Jump to content
Dogomania

Czy to jest złe????


Yuveza

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy adidaski w ktorych biegasz na agilty rowniez nie sa Twoje, i komp na ktorym klepiesz bzdury na dogo tez nie jest Twoj?

widzisz dziecko zwykle ludzie zyjac przez pare lat z psami, nawet kundlami, zaczynaja traktowac je jak swoje. Tobie czegos brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Przerażająca jest myśl że osoba posiadająca psa z papierami i uprawnieniami reproduktora mogłaby się na to zgodzić...ja mam psa rodowodowego, ma uprawnienia skończone i jest dodatkowo Młodzieżowym Championem Polski, i bardzo bym chciała żeby kiedyś miał potomstwo...ale jeżeli nikt z hodowców nie zgłosi chęci by Tamlin był ojcem przyszłych szczeniąt ich suk ( hodowlanych nie pseudohodowlanych ), to na pewno nie będę szukała taniego zarobku, zgadzając się na krycie suki bez papierów...miałam już takie propozycje ale nie wyobrażam sobie że miałabym się na coś takiego zgodzić.
Co z tego że ktoś nie uważa się za pseudohodowcę bo traktuje dobrze swojego psa, nie rozmnaża ciągle itp.
Nigdy nie wiemy komu tak do końca sprzedajemy psa, ktoś na pozór odpowiedni może się okazać kimś zupełnie innym.
Taka osoba może kupić psa do pseudohodowli, wiadomo że nie kupi psa za np. 3 tysiące z prawdziwej hodowli tylko zwróci się do Ciebie i kupi za np. 300 zł.
Pośrednio więc jest się winnym nakręcania tej działalności. Bo każdy hodowca jest odpowiedzialny za swoje szczeniaki.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się rekus, do czego pijesz. Albo masz problem z własnymi dziećmi, albo masz problem z rodzicami :razz: Poczytaj sobie w internecie na temat osobowości toksycznej i mam nadzieję, że dla własnych dzieci toksyczny nie będziesz... :roll:

Zależy, które adidaski, bo sporo kupiłam za własne pieniądze, komputer dostałam, naprawiam za własne. Ale nie o to Ci przecież chodzi.

Nie śpię, i póki co kłaść się nie mam zamiaru - i nic Ci do tego. Mój ojciec w ciągu swojego życia był ze swoim psem na spacerze może kilka razy, rano wyjdę ja.

Dobrze wiesz, w jakim kontekście napisałam, że są to psy moich rodziców, jednakże ja pomagam w ich opiece. Jednocześnie to co piszesz, jest sprzeczne, bo przecież wszystko co moje jest ich.

Zanim przeliczysz swoim dzieciom miłość na pieniądze i prawa własności, zastanów się czy warto, i czy po to zakładałeś rodzinę. Może jednak nie dorosłeś na tyle, żeby to zrozumieć, i wolisz własne egoistyczne podejście władcy i pana, któremu to wszyscy powinni być wdzięczni. To jest chore, i przez to twoi bliscy być może będą mieli sporo problemów. Po mnie to spływa, bo dla mniej jesteś nikim w tym dużym świecie, ale może dla innych przeliczanie pewnych wartości odbije się dużym kosztem. Ot, taka mała rada.

Link to comment
Share on other sites

"Ja z psem nie wchodzę, zazwyczaj robię zakupy w sklepach gdzieś na obrzeżach więc z lenistwa tylko rzucam smycz na ziemię i zostawiam psa. Ale nie każdy pies umie zostawać [IMG]http://1.1.1.1/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG]" jednak tatowi daleko do Cesara.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekus']"Ja z psem nie wchodzę, zazwyczaj robię zakupy w sklepach gdzieś na obrzeżach więc z lenistwa tylko rzucam smycz na ziemię i zostawiam psa. Ale nie każdy pies umie zostawać [IMG]http://1.1.1.1/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG]" jednak tatowi daleko do Cesara.[/QUOTE]

Do czego pijesz teraz? Mój pies kilkakrotnie w swoim życiu bronił się zębami przed człowiekiem, z winy mojego ojca. To, że pies umie zostawać jest dla Ciebie miarą, że nie jest lękliwy czy agresywny?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest papillonek

I DLACZEGO KRZYWDĘ??mOJA SUCZKA NP.CIĘŻKO PRZECHODZI CIECZKĘ I ZA KAŻDYM RAZEM PO NIEJ MA CIĄŻĘ UROJONA I CHCĘ JĄ WYSTYRYLIZOWAĆ DLA JEJ DOBRA ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robin_z_Lodzi']A więc zdążyli Cię omotać swoimi morałami na temat psów bez rodowodu. A kazali Ci wysterylizować ją? Zrobić krzywdę.[/QUOTE]

No pewnie. Lepiej, żeby suka dostała ropomacicza, albo żeby po każdej cieczce się męczyła z ciążą urojoną. Super perspektywa.

Taka operacja jak każdy zabieg ma swoje plusy i minusy, jednak podstawą jest niedopuszczanie do rozmnażania psów nierodowodowych. Czy ktoś wykastruje psa/sukę czy po prostu będzie pilnował psa jak oka w głowie to już jego sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][COLOR="darkgreen"][B]Robin, przestań trollować forum - widzę, że tylko po to zarejestrowałeś/łaś się na forum.

Papillonek, wielkie litery wyrażają krzyk na forum, a to jest tu zbyteczne.

Pozostałym proponuję ignorować trolla.[/B][/COLOR][/QUOTE]


Twoja propozycja została przyjęta będziemy ignorować trolla...
Pisanie na zielono wyraża tu wyższość, myślę że to zbyteczne,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robin_z_Lodzi']Twoja propozycja została przyjęta będziemy ignorować trolla...
Pisanie na zielono wyraża tu wyższość, myślę że to zbyteczne,[/QUOTE]

[B][COLOR="darkgreen"]Kolor zielony, to kolor moderatorów - gwoli ścisłości.
Lepiej zapoznaj się z Regulaminem forum, a przede wszystkim zastanów się nad swoim celem istnienia na tym forum.
Myślę, że pomyliłeś fora.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][B][COLOR="darkgreen"]Kolor zielony, to kolor moderatorów - gwoli ścisłości.
Lepiej zapoznaj się z Regulaminem forum, a przede wszystkim zastanów się nad swoim celem istnienia na tym forum.
Myślę, że pomyliłeś fora.[/COLOR][/B][/QUOTE]


Bo tu wstęp mają tylko Ci co popierają rodowodowe psy a gardzą tymi bez rodowodu. A więc Szamanko jesteś modem na forum na którym podstawą jest dyskryminacja.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś tu GARDZI kundelkami? Nie sądzę, wiele osób ma tutaj kundelki czy bezpapierowe psy, sęk w tym, że ich nie rozmnażamy, bo znamy aż za dobrze zjawisko bezdomności psów, właśnie przez takie "dopuszczanie raz dla zdrowia".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Czy ktoś tu GARDZI kundelkami? Nie sądzę, wiele osób ma tutaj kundelki czy bezpapierowe psy, sęk w tym, że ich nie rozmnażamy, bo znamy aż za dobrze zjawisko bezdomności psów, właśnie przez takie "dopuszczanie raz dla zdrowia".[/QUOTE]

Ale dyskryminujecie pseudohodowców w stosunku do hodowców a różnią się tylko papierami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...