Jump to content
Dogomania

Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/bezoka1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/bezoka2.jpg[/IMG]

Piesek jest oceniony przez weterynarza na ok 2-3 lata.Od początku życie go nie oszczędzało-został znaleziony:wychudzony,zapchlony,chory,nie mial oka.Potem długo dochodził do siebie,a ponieważ jest bardzo niezaradny,nie potrafil obronic sie na boksach-byl juz chyba na wszystkich mozliwych.Dotkliwie zostal pogryziony rowniez na tym,w ktorym przebywaja stare psy.. srednio od 10 lat w zwyz..

Na szczescie z pomoca Ulv (cmok) udalo sie wyciagnac go ze Schroniska i tym samym uratowac.Psiak przebywa obecnie w Domu Tymczasowym..
Nowe zdjecia zostana dolaczone tu niebawem- zobaczycie,jak wyglada po ostatniej potyczce..

prosimy o pomoc w znalezieniu domu docelowego !! Psinka jest bardzo delikatna i grzeczna,uwielbia pieszczoty.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie w domu... :shake:

Piesek jest słodki...:loveu: przylepny, grzeczny dał się uprać bez protestu. Wygląda jak kuleczka z małym łebkiem, cienkimi łapkami i ogonkiem jak miotełka... raczej głodzony nie był- jest oględnie rzecz ujmując, tłuściutki.:evil_lol: Tylko ta wygryziona i wygolona pupka... coś jak zaokrąglone jajo z wystającym ogonem.
Jutro postaram się wstawić zdjęcia!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/bezoka1.jpg[/IMG]

aha-to w takim razie rozumiem-sytuacja jednak nie wygląda różowo:-( ależ on jest przystojny-nadal wygląda "wystawowo" w porównaniu z psami z laboratoriów Convense-nie ma obawy - nawet jakby miał oczodoły puste i bez nogi z amupotwaną nogą to mnie nie przeraża-przeraża mnie co innego ze względu na moją nieciekawą sytuację materialną - wskazany by był jakiś zapas karmy dla malca-jeśli jest na gotowanym to gotowałabym na parze dla niego-wołowe z marchewką na śniadanie ser twarogowy-może półtłusty-nie uznaję tanich substytutów-typu jakieś Pedigree czy inne syfy. Jeśli nie ma szelek-to gdyby przyjechał mogłabym mu kupić szelki-blisko mnie jest sklep na J.Pawła i kobitka ma szeleczki za ok. 16 zł. - wygodne z czerwonej skórki z filcem-odpada obroża dla niego-dość ma stresu-jeszcze jakiś pogryzienia to już całkiem. Czy on ma zestaw apteczny? Preparaty do czyszczenia ran? W takim razie kąpiel w wanience odpada-jeśli jest pogryziony to wykluczone-tylko go uczesać-dobrze dość gderania, czekam

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja jest taka, ze psiak musialby pod koniec sierpnia przyjechac do Poznania, gdzie czeka juz na niego domek.Bedziemy organizowac ten transport z Wroclawia- on i jeszcze jedna bieda zapelnilyby miejsca w sercach nowych opiekunow.Dlatego znowu rodzi sie problem- z Warszawy moze nie uda sie go przywiesc...a co bedzie, jesli nie znajdzie przez ten miesiac jakiegokolwiek docelowego domku ? Bedzie musial wrocic do Schroniska..? Trzeba brac pod uwage wszystkie za i przeciw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)']Sytuacja jest taka, ze psiak musialby pod koniec sierpnia przyjechac do Poznania, gdzie czeka juz na niego domek.Bedziemy organizowac ten transport z Wroclawia- on i jeszcze jedna bieda zapelnilyby miejsca w sercach nowych opiekunow.Dlatego znowu rodzi sie problem- z Warszawy moze nie uda sie go przywiesc...a co bedzie, jesli nie znajdzie przez ten miesiac jakiegokolwiek docelowego domku ? Bedzie musial wrocic do Schroniska..? Trzeba brac pod uwage wszystkie za i przeciw.[/quote]

O.K. Agnieszka-już siedzę cicho-żadnych propozycji-widzę że sprawiłam tylko problem swoją propozycją

Link to comment
Share on other sites

oktawio, jaki problem?:lol: No coś Ty! Masz wielkie serduszko i chwała Ci za to. Fakt jesli pod koniec sierpnia miał by domek, to może faktycznie kopmbiować w okolicy.
Zmieniam tyt wątku że tymczas potrzebny do konca sierpnia, tak???

Link to comment
Share on other sites

Kochanie, nie odbieraj moich slow zbyt personalnie.Zalezy mi bardzo, zeby nasze postepowania mialy rece i nogi, bo w koncu tutaj chodzi o zycie psa.To mile, ze przejelas sie losem tej biedki i z miejsca dziekuje Ci za to.

