Jump to content
Dogomania

Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!


P78

Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny normalnie siedzę i ryczę! Zobaczcie jakiego dostałam maila po Allegro Szarikowym (nigdy nie byłam za Allegro, bo uważam, że tam wchodzą świry, ale to mnie DOBIŁO)

[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1661213558[/url]

[B]"Jak prezentuje się możliwość wysłania za granicę? Prosiłbym o przedstawienie ewentualnego kosztu nadania do Niemiec."[/B]
???????????????????????????????????????????????????????? Boże ta cała z Niemcami to prawda!!!
Oni zabierają nasze psy do Niemiec i wiadomo co dalej się dzieje!!!
Ale jak tak można? jak można w ogóle wysłać maila z taką treścią o PSIE? I jaki IDIOTA I KRETYN by wydał psa po takim mailu???
Boże, a ile psów tak jest wydawanych???!!!
Siedzę i ryczę jak K***A można tak o naszym Szariku, tyle przeszedł... Nie mogę :(

Link to comment
Share on other sites

tak sie sklada ze ja znam j niemeicki moge napisac maila albo zadzwonic co i jak ......a do Niemiec co roku jedzie bardzo duzo psow i ja to akurat popieram- jest fundacja Hundenhilfe Polen- sprawdzaja domy w Niemczech zanim wydadza psiaka do adopcji.Sama znam niemcow ktorzy wzieli dobermana ktorego u nas chcieli uspac a tam? poddali go jakiejs chemioterapii i znacznie psiaka wyleczyli......tam w Niemczech ludzie inaczej traktuja psy- dbaja o nie i chetnie adoptuja starsze.Chocby schronisko w Celestynowie ktore zostalo zlikwidowane- gdyby nie Hundenhilfe Polen to psy bylylby do uspania a tak pojechaly do domow........sa cale rejony w Niemczech gdzie nawet nie am czegos takeigo jak schronisko - jak znajomej niemce opowiadalam co sie u nas dzieje tosie mnie spytala czemu nasza wladza nic z tym zrobi:( sama by pewnie wziela Szarika bo ma serce na dloni- ale ma doga rottweilera i owczarka z reszta z Polski......i wiem jak dobrze u niej maja te psy. Takze nie oceniajmy bo to ze to Niemcy- nie oznacza od razu ze pala psy w piecach..............

Link to comment
Share on other sites

Dominiko masz rację, ja też wysłałam psa do Niemiec-niestety jego foty znikły ze strony fundacji,która pomagała, ale mam zapewnienie, że pies na się dobrze...
... ale to co tu wkleiłam to BYŁ CAŁY MAIL...rozumiesz? tam nawet słowo PIES nie padło?rozumiesz o co mi chodzi...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Dobrze. Wiele tego nie ma, bo mam już obiecane wcześniej inne bazarki, ale może choć parę groszy się uzbiera.[/QUOTE]
Doszły pieniążki :)
A i LIDA :) postanowiła pomóc Szarikowi do końca roku, co miesiąc wpłacając 50 zł!!!
Czyli mamy 160 zł DEKLARACJI!!! Wspaniale! Dziekuję!!!

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=174465729285053&set=o.157600300956455&type=1&theater"][IMG]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=174465729285053&set=o.157600300956455&type=1&theater[/IMG][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6744/061520112171.jpg[/IMG][/URL]

Szariczek ze swoją dziewczyną :)
Są identyczni tylko rozmiary inne, mini i maxi :)
Niestety Pani Ewie nie udało się objąć całej pary :)

Link to comment
Share on other sites

doszły doszły! chyba już pisałam :) już się właśnie biorę za bazarek lada moment powinien być ;] przydało byś się jakieś rozliczenie, bo chyba na maju się zatrzymałyśmy, ja nie wiem ja już tego wszystkiego nie ogarniam. Paulina powinnaś mieć już moją wpłatę na koncie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kam.']lada moment to znaczy na dniach, aparat odmówił posłuszeństwa :([/QUOTE]

Wyszłam na zero... (może coś na plusie...ledwo) dlatego nie piszę, ale jeszcze zerknę...
Przecież jeszcze karma była i środki na odkleszczenie, odpchlenie i odrobaczenie :(
Karmy pojechało 15 kg...
Nie starczyło na preparat na stawy :(

Link to comment
Share on other sites

A jaki jest potrzebny ten preparat na stawy? Ile kosztuje? Jeśli ode mnie jeszcze nie wpłynęła deklaracja, to na pewno będzie 7 lipca. Gdyby nie doszła, znaczy, ze źle założyłam stałą deklarację. Wtedy proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...