Jump to content
Dogomania

Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!


P78

Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem, sorry, już policzyłam :)
Z zeszłej zbiórki zostało 30 zł na plusie (stan na 18 czerwca)
wpłaty:
30.06- yoko - 10 zł.
01.07-DIF 10 zł
04.07 kam. 100 zł
04.07 Lida 50 zł
06.07 Kasia z FB 15 zł

RAZEM NA DZIŚ 215 zł, czyli brakuje 85 zł do zapłaty 18 lipca.

Tak Lida wszystko doszło - dzięki Wam wszystkim :loveu::loveu::loveu:

JAK BAZAREK SIĘ CZUJE??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Tabletki dla psów z glukozaminą i chondroityną.

Właściwości i działanie:
Glukozamina i chondroityna są niezbędnymi składnikami mazi stawowej oraz chrząstki stawowej, odpowiedzialne za prawidłowe odżywienie stawu. Witamina C uczestniczy w syntezie kolagenu - głównego składnika chrząstki stawowej. Miedź poprawia metabolizm tkanki łącznej, bierze także udział we wzroście kości. Mangan wspomaga regenerację chrząstki.

Wskazania:
[B]ArthroFos[/B] stosuje się w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania i regeneracji stawów. Chroni i regeneruje chrząstkę stawową. Łagodzi bóle stawów. Zwiększa ruchomość stawów.

Wspomagająco: w leczeniu stawów, w zaburzeniach ruchu na tle zmian chorobowych, jako ochrona obciążonych stawów (np. nadwaga, wysiłek fizyczny).
Profilaktycznie: w okresie intensywnego wzrostu lub starzenia się zwierząt.

Dawkowanie:
1 tabletka na 20 kg ciężaru ciała dziennie
W celu uzyskania prawidłowej ochrony chrząstki, preparat powinien być stosowany co najmniej przez 3 miesiące.


Czyli nasz Szary musiałby 3 tabletki dziennie spożywać :)

Link to comment
Share on other sites

U mnie w sklepiku dla zwierząt kosztuje 50 zł 90 tabletek (3 dziennie) czyli miałby na miesiąc...
Myślę, że warto mu kupić... Jakby się zebrało więcej to kupię, no i worek będę musiała karmy kupić ale to jeszcze troszkę myślę, że pod koniec lipca... Jego karma kosztuje 80 zł.

Link to comment
Share on other sites

"Szarik na czas burz postanowił przenieść się do domu. Kolejną noc spędził wspólnie z innymi, bo znowu była burza. Nad ranem spokojnie wraca do siebie. Niewiele schudł, ale podskakuje jak młodzieniaszek kiedy widzi smycz. Wczoraj poszliśmy na spacer z Maksi. Szły na jednej smyczy i strasznie zabawnie wyglądało, jak Maksi prowadziła Szarika."
Mail z DT szarikowego :D

Link to comment
Share on other sites

ja wysylalam karton do kam juz dawno dawno temu............a tu zapraszam na moj bazarek na inna biede zastoj mam:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/210820-%C5%9Awietne-ciuszki-od-S-do-XL-ka%C5%BCdy-znajdzie-co%C5%9B-dla-siebie-%29-Zapraszamy-20.07[/url]. [quote name='Paulina78']A gdzie jest ten bazarek??? Jest w końcu? Muszę za tydzień zapłacić :([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Super bardzo dziękuję! :)
dam znać :) jutro jadę do halinowa po munia to jak zdążymy zerkniemy do szarika, może uda mi się kupić do jutra i zawieźć! :)
brak nadal 85 zł, a płatność 18 lipca :((( pomocy!!!
Kam. Gdzie jesteś :(?

Link to comment
Share on other sites

[B]Potrzebna jest osoba do zrobienia wizyty przedadopcyjnej na Gocławiu[/B]. [B]Kontakt do luka1 lub fundacja Nero.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203049-Historia-Spaniela-kt%C3%B3ra-nie-ma-jeszcze-zako%C5%84czenia-%28-PROSIMY-O-WSPARCIE-FINANSOWE%29/page23[/URL]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

jestem przepraszam, już się biorę za bazarek, nie mam na to wszystko głowy. nie wiem jak to będzie wyglądało wszystko, ja wyjeżdżam nie będę miała czasu się tym wszystkim zajmować.
Paulina czy jest taka możliwość żebyś na ten czas kiedy mnie nie będzie pełniła obowiązki administracyjne tegoż bazarku? chodzi mi o czy mogłabyś od razu ludziom swój numer konta podawać, myślę że tak będzie o wiele łatwiej i kasa od razu będzie na Twoim koncie

Link to comment
Share on other sites

Paulina ja wyjeżdżam w poniedziałek prawdopodobnie do piątku mnie nie będzie, potrzebuje kogoś kto się zajmie tym bazarkiem no i tak myślę że najlepiej by było żebyś to była Ty, to pieniądze by od razu były na Twoim koncie. Chyba że może ktoś z wątku chce się tym zająć. Potrzebuję odpowiedzi jak najszybciej, bo już sama nie wiem co robić.

Link to comment
Share on other sites

Napisz na czym ma polegać moje zajęcie :)

uwaga byłam u szarusia! Wszystko ok, kupiłam artrofos, przekazałam...
Szaruś wesoły, może uda mi się foty wkleić...

Niestety opłata jest jutro, a ja nie mam kasy :(
nie weim co powiem w hoteliku, powieszę się w końcu, załamka jest z tym żebraniem :(

Link to comment
Share on other sites

No na tym że będziesz podawała numer konta dla ludzi którzy kupili teraz, żebyś to trochę ogarniała, podnosiła. Nie wysyłką się zajmuję ja, tylko musisz też podliczać ludziom przesyłki tak mniej więcej od 5 do 8 zł, ja pokryję to to już będzie dla Szarika więcej.

Link to comment
Share on other sites

Cena wywoławcza to ta od której się zaczyna licytację :) a później ktoś to przebija, liczy się czas i kwota :) Wiesz ja napiszę że Ty będziesz się tym chwilowa zajmować, może do moda napisać żeby przepisał temat na Ciebie(ale to trochę bezsensu, bo dużo z tym zachodu), ewentualnie poprosić o to żeby Ci dodał post numer siedem i tam będziesz zapisywać wszystko, tak da się zrobić

Link to comment
Share on other sites

Nie opłaciłam Szarika, pani z dt zestresowana, karma się kończy :( wszystko bez sensu :(

ZBIÓRKA NA KARMĘ, PROSZĘ POMÓŻCIE ZEBRAĆ 80 zł na worek karmy, musze mu zawieźć pod koniec tygodnia, pies nie ma co już jeść :(

[CENTER][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B]
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa[/CENTER]
[CENTER]tytułem: [B]SZARIK[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...