Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Kubuś za TM...Jak zmarłeś w stodole to wybacz,że trafiłeś do tego Hitlera!


Klaudus__

Recommended Posts

Dziewczyny...co robimy..??Wiosna sie nie odezwala, znaczy z transportu nici....szukamy transportu dla Kubusia??Bo ilez będzie siedzial w lecznicy i czekal..?To tez sa koszta..
Mamy juz prawie 100 sprzedanych cegielek (to ok 500zł), mamay troche jednorazówek i 100 zł od cioteczki irenaki...moze warto szukac transportu na juz..??
Budrysku...napisz nam jak wygląda sytuacja Kubusia...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Goniu to nie tak , jest sprzedanych 85 cegiełek (425 zł)ale ja na koncie mam jak na razie 80 zł plus na płacę z allegro 185 ,- może poczekajmy do końca aukcji albo przynajmniej do połowy tygodnia , jak już spłyną przelewy z sobotnio niedzielnych "zakupów",
potem po zakończeniu aukcji odjąć trzeba prowizję od sprzedaży .... na końcu aukcji okazuje się że nie wszyscy wpłacili , nieraz brakuje nawet blisko 100 zł , nieraz ktoś przypomina sobie że nie wpłacił za kupiony dyplom po tygodniu czy dwóch po zakończeniu aukcji , ja wysyłam maila z przypomnieniem , ale przecież nie zmuszę zapominalskich albo , co gorzej żartownisiów do wpłaty ... więc , spokojnie ,poczekajmy do końca , nie dzielmy skóry na niedzwiedziu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Dziewczyny...co robimy..??Wiosna sie nie odezwala, znaczy z transportu nici....szukamy transportu dla Kubusia??Bo ilez będzie siedzial w lecznicy i czekal..?To tez sa koszta..
Mamy juz prawie 100 sprzedanych cegielek (to ok 500zł), mamay troche jednorazówek i 100 zł od cioteczki irenaki...moze warto szukac transportu na juz..??
Budrysku...napisz nam jak wygląda sytuacja Kubusia...[/QUOTE]

Gonieczko:loveu:, Lilk_a ma rację, jeszcze nie możemy liczyć jakichkolwiek wpływów z allegro, ale moim zdaniem, jak z transportu Wiosny nic nie wyszło to musimy szukać czegoś innego, bo cały czas Kubuś jest jak rozumiem w lecznicy a to nam zwiększa koszty, już nie wspomnę;) o tym, że może w tym czasie grzać pupę na kanapie Arktyki.
Czy dzwoniłaś może do Budrysek? Ma jakiś plan działania?


[quote name='...robaczek']daleko..................360-380 km mniej więcej...[/QUOTE]

Z tego co piszesz, to Kubuś ma długą drogę do DT. Żal mi go, pewnie będzie wymęczony:shake:
Czy ktoś wie, jakie przy tych odległościach będą koszty transportu, jeżeli Kubuś pojedzie sam? Czy wystarczy 150,00-200,00, czy więcej?

Julio:loveu:, ile mamy kasy na koncie?
Czy któraś z tych osób, które deklarowały pomoc na wątku jeszcze wpłacił coś, czy mamy 100,00?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']
Z tego co piszesz, to Kubuś ma długą drogę do DT. Żal mi go, pewnie będzie wymęczony:shake:
Czy ktoś wie, jakie przy tych odległościach będą koszty transportu, jeżeli Kubuś pojedzie sam? Czy wystarczy 150,00-200,00, czy więcej?

Julio:loveu:, ile mamy kasy na koncie?
Czy któraś z tych osób, które deklarowały pomoc na wątku jeszcze wpłacił coś, czy mamy 100,00?[/QUOTE]