Przejdzmy jeszcze do kwestii transportu- oczywiscie czeka na psiaka juz rodzina, ale jezeli uda sie znalezc mu dom w okolicy- to jeszcze lepiej !! Na jego miejsce pojedzie wtedy inne biedaczysko, rownie potrzebujace.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, siedze w pracy zawalona robotą, ale jakoś chcę pomóc.Pracuje po 10 godz wiec dom u mnie odpada, ale jak moge pomóc?? Jakies jedzonko, odżywki??? może choć tak pomogę, czekam na wieści!!!!!!!!!!
Moze mogę dorzucic się do transportu??

Link to comment
Share on other sites

Gayka, myślę, że nie byłoby źle podrzucić trocę jedzonka opiekunom... i tak zgodzili sie wziąć psa "z marszu". Może uda się go potrzymać we Wrocku jescze trochę, no zobaczymy...:evil_lol:
Na razie szukamy domku!!! Kto może go wstawić na allegro? a nóż, widelec...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/bezoka1.jpg[/IMG]

To jeśli maluszek pojedzie w miejsce wygodniejsze dla niego-oczywiście przede wszystkim to on jest najważniejszy-nie męcząca podróż-to niech się wszystko uda. Jeśli będzie taka potrzeba to "zastępstwo" przyjęte-tylko ma być bez oka bez nogi lub wszystko naraz i nie musi być tak przystojny jak ten-ważne też by był mały i właśnie nieporadny-taki łagodny-może mieć poderżnięte gardło-o rety żywy ale zaleczony-po prostu psie zombie-tylko by był odrobaczony, zaszczepiony i front-linem na pchły i kleszcze go polać na łopatki-to jeśli chodzi o tymczas-jeśli będzie z laboratorim to jescze lepiej-idę z wątku-bo jeszcze mnie okrzykną jakąs dewiantką:nerwy: za te "wymagania" co do image jakiejś biedy.

Link to comment
Share on other sites

Witam:lol: Mały Sierściuch jest u nas od dwóch dni na tymczasie. Pomyślałam,że napiszę o Nim parę słów,bo to naprawdę SUPER pies!:loveu:Magda przywiozła Go w poniedziałek wieczorem,taką małą nieśmiałą,smutną,grubiutką kulkę z ogryzioną pupką..zachowywał się,jakby Go nie było..obraz nędzy i rozpaczy..totalnie zdołowany...:-( Teraz już się trochę oswoił z nowymi okolicznościami i z godziny na godzinę zaskakuje nas coraz bardziej (próbuje przejąć łóżko:razz:). Okazuje się, że jest całkiem "cywilizowany", początkowo siusiał "po babsku" i w domu (pewnie ze stresu i bólu:shake:), ale teraz już sobie przypomniał, co i jak:multi: (nawet z nogą i drzewkiem:cool1:). O dziwo, również przejażdżki samochodowe znosi bardzo po męsku. Jest bardzo towarzyski, łazi za mną,wszystko sprawdza, domaga się pieszczot. Poza tym, ostoja spokoju,wydaje się, że jedyne czego pragnie, to zwinąć się w kulkę gdzieś w pobliżu nas i uciąć sobie małą drzemkę:sleep2:. Można zapomnieć,że ma się psa w domu. Dzisiaj, wyraźnie w lepszym nastroju, nawet miał ochotę na zabawę !!! Na spacerki wychodzi chętnie, ładnie chodzi na smyczy, więc Go przeganiamy ostro, żeby trochę zrzucił sadełka. Mimo pogryzień w schronisku, nie ucieka od innych psów, wręcz ochoczo zawiera znajomości, a one reagują na Niego bardzo pozytywnie. Mam nadzieję,że znajdzie dobry dom, bo naprawdę wyjątkowy,taki mało wymagający, jestem w szoku ! Wydaje się, że miał wcześniej jakiś dom, aż trudno uwierzyć, że komuś na Nim nie zależało..:-(
Tak, miało być kilka słów..ale trudno się opanować..chyba załapałam dogowego bakcyla:loveu:

Link to comment
Share on other sites

no proszę:klacz: :klacz: :klacz: :Cool!: tak włąśnie go sobie wyobrażałam jego zachowanie i w ogóle-dokładnie taki był w mojej wyobraźni:eviltong: Cieszę się Majaga, że jest z Tobą i ma czułość i opiekę:loveu: tego mu brakowało! Wykuruje się i czesanko też było? Czy niezbyt? (podobno jest pogryziony to czesanko tak częściowo:roll: ) Zamawiam jego fotki i jak je zrobisz a nie nie będziesz ich potrafiła tu wklieć to daj znak;) -poradzimy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...