Jump to content
Dogomania

Małe "NANY DOG" już w Staff Ce !!!!!


staff-ka

Recommended Posts

Ha , pewnie,ze tak ,ale pocieszam się,ze jest to mój juz szósty miot małych gladiatorków(czyli bullowatych) i obrałam juz pewna taktykę wychowawczą :D :D niestety jednego chyba jednak nie nauczę :fadein: a mianowicie aby zaczęły sprzatać po sobie "niespodzianki" :wink:

Jeszcze ok,10-ciu dni to mnie ominie, ale zaczynaja już pałaszować miesko no i zmienia sie "zawartosć kupki".Matka jeszcze sprząta ,ale jak dołożę karmę :( :( :( to cała "zas.....robota"przechodzi na mnie :D - ale i tak nie mogę sie doczekać jak zaczną"rozrabiać" :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

JOłł ,a co Wy myslicie ,że je chowam pod koudra i nie kcem nikomu pokazać - POPROSTU NIE MUIEM WRZUCIĆ ŻADNEGO ZDJECIA, przecież juz dawno moje psiaki bym powlepiała (gdziekolwiek-wszedzie :wink: ),a Moja Druga Połowa przychodzi tak pózno,ze nie ma juz czasu aby mnie tego nauczyć(15198 razy prosiłam :( :( )

D....a i tyle :roll:

Zdrówko :drinking: :drinking: pępkówke już mielismy :wink:

Link to comment
Share on other sites

CHI jak miło Cie widzieć :D :D :D

Co slychać ,już lepiej samopoczucie ,ma nadzieje,ze tak ??! :)

Dziekuje za gratulki :wink:

BossTone ,dziekuje Ci za cheć pomocy,ale wyobraz sobie ,że Paweł miał chwilke i fotki już lecą :D :D :D ,a na :drinking: nie mozemy sie doczekać :wink:

Zdrówka od Pablo :D 1M.JPG,5M.JPG,4M.JPG,6M.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ptfu,ptfu,ptfu,ptfu :lol: , fotki były robione jak miały niespełna 4-ry tygodnie, tera są "ciut" wieksze ale o olbrzymich "mozliwosciach" :D :D :D

BossTone szczerze jestem z nich zadowolona,generalnie lepszy miot od poprzedniego (tak uważam :) )

No raczej u mnie nie bedzie "kolorowych" jedynie to wystepuje odcień mahoniowy :)

nice_girl dzieki , tak cztery sa zadatkowane :angel:

Sama mam ochote je zjeść , z reszta jak zawsze wszystkie :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...