Jump to content
Dogomania

Nie York, nie west a kundelek Tajga da ci dużo miłości!MA DOM!:)


saphira18

Recommended Posts

[quote name='maciaszek']Ładna to mało powiedziane, ona jest piękna. Dlaczego ludzie są ślepi i jej w schronie nie zauważają?[/QUOTE]

Pamiętasz maciaszku ile Verter szukał domku? Tajga mi go przypomina ;) ale jaki potem znalazł dom! Może u Tajgi będzie podobnie :) tylko oby to trwało krócej :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no nic jak ma być ten super dom to poczekamy:)

Wczoraj Tajgę wzięła Ola (dziękować), ja przyjechałam koło 17.30 i zrobiłyśmy małą zamianę:evil_lol:
Ola oddając mi psinkę powiedziała: ale ona jest żywiołowa. Sunia się ze mną przywitała <czytaj skakała jak zwariowana>
fakt wczoraj miała dobry dzień i miała ochotę się wybiegać :p oczywiście ja z nią. Przy bieganiu zaczęła się ze mną bawić w podgryzanego masz go:cool3:
Przyszedł też czas na ćwiczenie komend, Tajga ładnie wykonywała wszystkie komendy, jest mocno we mnie wpatrzona... ja też powoli się przywiązuje:oops: Jest super i nie wiem czemu nikt jej nie chce pokochać:angryy:
no może oprócz Ramzesa:eviltong:

dziś to tyle bo ileż można relacjonować 45 minutowy spacerek?
Ale w sobotę to nadrobimy Tajga, oczywiście w lesie z Ramzesem, Juki, Viki? i może Roki;) skład może ulec zmianie

Link to comment
Share on other sites

Tajga była na agility dziś, niestety mnie tam nie było i zdjęć stamtąd nie mam...ale mam z późniejszego spaceru:)

przerwa na ćwiczenie komend i odpoczynek dla opiekunów :)
waruj
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TU2qdpwYRuI/AAAAAAAAVqk/rA3wFM1kqtY/IMG_0287.JPG[/IMG]

siad
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TU2qc_CU3GI/AAAAAAAAVqg/MQkGGiWzlbA/s512/IMG_0286.JPG[/IMG]

obrót :)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TU2qckueQyI/AAAAAAAAVqc/Y_DJSZDFfM0/IMG_0284.JPG[/IMG]




iiii moje ulubione zdjęcie :D
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TU2qbsiYjGI/AAAAAAAAVqU/tJi80fABhNg/IMG_0282.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

pies gończy:D polski;)
dzięki za fotki Marzena:loveu:
Tak Tajga dzisiaj była pierwszy raz na agility, i powiem że radziła sobie całkiem całkiem. Ale to może ocenicie jak będzie okazja:evil_lol: ewentualnie może jakiś filmik powstanie:cool3:
Standard to spacerek po lesie:) Grzecznie szła przy mnie, czasami wchodziła pod nogi Marzenie, albo sprawdzała czy idę za nią;)
Poćwiczyliśmy komendy, zjadła nagrody -koniec spacerku i powrót do boksu:-(

Link to comment
Share on other sites

Sobotni spacerek:
zaczęło się dzisiaj od treningu Argility ;) w międzyczasie Tajga zabawiła się z Rokim ( darzy go dużą sympatią)... Nie wiem co to za zabawa w przytulanki na tylnich łapkach, później podgryzanie za zgodą towarzysza zabaw:evil_lol: ale nich im będzie:p
trening jak trening :) szału nie było...a może za dużo wymagam od Tajgi?- ale to chyba dobrze:eviltong:
Uczyłam ją dzisiaj komendy zostań:) coś skapowała, jest pojęta do nauki... jak nie opęta jej demon zabaw:D
tam gdzie ćwiczymy z Tajgą jest ogrodzony teren więc jak dobrze wykona komendę, szaleje bo wybiegu (istna wariatka:multi:).
dzisiaj było tylko jedno spięcie z Sunią- chociaż suczki są w jeden grupie ze względu na wielkość to jeden raz to malutko;)
Później standardowo spacerek po lesie w składzie: Ramzes, Juki( zero spięc z Tajgą- pochwała dla Juki i Marzeny:loveu:), Ginger.
i tak się rozpisałam ale to na tyle:D
mam nadzieję że kiedyś pokażemy z Tajgą co się nauczyliśmy i to, ale nie tylko to zauroczy nowego właściciela!
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

ojj chwaliliście i macie:P Tajga się rozleniwiła ( a może mi na złość chciała zrobić;) ) no w każdym razie skakała co drugą przeszkodę:D później dostawała ADHD...trudno ją było przywołać do mnie:(
żadnego spacerku dzisiaj nie było więc nie ma nawet co pisać;)
mogę dodać że suczka nie jest już sama w boksie :D jej nowy współlokator to Xavi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...