Jump to content
Dogomania

Leo Pędzelek pojechał do nowego domu :)


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak wszystko dobrze, Leo już wybudzony łazi ale jest zamulony, w ogóle to bardzo delikatny jest, zachowuje się jakby mu co najmniej nerki wycieli a nie dwa małe jajeczka. Wet powiedział, że on w schronisku musiał być pogryziony bo okazało się, że na mosznie są jakiś blizny. Oczywiście musi mieć kołnierz bo cały czas sobie majstruje przy ranie. Teraz oby tylko domek się znalazł, tylko uprzedźcie Panią, że on na początku może szczekać na nią, ale szybko się oswaja i jest już OK.

Link to comment
Share on other sites

Taaa, szczególnie, że wczoraj miałam zapowiedziane pies na czczo i faktycznie był, po czym po podaniu znieczulenia puścił takiego pawia:crazyeye:, że klękajcie narody. Gdybym go osobiście nie karmiła to bym się zastanawiała co ten pies jada:shake: Masakra jakaś:shake: Z drugiej strony nie wiem czy to normalne aby pies dostał jeść suchą karmę wczoraj wieczorem ok 20 a dzisiaj ok 10.30 duża jej część nie było nawet strawiona?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SkarpetKa']"...dwa małe jajeczka..."?

Modliszki ;) cieszycie się, że o jednego samcana planecie mniej, ach te baby ...seksmisji im by sie chiało :evil_lol: ..a tak na poważnie dobrze ze maluch ma to juz za sobą i byle do piątku![/QUOTE]

baby też ciachamy jak leci! :diabloti:


kochani zagłosujcie na Szczecinek na KrakVecie
[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&start=45"][B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=3][U][IMG]http://i54.tinypic.com/ipnvpv.jpg[/IMG][/U][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Jak pojedziemy zdejmować szwy to zaszczepię Leonka, czyli jeszcze około dwóch tygodni, no chyba, że Leoś wcześniej trafi do swojego domku :-)[/QUOTE]
O wszystkim Pani powiedziałam. Nawet była ucieszona, ze już po strachu bo jak mówiła bardzo przezywała sterylkę swojej suni.
Mi powiedziała, ze się zauroczyła Leo, ale musi reszta rodziny byc na tak, dlatego poprosiła o czas do piątku. Mam nadzieję, że zadzwoni.

Link to comment
Share on other sites

Leo to wyjątkowy pies. W kołnierzu zachowuje się tak jakby się w nim urodził. Jak mu założyłam troszke zgłupiał a teraz jak mu go zakładam do sam głowę wkłada. Bo ja zwykle zdejmuję psom kołnierze na czas spaceru i posiłku ale temu wariatowi to chyba niepotrzebne, je, pije, biega w kołnierzu bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Leo to wyjątkowy pies. W kołnierzu zachowuje się tak jakby się w nim urodził. Jak mu założyłam troszke zgłupiał a teraz jak mu go zakładam do sam głowę wkłada. Bo ja zwykle zdejmuję psom kołnierze na czas spaceru i posiłku ale temu wariatowi to chyba niepotrzebne, je, pije, biega w kołnierzu bez problemu.[/QUOTE]
On może w tej chwili myśleć ( po zmianie jego życia) że tak ma być:):) i nie protestuje;)
Mam nadzieję, że ludzie pokochają tę jego wyjątkowość;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Leo to wyjątkowy pies. W kołnierzu zachowuje się tak jakby się w nim urodził. Jak mu założyłam troszke zgłupiał a teraz jak mu go zakładam do sam głowę wkłada. Bo ja zwykle zdejmuję psom kołnierze na czas spaceru i posiłku ale temu wariatowi to chyba niepotrzebne, je, pije, biega w kołnierzu bez problemu.[/QUOTE]


wow to szacun bo tego bym się po nim nie spodziewała :lol: prędzej że w 3 sekundy rozniesie kołnierz w drobny maczek (tfu tfu tfu odpukać!!!! )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...