Jump to content
Dogomania

Leo Pędzelek pojechał do nowego domu :)


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fela']Farmerka, Twojego smsa nie dostałam. A Uli pisałam już 2 razy priva, że książeczkę wysłałam dawno temu. Prosiłam, żeby sprawdziła na poczcie, czy nie leży przypadkiem.[/QUOTE]
Jeśli książeczka zaginęła,zakładam, to czy nie można ze schroniska uzyskać zaświadczenia,że pies był szczepiony na wściekliznę?
Muszą mieć dokumentację.A jak jej nie mają, tzn,że ......mają bałagan.
A w ogóle to takie psiaki powinny mieć, specjalne plecaczki na dokumenty.Mój wet,jak szczepię psa to daje mi taki "madalik" z wygrawerowanymi danymi lecznicy i numerem szczepienia na wściekliznę.W przypadku gdyby pies się zgubił i po drodze kogoś pogryzł, to wiadomo gdzie szukać właściciela i wiadomo kiedy był szczepiony,oraz historia chorób.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No niestety wątek Leonka zamiera. Chłopak zaczyna mieć długi, bo nie chcę wyjść na pazerną ale za kwiecień nie zapłacone a wiem jak trudno się potem wygrzebać jak się nazbiera zaległości:shake: Zresztą wpłat z deklaracji tez chyba nie ma, nie ma komu poprowadzić wątku, Edi pojawia się i znika. Na szczęście Leon nie zdaje sobie z tego sprawy i jest radosnym, fajnym psiakiem, został zabezpieczony przeciwkleszczowo bo juz ci krwiopijcy sie pojawili, zaszczepiłam też go przeciw wściekliźnie na swój koszt, ponieważ książeczka zdrowia do mnie nie dotarła a ja juz nie mogłam czekać dłużej. Leonek został wyczesany z zimowego futra uzbierało się tych kudłów na dobrą poduszkę:diabloti:, teraz próbuje go troszkę odchudzić bo przytył chłopak za bardzo. Zdjęcia mam w aparacie muszę je zrzucic na komputer i wieczorem tutaj wkleję.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Leoś miał ogłoszenia od asi-s 31.03. Moje allegro skończyło się dwa dni temu, chwilkę odczekam ze wznowieniem, bo chyba się opatrzyło, z aukcji na aukcję było coraz mniej wiejść, mimo iż zmieniłam tytuł i szatę graficzną.

Ciotki kochane potrzebny jest nowy tekst, już dwa razy prosiłam, ale bez echa :-( bo widać ten mój nie chwyta nikogo za serce :placz:

Czekam też na nowe zdjęcia od Ulki, aby odświeżyć wizerunek Leonka.

Kto pomoże?!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Niestety watek zamiera....
Dlug za hotel za kwiecien musi zostac jak najszybciej uruegulowany a mamy juz maj i za pasem oplata za maj
Pozwolilam sobie zerknac w pierwszy post w rozliczenia i wynika ze na dzien 14 kwietnia Leos ma w skarpecie: 236,50 zl.
W rozliczeniu za kwiecien brak jest informacji o dacie wplaty deklaracji za kwiecien przez cioteczki:
Farmerka63 ( info o wplacie pieniazkow 19/04 )
Ludwa - brak info
Edi100 - brak info
Anula - brak info
Wiec, jesli zalozymy ze wszystkie cioteczki wplacily za kwiecien to w skarpecie na kwiecien powinno byc ponad 300 zl - i te pieniazki trzeba jak najszybciej przelac Uli zeby oplata kwietnia zostala uregulowana

OGLOSZENIA:
Leos ma ogloszenia wykupione na bazarku - zrobione przez zuzilkowa - mysle ze czesc juz wygasla a czesc jest aktualna + ogloszenia, ktore sama robilam - a ktore w przeciagu dwoch dni powiele, Leos mial takze allegro od dobrej cioteczki
Nie wiemy czy jest jakis odzew z ogloszen - w ogloszeniach telefon jest do Edi
Mam nadzieje ze Edi sie odezwie na watku i wszystko wroci do normy
No i szukamy poetki do fajnego tekstu dla Leosia;)

Link to comment
Share on other sites

Nie zostawiajmy tego fajnego kudłacza w potrzebie.A nie ma możliwości przelewania bezpośrednio na hotel?Przecież ULKA pisze czasem o psiaczku i wkleja zdjęcia, więc może nie będzie dla niej dużym obciążeniem policzenie wpłat na naszego Leonka!
Przynajmniej wiedzielibyśmy,że pieniążki dotarły na jego hotelowanie.

Link to comment
Share on other sites

Moja ostatnia wpłata poszła 07.04.2011r.W najbliższych dniach postaram się wpłacić za maj,ponieważ wygląda na to,że chyba brakuje pieniążków.Edyta powinna odezwać się na wątku bo to tak wygląda,że nie wpłacam deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Ulka kontaktowałaś się może z Edi telefonicznie?

