Jump to content
Dogomania

Drań z petardami i inne nieciekawe przypadki...


Behemot

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moskva']Dziś jak szłam na uczelnie załatwic sprawy przechodziłam przez taki "dziki" skrót. To jest kawałek zieleni między dwoma ulicami i tam ludzie często wyprowadzają swoje psy. No i szła sobie taka kobitka z ONkiem długowłosym, bez smyczy, zeby pies troche połaził, bawił sie jabuszkiem, które kobitka mu rzucała. Przeszlam koło nich, pies nic mi nie zrobił, byłbardzo przyjazny. Z naprzeciwka jechała na rowerze kobitka. Była jakieś 10 metrów przed nami i zaczeła sie drzeć: weź tego psa, chce przejechać - ja zdziwiona, kobitka zdziwiona, pies nawet nie zaszczekal a ta babeczka w taką panike wpadła, ze szok...

Więc jak widać nie tylko w Warszawie bezmyslini ludzie sie zdarzają... Jak reagować - opieprzać równo! Nie dać sie zdominować, nie przytakiwać - bronic sie jednym słowem![/quote]

A ja rozumie tą kobietę na rowerze może miała kiedyś przykry przypadek z psem.
Ja w dzieciństwie zostałam pogryziona (naszczęście nie poważnie) przez "Bardzo łagodnego ONka i przez dłuuugi czas miałam bojaźń nawet jak widziałam psa tej rasy na smyczy stawałam i z drżeniem rąk błagałam w duchu by się na mnie nie rzucił, mimo że ONki od dziecka mi się podobają na szczęście mi to przeszło. Ale może ta kobieta miała to samo???

Link to comment
Share on other sites

Jezu! :placz: Jak to czytam, to mam dreszcze i dziękuję Bogu, że jedynymi przewinieniami moich "kochanych" sąsiadów jest szczucie nas sforą pięciu nieułożonych kundli i utarczki słowne :crazyeye:
Na szczęście (jeszcze?) petard z okna nie rzucają, kończy się na wyzwiskach i groźbach.

Boże, widzisz i nie grzmisz. W którym my wieku żyjemy? :shake:


Kiedyś staruch okładała laską mojego psa po tym, jak jego chow-chow go zaatakował. Byłam tak zszokowana, że nie wyrwałam dziadowi laski i nie poałamałam na łbie czy plecach :shake:

Od tej pory, jak tylko widzę z daleka starców, wołam Lachsa i własną piersią zasłaniam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...