Ja myślę, że jak piesek sam by jechał, to te koszty będą większe, tak mi się wydaje..
Ja wpłacałam Swoją marna deklarację, 10 zika, ale będą jeszcze pieniążki z mojego bazarku na Kubusia, 14-go już się kończy, postaram się go szybko ogarnąć, ale bazarek całkiem ładnie się sprzedaje... ;)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']Goniu to nie tak , jest sprzedanych 85 cegiełek (425 zł)ale ja na koncie mam jak na razie 80 zł plus na płacę z allegro 185 ,- może poczekajmy do końca aukcji albo przynajmniej do połowy tygodnia , jak już spłyną przelewy z sobotnio niedzielnych "zakupów",
potem po zakończeniu aukcji odjąć trzeba prowizję od sprzedaży .... na końcu aukcji okazuje się że nie wszyscy wpłacili , nieraz brakuje nawet blisko 100 zł , nieraz ktoś przypomina sobie że nie wpłacił za kupiony dyplom po tygodniu czy dwóch po zakończeniu aukcji , ja wysyłam maila z przypomnieniem , ale przecież nie zmuszę zapominalskich albo , co gorzej żartownisiów do wpłaty ... więc , spokojnie ,poczekajmy do końca , nie dzielmy skóry na niedzwiedziu[/QUOTE]
Alez oczywiście, ja nie napisałam, ze juz Kubus ma tą kaskę, tylko, ze na troche juz mozemy liczyc, bo mają byc tez jednorazowe wpłaty, robaczek ma bazarek...dlatego mysle, ze tzreba myslec o transporcie, tym bardziej,ze w lecznicy za kazda dobę placimy na pewno;)

[quote name='irenaka']Gonieczko:loveu:, Lilk_a ma rację, jeszcze nie możemy liczyć jakichkolwiek wpływów z allegro, ale moim zdaniem, jak z transportu Wiosny nic nie wyszło to musimy szukać czegoś innego, bo cały czas Kubuś jest jak rozumiem w lecznicy a to nam zwiększa koszty, już nie wspomnę;) o tym, że może w tym czasie grzać pupę na kanapie Arktyki.
Czy dzwoniłaś może do Budrysek? Ma jakiś plan działania?




Z tego co piszesz, to Kubuś ma długą drogę do DT. Żal mi go, pewnie będzie wymęczony:shake:
Czy ktoś wie, jakie przy tych odległościach będą koszty transportu, jeżeli Kubuś pojedzie sam? Czy wystarczy 150,00-200,00, czy więcej?

Julio:loveu:, ile mamy kasy na koncie?
Czy któraś z tych osób, które deklarowały pomoc na wątku jeszcze wpłacił coś, czy mamy 100,00?[/QUOTE]Nie Irenko, nie dzwoniłam do Budrysek...coś dziś pisała o wrocławiu, ale myslę, ze to nie ma sensu go tam wieźć, bo to chyba by była dodatkowa odległość...trzeba zobaczyc trase...ile to km ile by kosztowal transport i zacąc szukać..mozna tez na transportowym napisać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']moze jakbym musiała jechac z tydz. do wrocka to moze podrzuciłabym Kubusia gdzieś po drodze?[/QUOTE]

Jak się nic nie znajdzie, to pewnie trzeba będzie czekać:shake:.
A jakie Twoim zdaniem mogą być koszty transportu przy takiej trasie?
Zrobię wpis na transportowym, tylko nie pamiętam miejscowości w której mieszka Arktyka.
Szukamy transportu na trasie Żywiec- ?

Link to comment
Share on other sites

co do wrocka to pisałam ze moze stamtad ktoś pojedzie w strone Arktyki
trzeba załtwiac transport i pakowac Kubusia zeby na świeta grzał juz dupkę w domku

Kubuś jest bardzo zagubiony :(
nie wie co się wokół niego dzieje...słabo alo w ogóle nie widzi :(
reaguje cichutkim warczeniem
pilnuje swojej miseczki...widocznie musiał walczyć o jedzonko...o ile go miał, bo jest zachudzony :(

strasznie mi Go szkoda :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']co do wrocka to pisałam ze moze stamtad ktoś pojedzie w strone Arktyki
trzeba załtwiac transport i pakowac Kubusia zeby na świeta grzał juz dupkę w domku

