Jump to content
Dogomania

III IAL Szczecin


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PARSONRK']Każdy coś dostanie :)
[/quote]
No to bombowo ;)
[quote]
[URL="http://www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060810/MLODZIPISZA/60810028&SearchID=73253450326448"]http://www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060810/MLODZIPISZA/60810028&SearchID=73253450326448[/URL]

Jesteśmy już w gazecie :p[/quote]
Oooo!!! To może zawodników zbyt dużo nie będzie, ale za to widownia dopisze :)

A jeśli to na boisku szkolnym to będzie ta woda i kibelki dostępne?
[SIZE=1]To ja pisałam maila.[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[QUOTE]Paskuda_Bandzior postaram się, zobaczymy co z tego wyjdzie :lol: :eviltong:[/QUOTE]
Ja tam myślę, że wyjdzie super :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Paula - trzymam kciuki za Ciebie i Bandzika :D :) W końcu to obiecane zawody, prawda? :) Bandzik sie bedzie cieszył :)[/quote]
Ja się chyba barzdiej od psa cieszę :P Ale obiecane są rzeczywiście :)

[QUOTE]Paula, będę bardzo przeżywać Twoje przebiegi i bardzo mi smutno, że ich nie zobaczę :placz:[/QUOTE]
Nie płacz :cool3: Ja przeżywałam Twoje (i reszty poznaniaków) w Łącku i tez żałowałam, że Was na żywo nie zobaczyłam...:shake: Będę czuła waszą duchową obecność :multi:
Czy my się kiedyś wreszcie poznamy, Monika? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']No to super :) Nie musimy tachać baniaków z wodą:evil_lol:
W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak z niecierpliwością czekac na zawody:eviltong:[/quote]

hehe... witam... w sobote razem pojedziemy z dworca na zawody :)
Powiedz mi tylko jak twoj pies reaguje na inne w aucie? A i przypilnuj agnieszke zeby dala ci do mnie nr telefonu :) Mam nadzieje ze nie pomylilem osob :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyber_killer']hehe... witam... w sobote razem pojedziemy z dworca na zawody :)
Powiedz mi tylko jak twoj pies reaguje na inne w aucie? A i przypilnuj agnieszke zeby dala ci do mnie nr telefonu :) Mam nadzieje ze nie pomylilem osob :)[/quote]
Ja co prawda nie Paskuda_Bandzior, ale z tego co mi wiadomo ;) , to Paula z Bandziorem nie jadą pociągiem :eviltong:, więc chyba jednak pomyliłeś. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyber_killer']hehe... witam... w sobote razem pojedziemy z dworca na zawody :)
Powiedz mi tylko jak twoj pies reaguje na inne w aucie? A i przypilnuj agnieszke zeby dala ci do mnie nr telefonu :) Mam nadzieje ze nie pomylilem osob :)[/quote]

To JA! JA! JA! jadę pociągiem :cool3:
Odbierzesz nas? :modla:

Mój pies innych psów nie lubi :mad: ale jeśli nie musi się z nimi stykać nos w nos, to jest pacyfikowalny :razz:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Ja co prawda nie Paskuda_Bandzior, ale z tego co mi wiadomo ;) , to Paula z Bandziorem nie jadą pociągiem :eviltong:, więc chyba jednak pomyliłeś. :evil_lol:[/quote]
Ja tez nie Paskuda, ani Bandzior tylko Paula :eviltong:
A tak na serio to widzę, że sytuacja się już wyjaśniła:cool3:

[b] Marysiu[/b] czyli jednak będziemy ze soba konkurować:razz: W tym wypadku Bandzior pozostaje bez szans:mad:

Link to comment
Share on other sites

Tzn z tego co wiem Marysia będzie raczej na 100 %z gończym jechać ...:cool3:
Ja z moim Bandzioszkiem (patrz mordka na podpisie:loveu: ) jadę samochodem z Anią P, od Asti.

Myślę, że może wyszło nieporozumienie i Agnieszka, źle zrozumiała Marysię, ale mnie i mojego psa chyba nie musisz z dworca odbierać:shake:

Pozdrawiam, Paula.

Link to comment
Share on other sites

[B]cyber_killer[/B] zgadza się, że z Poznania jadą 3 osoby - Ania z Asti (mix shelti), Paula z Bandziorem (mix boksera) - one jadą wspólnie samochodem. No i ja z Uną (gończy) :)

Za to mi dość niespodziewanie zmieniły się plany! :multi: Przyjadę samochodem!! :multi: Tak więc dziękuję za przyobiecane odebranie z pociągu, które jednak nie będzie potrzebne! :multi:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyber_killer']to ja juz nic nie wiem...musze pogadac z Agnieszka.... z poznania jada 3 osoby - 2 zabiera kumpela i jedna ja - i mialato byc osoba z mixem boksera ..... jest tu ktos taki?[/quote]
A więc: tak osoba z mixem boksera to zapewne ja, bo mój bokser nierodowodowy:razz:
I ja jadę na zawody z Anią P, właścicielką Asti - sheltie.
A tzrecia poznanianka to Marysia, która ma gończego - sukę - i ona jedzie pociągiem i prawdop[odobnie ją masz odebrać z dworca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']A więc: tak osoba z mixem boksera to zapewne ja, bo mój bokser nierodowodowy:razz:
I ja jadę na zawody z Anią P, właścicielką Asti - sheltie.
A tzrecia poznanianka to Marysia, która ma gończego - sukę - i ona jedzie pociągiem i prawdop[odobnie ją masz odebrać z dworca :)[/quote]

To jesli dobrze zrozumialem to do odebrania z dworca jest 1 osoba a nie 3.
To Aga namieszala :)

Dzis sie bede z nia widzial to ustalimy raz jeszcze...
Powiem wieczorkiem co i jak...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Aha czyli mój post nieaktualny :) Nie musisz nikogo odbierać, każdy poznaniak dojedzie samochodem:multi:


A ja myślałam, że Asti z rodowodem :icon_roc:[/quote]

Kurde troche za szybko sie tu dzieje... :)

Czyli poznan dotrze samochodami? Nikt z Was nie jedzie pociagiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...