Jump to content
Dogomania

5-letni WYROK w Schronie-suczki uniewinnione,Cedra i Czarna Mają DS


jusstyna85

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4]


3 sunie,które łączy [B]JEDNO[/B]-DŁUGI STAŻ W SCHRONISKU,kolor czarny i odrzucenie...

Tekla od dawna w Schronisku(ma 8 lat),Czarna bez imienia od 3,5 roku(ma 5 lat),Masza od 3 lat(ma 5-6 lat)

Zastanówmy się proszę,co o tej porze robiliśmy [B][SIZE=5][COLOR=red]5 lub 3 lata temu[/COLOR][/SIZE][/B]...

[B]Ile wtedy mieliśmy lat...?
Jakie mieliśmy marzenia,aspiracje...?
Jakie mieliśmy życie....?[/B]

5 lat,to tak dawno...Każdy z nas ma jakieś zdawkowe przebłyski pamięci,nie pamiętamy raczej szczegółów,tylko emocje,ważne wydarzenia....
[COLOR=red][SIZE=5][B]SUNIE[/B][/SIZE][/COLOR] doskonale pamiętają,że jeszcze 3 i 5 lat temu miały do dyspozycji łóżko,swojego człowieka-swoją [B]RODZINĘ[/B]...Pamiętają jednak jak przez mgłę radość,uczucie szczęścia,błogości.

Ledwo co pamiętają,bo już 3 i 5 lat zamiast łóżka ma [B]beton i budę[/B],zamiast swojego człowieka-[B]psy[/B],zamiast swojej rodziny-[B]pracowników schroniska[/B]...


Są "szarymi myszkami" pośród psów,a raczej "czarnymi myszkami".[B]Czarny kolor sierści[/B] zupełnie nie wyróżnia pośród rasowych,kolorowych psów,które nawet wizualnie przyciągają spojrzenia ludzi.

Jeszcze [B]nikt nie zainteresował się nimi[/B]-nikt nie zapytał co to za pisyczy łagodne,czy agresywne.Nikt nie dał szansy,by powiedzieć,że to [B]psy-ideały[/B],które kochają ludzi,są idealnymi psami rodzinnymi,a ponadto,że są ufne,że ich NAJWIĘKSZYM MARZENIEM jest danie im [SIZE=5][COLOR=red]szansy[/COLOR][/SIZE],by pokazać,że na psa warto popatrzeć duszą,a nie oczami.


Grudzień to szczególny okres zadumy,przebaczenia,jest miesiącem wyjątkowo rodzinnym,a sunie bardzo potrzebują chociaż namiastki rodziny w postaci DT,gdyż nie mają już ochoty wychodzić z budy,pokazywać się ludziom,zwracać na siebie uwagę.

[SIZE=5][COLOR=red]One czują,że przegrały-przegrały życie[/COLOR][/SIZE]

W Schronisku nie sprawiają żadnych problemów,mają przyjacielski stosunek do psów,kotów,ludzi,jsa spokojne.

5 i 3 lata lat to szmat czasu- niepewności,zimna/ciepła,braku nadziei,a przede wszystkim[B] WALKI [/B]o każdy dzień,bo żadne Schronisko,to nie sanatorium,o czym ludzie zapominają.



Wątek jest dla niej nadzieją na lepszy dzień

Proszę znajdźmy im dom tymczasowym,lub stały.Pomyślmy,że w ten zimny dzień,one cichutku sobie leżą w budzie pośród śniegu,zamykają oczka i wyobrażają sobie,że to sen-[B]ZŁY SEN...[/B]

[SIZE=5][COLOR=red]Cuda się zdarzają,prawda?

[SIZE=3]
[/SIZE][SIZE=4][COLOR=black]Przebywaja w schronisku w Rudzie Śląskiej.Sa wysterylizowane ,zaszczepione(pełen komplet)[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdecydowanie za mało.
Teraz ludzie poruszają się przez subskrybcje. Ja też zaglądam ewentualnie tylko na wątki, które ktoś podeśle na PW. Na ogólony jak wejdę, to potem spac nie mogę. Myślę, że inni maja podobnie.
Justynko, a plac dalej jest taki duży, jak był, kiedy Sarę brałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Zdecydowanie za mało.
Teraz ludzie poruszają się przez subskrybcje. Ja też zaglądam ewentualnie tylko na wątki, które ktoś podeśle na PW. Na ogólony jak wejdę, to potem spac nie mogę. Myślę, że inni maja podobnie.
Justynko, a plac dalej jest taki duży, jak był, kiedy Sarę brałam?[/QUOTE]


Tak,dalej duży.

Nowe budynki powstały obok tego.

Może przekona kogoś to,że Jaaga wzięła na DT,a potem DS Sare, też taką niepozorną sunie,która czekała 8 lat w schronisku.Była psem idealnym,bardzo wiernym,kochającym.Niestety pare dni temu odeszła już.

Warto dawać takim psom szansę

Link to comment
Share on other sites

Cedra też musi trafić do swojego domku..Taka fajna sunia..I piękna bo czarna, uwielbiam wszystko co czarne psy,koty..W schronie u brązowej była kiedyś niewidoma czarna sunia - KLUSIA..Pojechała do Niemiec do domku, po drodxe przez 1 dobę była u mnie..Jakie to było słodkie jak ja usiadłam przy kompie a sunia zasnęła mi na stopach..Była super, nikt nie zauważył że nie widzi..I podobna do CEDRY tylko chyba starsza i okrąglejsza..Niuniu niech Ci Mikołaj przyniesie domek na Wigilię, zasługujesz na niego jak mało kto...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Cedra też musi trafić do swojego domku..Taka fajna sunia..I piękna bo czarna, uwielbiam wszystko co czarne psy,koty..W schronie u brązowej była kiedyś niewidoma czarna sunia - KLUSIA..Pojechała do Niemiec do domku, po drodxe przez 1 dobę była u mnie..Jakie to było słodkie jak ja usiadłam przy kompie a sunia zasnęła mi na stopach..Była super, nikt nie zauważył że nie widzi..I podobna do CEDRY tylko chyba starsza i okrąglejsza..Niuniu niech Ci Mikołaj przyniesie domek na Wigilię, zasługujesz na niego jak mało kto...[/QUOTE]


Szczęściara z tej suni.Cedra niestety tez jest bardzo gruba,zajada smutki :(

Link to comment
Share on other sites

Cedra to piękne imię , Cerda to pokochać umie , domku szuka i szuka ... lecz czy to marzenie się spełni , daj jej dom , daj jej szanse .... wiem z swojego doświadczenia ze zwierzaki ze schronisk potrafią bardzo i bezgranicznie kochać i bardzo być wierne i wdzięczne i czy zawsze musimy wybierać te naj ładniejsze , naj młodsze , naj , naj , naj Nie !!! Ona czyli Cedra jest naj , naj , naj .... Popatrzcie oczami duszy , jaka Cedra jest piękna ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']Justyna proszę [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=126600560737663&num_event_invites=0[/url]
jak będziesz mieć jeszcze jakieś nowe info o niej pisz do mnie na pw na miau (na dogo mało bywam)[/QUOTE]


Przypomne wszystkim...Może dzięki temu cedra znajdzie dom tymczasowy lub dom stały...

jak najwięcej ludzi musi sie o niej dowiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...