Kubuś jest bardzo zagubiony :(
nie wie co się wokół niego dzieje...słabo alo w ogóle nie widzi :(
reaguje cichutkim warczeniem
pilnuje swojej miseczki...widocznie musiał walczyć o jedzonko...o ile go miał, bo jest zachudzony :(

strasznie mi Go szkoda :([/QUOTE]O jessssooo...no to ja juz sobie wyobraziłam Kubunia...(pamiętam Filipka...:(:(...a to było prawie równo rok temu...)...on też warczał...nawet był agresywny, dostawał przyśpieszonego bicia serduszka na dotyk ludzki...
Jak bardzo Kubuniowi teraz potrzeba człowieka...
Napiszcie dziewczyny dokładnie skąd, dokąd ma jechac Kubuś (gdzie dokladnie teraz przebywa i gdzie mieszka Arktyka)...czym szybciej, tym lepiej....niech juz wie, co to szczęscie...dość pewnie w zyciu doznał niedoli...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']Kubus jest w lecznicy w Bielsku Białej
do Katowic czy Krakowa dowiozłabym go, albo gdzie trzebaby było
musi jechac w klatce bo pewniej się w niej czuje, przykryty kocykiem[/QUOTE]
Oj, naparwde..??Arktyka mieszka gdzies o ile dobrze pamiętam w okolicach Torunia..to chyba inny kierunek niz Katowice...bylabys w stanie go tam zawieźć..??JAki bylby koszt i kiedy moglabys to zrobic..??
Budrysku...a co z tym drugim dziadziem, o ktorym wspominałas..??Masz go u siebie czy zostawilas w lecznicy..??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Oj, naparwde..??Arktyka mieszka gdzies o ile dobrze pamiętam w okolicach Torunia..to chyba inny kierunek niz Katowice...bylabys w stanie go tam zawieźć..??JAki bylby koszt i kiedy moglabys to zrobic..??
Budrysku...a co z tym drugim dziadziem, o ktorym wspominałas..??Masz go u siebie czy zostawilas w lecznicy..??[/QUOTE]

jest u mnie ale musi isc na dokładne bad.zebyśmy wiedziały na czym stoimy
wyjezdzam 23 i do czasu az czegos nie znajdziemy moze byc u mnie, szkoda kasy na hotel, tylko musze miec na jedzonko bo mam masę Gadziorów/Zarłoków
ale jak nic sie nie znajdzie to muszę go zostawic w lecznicy

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam...to ok 400 km:(.....Ale faktycznie...do wrocławia gdyby dojechał, to juz prawie połowa drogi...czyli moglibysmy szukac transportu z wrocka...Moze wiosna by pojechala...wtedy zabralaby te dwa jamniory i koszta by sie zmniejszyly...nie wiem tylko od kogo sa te jamniory co maja jechac do Arktyki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']ja te pieniądze co już są mogę wpłacić na konto Kubusia , Julia , podaj mi nr , wpłacę dzisiaj to będzie już jutro ( chyba że to konto w mbanku .... to natychmiast :))[/QUOTE]

Lilko wysłałam - konto jest w mBank :-)

Irenaczko - na chwilę obecną mam dokladnie 100 zł na Kubusiowym koncie - przed momentem sprawdzałam. Może dziś coś jeszcze wpłynie.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam coś takiego
Dzisiaj 01:10 #91
[URL="http://www.dogomania.pl/members/75595-bianka0"][B]bianka0[/B][/URL]
[INDENT] Transport za zwrotem kosztów w poniedziałek 13. 12. 2010.
SzczepoN będzie jechał z Katowic do Kluczborka , potem z jednym pieskiem do Torunia.
Trasa powrotna taka sama , bez psów.
Każdy kto ma potrzebę na tej trasie przewieźć psa , jest mile widziany. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Tylko to już jutro, ale qrcze to jest szansa, ale nawet jeśli bianka by się zgodziła, to jeszcze kwestia dowiezienia Kubusia do Katowic, a to dzień roboczy i ciężko pewnie będzie na huurraaa już coś znaleźć. Bo kasa na dołożenie sie do transportu na pewno by była, ja bym mogła założyć jakby trzeba było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='...robaczek']Tylko to już jutro, ale qrcze to jest szansa, ale nawet jeśli bianka by się zgodziła, to jeszcze kwestia dowiezienia Kubusia do Katowic, a to dzień roboczy i ciężko pewnie będzie na huurraaa już coś znaleźć. Bo kasa na dołożenie sie do transportu na pewno by była, ja bym mogła założyć jakby trzeba było...[/QUOTE]

na która musiałby być w K-cach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...