Jump to content
Dogomania

Już dwa lata czekała na dom...mix mixów, czyli Juki pokochana!!


Istar19

Recommended Posts

ano...miałam wstawić tu link do jego wątku^^
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202641-Owca-w-przebraniu-Wilka....cho%C4%87-dumny-Sznaps-prosi-o-pomoc[/url]!


w ogóle..Juki mi się śniła...ja chyba muszę kiedyś odpocząć ^^
moje sny w skrócie - trzy dni temu...-"goniłam" pół nocy jakiegoś malamuta...dwa dni temu miałam jakiś koszmar-zawiozłam psa dokaś a potem nie mogłam wrócić do domu...a wczoraj śniła mi się Juki.- "zawładnęła" domem...aaaaaa :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pomieszałam trochę ze znajomościami...okazało się, że Juki trafiła do brata i jego żony znajomej od mamy^^

nie ważne...ważne to, ze często będzie dość niedaleko mnie i kto wie...może czasem spotkam ją na spacerach :D chyba zmienię trasę by częściej tam chodzić :roll:

A co do samej Juki...
najpierw minusy...problemy...Juki warczy na ludzi, którzy rozmawiają na spacerze z właścicielką...ale pani myśli, że jak Juki poczuje się pewniej to jej to przejdzie..a jak nie...kupi jej kaganiec :roll:. po drugie...kochana świnka nonstop by jadła! Ale po konsultacji z wetem jada określone porcję dwa razy dziennie z tego co zrozumiałam suchą karmę (nie chcą jej utuczyć, jej waga teraz jest dobra).
Jest trochę nieufna w stosunku do właściciela...ale nie na tyle by reagować agresją...po prostu nie podchodzi zbyt często, nie je z jego ręki.. pracują nad tym:)

A teraz plusy :D
Juki nie załatwia się w domu! Potrafi piszczeć, skamleć i skakać by tylko obudzić właścicieli (jeśli bardzo chce jej się coś w nocy) :evil_lol:, nie ma rozwolnienia, znaczy ma ale nie leje się z niej więc nie jest źle.
Do tego dogadała się z dwójką psów (około 10letnia średnia sunia i 9 letni shitzu) od siostry (tej znajomej mamy) jest to na tyle ważne bo często będzie ich spotykać.
jest miła także w stosunkach z osobami które zna, choć jest troszkę nie ufna (ale nie pokazuje zębów!)
A no i polubiła się także z kotem! jedli z jednej miski! (kot też od rodziny właścicieli)
Została odrobaczona, za kilka dni szczepienia, a potem czeka ją sterylka.
No na razie to tyle...wygląda na to że wszystko jest w porządku :)

Pojadę odwiedzić rodzinę Juki za jakieś 2 tygodnie, zrobię wtedy jej również zdjęcia..a co! :) na razie tylko mam jedno wysłane mms więc jakość nie najlepsza...ale Juki na nim się uśmiecha więc...i ten błysk w oku :diabloti:
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TWF50qdwoJI/AAAAAAAAF6s/Fpu32Cal0Zs/s512/Juki.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...