Jump to content
Dogomania

SHIH-TZU w potrzebie!


Agucha

Recommended Posts

więcej informacji o psach:
1) [B]13 letnia bernardynka Bona[/B] - przyjazna, zrównoważona, zgadza się z innymi zwierzętami, może mieszkać z dziećmi, wymaga podawania leków na stawy.
2) [B]3 letni labrador Bono/Manio [/B]- spokojny, przyjazny, potrafi zostawać sam w domu, zgadza się z psami.
3) [B]6 letnia suczka beagle [/B]- spokojna, przyjazna, grzeczna, zgadza się z innymi zwierzętami, może mieszkać z dziećmi, będzie wysterylizowana.
4) [B]5 letnia sunia shih tzu czarno-biała[/B] - wystraszona, zgadza się z innymi zwierzętami, szuka spokojnego domu, bez małych dzieci, będzie wysterylizowana. Obecnie leczona na świerzbowca.
5) [B]2 m-czny szczeniak w typie goldena[/B] - żywiołowy, zgadza się z innymi zwierzętami, może mieszkać z dziećmi.
6) [B]8 letnia suczka westie Zoyka[/B] – przyjazna, grzeczna, nakolankowa. Zgadza się z innymi zwierzętami. Będzie wysterylizowana.
7) [B]4 letni pies westie[/B] – żywiołowy, powoli otwiera się, może mieszkać z dziećmi.
8 ) [B]7 letnia suczka w typie china japońskiego[/B] – wystraszona, zgadza się z innymi zwierzętami, szuka spokojnego, zrównoważonego domu bez małych dzieci. Może iść do adopcji z 3 letnią suczką shih tzu bez oka, ponieważ obie są bardzo do siebie przywiązane. Obecnie leczona na świerzbowca.
9) [B]4 letnia suczka goldena[/B] – wystraszona, obecnie nie umie chodzić na smyczy, zachowywać czystość, wymaga domu bardzo ciepłego, spokojnego, zgadza się z innymi zwierzętami. Obecnie leczona na świerzbowca. Będzie wysterylizowana.
10) [B]10 letnia suczka shih tzu niewidoma[/B] – przerażona, w fatalnym stanie fizycznym i psychicznym, szuka domu odpowiedzialnego, zrównoważonego. Będzie wysterylizowana. Obecnie leczona na świerzbowca.
11) [B]dwie 10 letnie suczki shih tzu[/B] – obie niedowidzące, jedna z powiększoną wątrobą, wystraszone, wtulone w siebie, szukają domu stałego razem, który będzie spokojny, zrównoważony i bez dzieci. Obecnie leczone na świerzbowca.
12) [B]2-3 letni pies shih tzu[/B] – otwarty, przyjazny, może mieszkać z dziećmi, obecnie nie jest nauczony czystości w domu. Będzie wykastrowany. Obecnie leczony na świerzbowca.
Pytajcie przyjaciół,znajomych może ktoś da im dom!!!
10-cio letnie shih-tzu to nic strasznego sama mam 9-cio letnią a zachowuje się jak szczeniak

Link to comment
Share on other sites

więcej informacji o psach:
1) [B]13 letnia bernardynka Bona[/B] - przyjazna, zrównoważona, zgadza się z innymi zwierzętami, może mieszkać z dziećmi, wymaga podawania leków na stawy.
2) [B]3 letni labrador Bono/Manio [/B]- spokojny, przyjazny, potrafi zostawać sam w domu, zgadza się z psami.
3) [B]6 letnia suczka beagle [/B]- spokojna, przyjazna, grzeczna, zgadza się z innymi zwierzętami, może mieszkać z dziećmi, będzie wysterylizowana.
4) [B]5 letnia sunia shih tzu czarno-biała[/B] - wystraszona, zgadza się z innymi zwierzętami, szuka spokojnego domu, bez małych dzieci, będzie wysterylizowana. Obecnie leczona na świerzbowca.
5) [B]2 m-czny szczeniak w typie goldena[/B] - żywiołowy, zgadza się z innymi zwierzętami, może mieszkać z dziećmi.
6) [B]8 letnia suczka westie Zoyka[/B] – przyjazna, grzeczna, nakolankowa. Zgadza się z innymi zwierzętami. Będzie wysterylizowana.
7) [B]4 letni pies westie[/B] – żywiołowy, powoli otwiera się, może mieszkać z dziećmi.
8 ) [B]7 letnia suczka w typie china japońskiego[/B] – wystraszona, zgadza się z innymi zwierzętami, szuka spokojnego, zrównoważonego domu bez małych dzieci. Może iść do adopcji z 3 letnią suczką shih tzu bez oka, ponieważ obie są bardzo do siebie przywiązane. Obecnie leczona na świerzbowca.
9) [B]4 letnia suczka goldena[/B] – wystraszona, obecnie nie umie chodzić na smyczy, zachowywać czystość, wymaga domu bardzo ciepłego, spokojnego, zgadza się z innymi zwierzętami. Obecnie leczona na świerzbowca. Będzie wysterylizowana.
10) [B]10 letnia suczka shih tzu niewidoma[/B] – przerażona, w fatalnym stanie fizycznym i psychicznym, szuka domu odpowiedzialnego, zrównoważonego. Będzie wysterylizowana. Obecnie leczona na świerzbowca.
11) [B]dwie 10 letnie suczki shih tzu[/B] – obie niedowidzące, jedna z powiększoną wątrobą, wystraszone, wtulone w siebie, szukają domu stałego razem, który będzie spokojny, zrównoważony i bez dzieci. Obecnie leczone na świerzbowca.
12) [B]2-3 letni pies shih tzu[/B] – otwarty, przyjazny, może mieszkać z dziećmi, obecnie nie jest nauczony czystości w domu. Będzie wykastrowany. Obecnie leczony na świerzbowca.
Pytajcie przyjaciół,znajomych może ktoś da im dom!!!
10-cio letnie shih-tzu to nic strasznego sama mam 9-cio letnią a zachowuje się jak szczeniak

