Jump to content
Dogomania

III IAL Szczecin


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paskuda_Bandzior']A więc: tak osoba z mixem boksera to zapewne ja, bo mój bokser nierodowodowy:razz:
I ja jadę na zawody z Anią P, właścicielką Asti - sheltie.samochodem:evil_lol:



A tzrecia poznanianka to Marysia, która ma gończego - sukę - i ona jedzie pociągiem

......

a tu pisze Marysia:lol:

Za to mi dość niespodziewanie zmieniły się plany! :multi: Przyjadę samochodem!! :multi: Tak więc dziękuję za przyobiecane odebranie z pociągu, które jednak nie będzie potrzebne! :multi:

Pozdrawiam
Marysia i Una


cyber_killer nikt z Poznania nie przyjeżdza pociągiem:evil_lol:

Masz odbiór z ""glowy"":evil_lol: :evil_lol:

a że dziewczynom plany podróżne zmieniaja sie jak w kalejdoskopie:crazyeye:
stąd nieporozumienia:cool3:

Link to comment
Share on other sites

:razz: To ja tylko po cichutku, bo to może o nas chodzi, my jesteśmy w szczecinie pociągiem nocnym z wwy, raniutko, i potrzebujemy transportu, 4 osoby i 4 nieduże psy.:cool3: ale z tego co wiem towarzyszki mej podrózy już to załatwiają ze szczeciniakami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']:razz: To ja tylko po cichutku, bo to może o nas chodzi, my jesteśmy w szczecinie pociągiem nocnym z wwy, raniutko, i potrzebujemy transportu, 4 osoby i 4 nieduże psy.:cool3: ale z tego co wiem towarzyszki mej podrózy już to załatwiają ze szczeciniakami[/quote]

Z tego co wiem to AMIŚKA Was odbiera :)

Chyba ze znow sie pomylilem :P
Ale ktos ma was odebrac napewno :)

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wyjaśnione (myślałam, że cały Poznań pociągiem popyla :razz: ).
Poznań jedzie własnym transportem, a Wa-wę odbieramy :cool3:

Dla polepszenia apetytu dodam, że dziś odebrałam nagrody od naszego sponsora, jest ich duużo i różnorodne :cool3: Ale będę świnia i nie powiem jakie:evil_lol:

Dodam, że w zerówkach można będzie biec z piłeczką ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Dodam, że w zerówkach można będzie biec z piłeczką ;)[/quote]
Tylko z piłeczką? :sad: A ze smakolem? :modla: Raczej pobiegniemy bez dopalaczy, niech się młoda przyzwyczaja :eviltong: , ale w razie awaryjnej sytuacji, co by ją przywołać do porządku... :mad:

[quote name='AMIŚKA'] a że dziewczynom plany podróżne zmieniaja sie jak w kalejdoskopie:crazyeye:
stąd nieporozumienia:cool3: [/quote]
[SIZE=1][COLOR=white]Komu się zmieniają (i zdziebko miesza :evil_lol: ), to się zmieniają :eviltong: .[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Już wszystko wyjaśnione (myślałam, że cały Poznań pociągiem popyla :razz: ).
Poznań jedzie własnym transportem, a Wa-wę odbieramy :cool3:

Dla polepszenia apetytu dodam, że dziś odebrałam nagrody od naszego sponsora, jest ich duużo i różnorodne :cool3: Ale będę świnia i nie powiem jakie:evil_lol:

Dodam, że w zerówkach można będzie biec z piłeczką ;)[/quote]

Ja tam już jestem głodna:evil_lol: .

Mam nadzieje, że przewidujesz nagrody za największą ilość detek:lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Niestety będzie wpisowe - 30 zł [/quote]
Aktualne czy udało się coś zmniejszyć? :roll:

[quote name='PARSONRK']Chwilowo staramy się o uzyskanie osoby sędziującej.[/quote]
No właśnie i kto będzie sędziował? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']A czy ja mogłabym prosić o informację na co będzie zjazd z autostrady? Co będzie na drogowskazach? Bo wg mapki na stronie znak charakterystyczny - stacja CPN - jest już za zjazdem, a wolałabym na autostradzie zjazdu nie przegapić ;)

Pozdrawiam
Marysia i Una[/quote]

Zjazd jest przy samym CPN-ie ( na znakach powinno być kołbakowo lub Szczecin). Musisz zjechać z autostrady na drogę [COLOR=red]krajową nr 13 [/COLOR][COLOR=black]w stronę szczecina (jak zjedziesz z autostrady to masz rozjazd - szczecin w prawo i w lewo kolbaskowo - musisz jechac na szczecin)[/COLOR]. Jadąc od strony centrum polski w strone granicy z niemcami jest to ostatni zjazd przed granicą ([COLOR=royalblue]CPN ORLENU widac z daleka[/COLOR]). Jadąc od strony niemiec jest to pierwszy zjazd za granica...(mijasz cpn, przejezdzasz pod mostkiem i juz tu musisz odbic w prawo przy drugim [COLOR=royalblue]CPN ORLENU[/COLOR]).


[SIZE=5][COLOR=red]AGNIEsZka[/COLOR][/SIZE] ty lepiej znasz TĄ OKOLICE - co jest na znakach ????
Bo ja jeżdżę na pamięć i nie patrze na znaki :p :diabloti: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'][B]Aniu[/B] nawet mnie nie strasz :cool1:
[/quote]
:evil_lol: Dodatkowa adrenalinka przed startem. :eviltong:

[SIZE=1]Chciałam Ci odpowiedzieć na priva, ale już dwa razy dogo mi odrzuciło wiadomość do Ciebie :cool3: :mad: (nie wiem co się dzieje).[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'][SIZE=1]Miałam skrzynkę pełną po brzegi[/SIZE] :oops: [SIZE=1]Ale już się poprawiłam :p[/SIZE][/quote]
:lol: A taką wersję obstawiałam, ale nie byłam pewna, bo ja angielskiego za bardzo nie panimaju. :oops: I teeeeeeraz pooooooooszło. :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']No to już jutro!
I pocieszam sie tą informacją:
"[I]Dla detkowiczów też coś będzie[/I]" :cool3:
Do zobaczenia :loveu:[/quote]

Oj będzie, będzie - dziś też flo doszło, więc mamy już wszystko :multi: - znajdzie się coś dla psa i właściciela :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...