Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki 01.10.2006


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie oglądam plan usytuowania ringów na stadionie i w związku z tym mam jedno pytanie do organizatorów - czy ktoś uwzględnił chociaż metr miejsca z trawą dla czekających psów, czy znowu jesteśmy skazani na tą koszmarną, czarną bieżnię?

Pytam, ponieważ mam psa o dość jasnym umaszczeniu (z białymi łapami, kryzą itd.) i przez szacunek dla sędziego chciałabym go pokazać z czystym futrem...

Link to comment
Share on other sites

mam mało znaczącą informację. Na potwierdzeniu dalmatyńczyki są na ringu 7, a na stronie oddziałowej wpadliśmy na ring 6 :evil_lol:
...ale i tak świetnie, że będziemy na hali, po pogoda podobno ciekawa ma nie być... :mad:[/quote]

A my mamy na potwierdzeniu ring 6, a na stronie oddziałowej ring 7 (jamniki) :lol: I tak dobrze, że te ringi obok siebie...

Link to comment
Share on other sites

Witam
Dostałam potwierdzenie, ale nie dostałam numerka. Na potwierdzeniu widnieje, że nie opłacone. Wysyłałam potwerdzenie przelewu mailem.
Co mam zabrać w niedzielę, aby otrzymać numerek i katalog.
Pozdrawiam
Marzena Brzeska Jasiuk
Coffe Brown Teschiro.
pudel średni brązowy
numer kat
1174

Link to comment
Share on other sites

Ja jadę pociągiem z W-wy Zachodniej idziesz na W-wę Wolę(ok.15min.) i z tamtąd masz pociąg o 6:05 (NDM 7:08 ) 6:48(NDM 8:04) 7:56(NDM 9:07 tym jadę) 8:56(NDM 10:07) Trzeba kupić bilet w kasie Koleji Mazowieckich to jest bardzo ważne. O innych możliwościach nie wiem bo poruszam się pociągami Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

M.M., obawiam się, że nikt ci raczej nie odpowie, ponieważ Oddział siedzi dziś w Nowym Dworze na wystawie klubowej sznaucera i affenpinczera...
a na stronie są jedynie staweczki ilościowe:
[I]Chart Rosyjski[/I]
[B][I]PSY[/I][/B]
Klasa pośrednia [B]3[/B] 1199 - 1201
Klasa championów [B]1[/B] 1202
[B][I]SUKI[/I][/B]
Klasa pośrednia [B]2[/B] 1203 - 1204
Klasa otwarta [B]1[/B] 1205

ja bym tam pojechała na ich miejscu... :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...