Link to comment
Share on other sites

właściwie to czekam na informację dotyczącą Alexa z KŚ,ale chyba trudno im się z nim rozstać:):):)

mam sunieczkę roczną,mogłabym dać DT [B]5 letniej suni shih tzu czarno-białej [/B]
proszę powiedzcie jak uchronić piska w domku przed świerzbowcem nowego psa?tylko izolacja?,czy powinna zażywać jakieś leki żeby zminimalizować możliwość przeniesienia świerzbowca na siebie,po jakim czasie leczenia i czy już w trakcie pies przestaje roznosić to świństwo?

Link to comment
Share on other sites

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -tu masz artykuł na temat świerzbowca - [URL]http://artykuly.animalia.pl/artykuly.php?id=638[/URL]
miejmy nadzieję ,że te psy nie mają jednak świerzbowca,tylko zmiany skórne spowodowane są strasznym zaniedbaniem,chyba ,że miały robione wszystkie badania już po zabraniu
cytat z art-
Diagnostyka świerzbu wbrew pozorom nie jest prosta. Mimo iż choroba ta objawia się zmianami skórnymi w charakterystycznych obszarach ciała, może być ona łudząco podobna do alergii lub szeregu innych schorzeń dermatologicznych. W standardowym gabinecie weterynaryjnym, badaniem rozstrzygającym jest zazwyczaj pobranie zeskrobiny z pogranicza zdrowej i zmienionej chorobowo tkanki, a następnie wykonanie preparatu mikroskopowego i szukanie pasożytów w pobranej próbce. Jeśli lekarzowi weterynarii uda się dostrzec świerzbowce pod mikroskopem diagnoza jest w zasadzie pewna, badania jednak wskazują na to, iż tylko w 20% przypadków można dostrzec pasożyty w badanym materiale. Wynika z tego, że nawet, gdy w badaniu mikroskopowym nie uda się dostrzec pasożytów, nie znaczy to, że nie są one przyczyną choroby. Jaja świerzbowców niekiedy można wykryć za pomocą badania kału zwierzęcia, ale metoda ta bywa również zawodna. Rozpoznanie choroby często bardzo ułatwiają badania serologiczne, których czułość i swoistość ocenia się na około 90%, są one jednak wiarygodne dopiero po dłuższym czasie trwania choroby.
tu jeszcze link z dogo na temat świerzbowca
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174512-%C5%9Bwierzbowiec-jakie-badanie-i-leki[/url]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20615019_shih_tzu_okazja.html[/url] to linka do ogloszenia pod ktorym oglaszaja szczeniaki shit tzu do sprzedania na innych portalach byly umieszczona dorosle suki na tym samym kontakcie byly zaniedbane zkoltunione przywiazane do barierki balokonowej na sznurku wygladaly okropnie, kiedy jakas osoba zadzwonila pod ten numer zlikwidowali ogloszenie , osoba chciala sie dowiedziec gdzie sie te szczeniaki znaduja i jak sie dowiedziala sa one na terania Radomia prawdopodobnie jest to dosc duza pseudo hodowla i pewnie maja jeszcze inne zwierzaki czyli szczeniaki na sprzedaz.. czy jest ktos z Radomia aby ten kontakt sprawdzil?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='........... ']Witaj.
Na fb dostałam od jednej osoby takiego linka:
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20615019_shih_tzu_okazja.html[/URL].
:-(
Nie wiem czy tam możliwa jest jakaś pomoc, interwencja , ratunek dla tych psiaków ?

Pozdrawiam.
............[/QUOTE]
Dostałam takie info na PRIVA
Może macie jakieś pomysły?
:shake: Biedaki
Ja nie mam pomysłu prawdę mówiąc...
Azyl "Koci Świat" nie robi interwencji - przyjmujemy płaskonose psy ale nie mamy fizycznych możliwości organizowania takich akcji.