Malawaszko tak sobie pomyślałam, że skoro znasz psiaczka i jesteś z "jego" okolic może można by (Sic!) podać w ogłoszeniach nr tel. i mail do Ciebie?! :oops: Wybacz śmiałość! Oczywiście jeśli pytanie, z jakichkolwiek względów, jest nie na miejscu przepraszam :) Nie chcę Cię kłopotać, ale nawet nie wiemy, czy jest jakikolwiek odzew na ogłoszenia. Może ktoś pisze do Edi na maila, bo bardzo by chciał ukochać naszego Leonka, a ona nie ma możliwości odebrania wiadomości!

Musimy szybko ustalić konkrety, aby Leonek nie zalegał ze swoim czynszem!

Moim skromnym zdaniem pomysł Felki z Bagien jest dobrym wyjściem w tej wyjątkowej sytuacji, oczywiscie jeśli Ulce nie sprawi to kolejnych kłopotów.

Musimy też dozbierać kasę za odkleszczenie i szczepienie Leosia, które pokryła Ulka.

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mam żadnych info od Edi na temat przesyłki z bazarku... Mimo że na dogo bywa. Chyba faktycznie dobrze by było zmienić kontakt w ogłoszeniach na Malawaszkę (jeśli się zgodzi, ofc). Nie wiem, dlaczego Edi się nie odzywa, ale jeśli mógłby przez to przepaść Leosiowi dom, to chyba to jedyne wyjście...

Pokombinuję coś z tekstem Leona.


I przepraszam za off...
Bardzo proszę o głosy na nr 2: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-%29?p=16801354&viewfull=1#post16801354"]http://www.dogomania.pl/threads/2059...1#post16801354[/URL]
Moje psiaki są strasznie zadłużone, bardzo przydałby się im taki zastrzyk gotówki :-(

Link to comment
Share on other sites

szczerze mówiąc nie bardzo jestem chętna do przejmowania kontaktów ogłoszeniowych, a to dlatego, że wątek pustoszeje i już to widzę - do Ulki wpłaty, do mnie kontakt i... wszystkich stąd wymiecie, a ja mam wystarczająco dużo psów "swoich" pod opieką, żeby brać jeszcze jednego - tego się boję i na to nie chcę pozwolić

Link to comment
Share on other sites

A na czyje konto są teraz wpłaty? Do Edi? Jeżeli tak, to powtarzam moją propozycję z początku wątku - mogę zbierać do siebie na konto. Natomiast kontakt do ogłoszeń powinien być chyba jednak na kogoś, kto ma stały kontakt z Leo. Albo z Ulką.

Link to comment
Share on other sites

Koosiek dzieki, że przybyłaś! Jeśli jest taka możliwość i wszyscy się zgodzą to chętnie wykorzystamy Ciebie i Twoje konto ;)

Czy jako skarbnik będziesz miała czas, aby przypominać ewentualnie o deklaracjach zalegającym?!

Ja muszę poczekać do ok. połowy miesiaca i jak dostanę kaskę spróbuję coś przelać na poczet zaległosci za kwiecień.


ps. głos oddany! :)

A wątek nie opustoszeje! Nie pozwolimy na to, prawda?! :)


...tylko co w takim razie zrobimy z kontaktem do ogłoszeń? :(

EDI ODEZWIJ SIĘ! Leoś w potrzebie!!!

Link to comment
Share on other sites

Z przypominaniem będzie ciężko, ale postaram się regularnie uaktualniać rozliczenie.

Dzięki wielkie za głos :) Jestem z moimi psiakami w wielkiej finansowej dziurze, te kilkaset złotych z bazarku pomogłoby pokryć część długu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Ja nic nie dostałam ani na pw ani na poczcie. U mnie w domu w zasadzie zawsze ktoś jest a żadnego awizo nie miałam. W poniedziałek pójdę to wyjaśnić, możesz mi podać kiedy dokładnie wysłałaś książęczkę, może tak ją jakoś namierzą, to był list polecony?[/QUOTE]

Tak, książeczkę wysyłałam listem poleconym, priorytetem. Właśnie dostałam zwrot z info, że niepodjęte w terminie. Wyślę jeszcze raz. Ula, czy możesz mi jeszcze raz podać adres? Najlepiej smsem (889 174 935)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Z przypominaniem będzie ciężko, ale postaram się regularnie uaktualniać rozliczenie.

Dzięki wielkie za głos :) [/QUOTE]

Moich deklaracji jest malutko i nie chcę żeby to źle wyglądało, że się panoszę:oops:, ale jeżeli rozliczenie będzie to mogę przypominać ciotkom o wpłatach. tak żeby w miarę możliwości na początku wpłacać za hotelik.

Jak jest decyzja zmieniany skarbnika.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Ja , prawdę mówiąc, będę niezwykle "dźwięczna" za przypominanie :) - przyjmę z pokorą szturchnięcie .[/QUOTE]

Własnie wysłałam do ciebie kochana PW, bo chciałam wysłać do wszystkich deklarowiczów, przepraszam wszystkich jeżeli będę się powtórzę.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...