatnio, gdy mieliśmy mieć dłuższą przerwę, Gajulka gorzej się poczuła i okazało się, że wyniki się posypały. Oczywiście leki zostają. I karma nerkowa też. Wszystko na zawsze. Bardzo chciałbym się nie bać. Trudno jednak, bo mała mordka już młodą sunią nie jest.

Norasku, Saruśko, pilnujcie małej mordki.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, szajbus napisał:

Radku ile Gajunia ma lat? 
A o te nasze pychole zawsze się będziemy bać. Gdyby umiały mówić ........... niestety nie potrafią i my bazujemy tak naprawdę tylko na obserwacji. 

 

Gajulka ma około 10 lat, przynajmniej według oceny naszej pani doktor. Mała mordka to znajdka z Dogo, więc dokładny wiek jest nieznany. 

Też czasem myślę, że fajnie by było, gdyby Gajka powiedziała co jej dolega. A czasem moje obserwacje powodują dodatkowe nerwy. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miło, że odwiedzasz moje pożegnane psinki. Przez to, co się teraz dzieje mam gorszy nastrój. Może to przez ciągłe siedzenie w domu? W wolnych chwilach oglądam zdjęcia, wspominam. Oglądam też zdjęcia małej mordki i widzę upływ czasu. Widać, że Gajka już nie jest młodym psiakiem. I ten upływ czasu mnie martwi. A jeszcze pomału kończą się leki małej mordki, mam nadzieję że nie będzie problemów z dostępnością.

Link to comment
Share on other sites

My mamy super układ z naszą wetką. Jak tylko odbieramy od niej Zuzki leki natychmiast zamawia kolejną porcję, która jest zarezerwowana dla Zuzi.  Wcześniej ( u innych wetów) różnie z tym bywało i musiałam mieć zapas. Teraz nie mamy problemów.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2020 o 11:14, szajbus napisał:

Wcześniej ( u innych wetów) różnie z tym bywało i musiałam mieć zapas.

Na szczęście z lekami nie było problemów, mamy zapas na miesiąc. Z reguły mamy tak, że po wynikach badań dostajemy leki na czas do następnej wizyty. Już sporo czasu jesteśmy z Gajką częstymi gośćmi w lecznicy. Teraz było inaczej, bo mamy mieć dłuższą przerwę pomiędzy kontrolami. W naszej lecznicy teraz wielkie zmiany. Przez epidemię. Krótsze godziny pracy, a jak ktoś przychodzi z psem to tylko na umówioną godzinę i zostawia psisko, a sam wychodzi poza lecznicę. Mam nadzieję, że epidemia minie, zanim będziemy z małą mordką na kolejnej wizycie.

Link to comment
Share on other sites

Norasku kochany, zaciskaj łapinki za małą mordkę. Coś się przyplątało do gardła, właśnie wróciliśmy od naszej pani doktor. Psinka dostała zastrzyk przeciwzapalny i leki do domu. Jeśli do soboty się nie poprawi mamy się z naszą panią doktor kontaktować.
Cały w nerwach jestem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzisiaj kolejny dzień z mieszaniną smutku i radości. Rocznica urodzin Norci. Gdy była z nami uwielbiałem ten dzień. Zawsze Norcia dostawała prezenty, przysmaki. Później był tylko smutek, a teraz smutek też jest, ale i ciepłe wspomnienia.
Tyle lat minęło, świat wokół nas się zmienił, a wciąż pamiętam i tęsknię.

a072bf63e795405fgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...