Edited by Osa
Link to comment
Share on other sites

Viva troszke splukana dlatego moga miec kłopot bo mieli ostatnio wiele interwencji,napisalem do nich jakis czas temu w tej sprwie :(moze sie uda:)napisalem tez do pogotowia dla zwierzat tu zero odzewuuu:(kontakt jest trudny bo Panstwo nie odbieraja maili ,smsow tel.:(

Edited by Roch
Link to comment
Share on other sites

A ja z optymistycznych wieści powiem że shih-tzu Alex już w nowym domku!:multi:
Zgadnijcie u kogo...:cool3:
:loveu:[email protected]:loveu:
Pierwsza relacja z nowego domu już przekazana - Bożenko wiem że będziesz dla niego wymarzonym domem i na pewno Alex da Twojej rodzinie dużo radości.
Naprawdę bardzo się cieszę że ten wspaniały piesek znalazł swoją nową rodzinę:loveu:
Sunia Hanka na razie trochę zdziwiona nowym przybyszem...:Help_2:
Hymmm.. Księżniczka jest rozpieszczona / jak to księżniczka/ więc może strzelić focha..
No ale w końcu to przywilej księżniczek...:evil_lol:

Edited by Osa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lili13']nie ma żadnej odpowiedzi,nawet na tablicy FB -[LEFT][COLOR=#000000][B]Fundacja[/B][/COLOR][/LEFT]
[LEFT][COLOR=#000000][B]Straż Ochrony Zwierząt [/B][/COLOR][/LEFT]
:(
próbowałam też dzwonić pod nr.z ogłoszenia ale nikt nie odbiera:([/QUOTE]
Dla mnie to za daleko:(
Dziwne,że nie odbierają skoro to niby nr. alarmowy. Dzwoń do skutku;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']A ja z optymistycznych wieści powiem że shih-tzu Alex już w nowym domku!:multi:
Zgadnijcie u kogo...:cool3:
:loveu:[email protected]:loveu:
Pierwsza relacja z nowego domu już przekazana - Bożenko wiem że będziesz dla niego wymarzonym domem i na pewno Alex da Twojej rodzinie dużo radości.
Naprawdę bardzo się cieszę że ten wspaniały piesek znalazł swoją nową rodzinę:loveu:
Sunia Hanka na razie trochę zdziwiona nowym przybyszem...:Help_2:
Hymmm.. Księżniczka jest rozpieszczona / jak to księżniczka/ więc może strzelić focha..
No ale w końcu to przywilej księżniczek...:evil_lol:[/QUOTE]
Super! Lepiej nie mógł trafić :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://tablica.pl/oferta/wspaniale-joreczki-za-darmo-IDLPib.html"]http://tablica.pl/oferta/wspaniale-j...mo-IDLPib.html[/URL]
To jest super!
Mam nadzieję że w końcu coś do ludzi dotrze!
/ciekawe czy były oferty zamiany... Wcale bym się nie zdziwiła...
A nawiasem mówiąc telefony muszą mieć arcy ciekawe... /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']A ja z optymistycznych wieści powiem że shih-tzu Alex już w nowym domku!:multi:
Zgadnijcie u kogo...:cool3:
:loveu:[email protected]:loveu:
Pierwsza relacja z nowego domu już przekazana - Bożenko wiem że będziesz dla niego wymarzonym domem i na pewno Alex da Twojej rodzinie dużo radości.
Naprawdę bardzo się cieszę że ten wspaniały piesek znalazł swoją nową rodzinę:loveu:
Sunia Hanka na razie trochę zdziwiona nowym przybyszem...:Help_2:
Hymmm.. Księżniczka jest rozpieszczona / jak to księżniczka/ więc może strzelić focha..
No ale w końcu to przywilej księżniczek...:evil_lol:[/QUOTE]

takie wiadomości serce radują powodzenia Alex w nowym domku:)

Link to comment
Share on other sites

myślałam,że będzie inaczej...trudniej
Alex...mój Alex,jak ja żałuję,że nie trafił do mnie jako szczeniak,nie tak potoczyłyby się jego losy:(ale zostawiamy to co było,wymazujemy z pamięci i otwieramy nową kartę życia Alexa:)
nawet nie wiem co napisać,bo wszystko jest takie normalne,takie jak przed jego przybyciem
no tyle, że zamiast 2 stoją 4 miski:)
że na spacerki to nie z jednym, a z dwoma psami:):)
że jedno śpi jak zwykle na poduszce przy głowie,a drugi pojawił się w nogach(ale też na poduszce):)
jedno jak zawsze bawi się zabawkami,a drugie szuka jedzenia:)
czuję jakby zawsze z nami był:)
[IMG]http://i40.tinypic.com/2z7ocaw.jpg[/IMG]
dziękuję za dobre słowa:)

Edited by Bgra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...