Jump to content
Dogomania

dwa psy w jednym mieszkaniu


Cortina

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZEMAT

wiesz nie chcę być złośliwy, ale jak porządek w domu ??

Ależ nie jesteś złośliwy, to pytanie samo się nasuwa... Nawet się go spodziewałam...

Jest ciężko, nie ukrywam, ale nadążam :D I mam bardzo dobrego męża :P

Najtrudniej jest podczas mokrości..., ale nie jest tragicznie, bo wtedy pieski wolą siedzieć w domu :o

Link to comment
Share on other sites

ZEmat u mnie takze sie niekiedy zdarza ze jest ponad 6psow 8). Ogolnie to w domu mieszkaja trzy ale jeden sluzy za trzy inne :lol: Poza tym dwa pozostale maja wlochate lapska ktore duzo wnosza brudziku :D.A Ty przeciez masz trzy psy w domu wiec co sie dziwisz ze ktos ma 5w domu ? 8)

Link to comment
Share on other sites

No i ja się załapuję na topic :) Mam 2 psy, he, he :)

Informacja dla ZEMATA - moje mieszkanie ma 24 m2 :lol:

Jakos sobie radzimy, chociaż na początku Rotti był trochę nie w sosie, że coś przybyło. Starałam się go dowartościowywać. Chłopcy sami się dogadali i teraz skaczą po tapczanach aż miło :)

A wycieranie łap... Z Borysem nie ma problemu, wytrę i od razu są suche, ale Rotti... Facet powinien chodzić w kaloszach :)

Link to comment
Share on other sites

Katerinas

Jestem pod wrażeniem Naprawdę...

Serio, czy jaja sobie robisz ? :lol:

Nie robię sobie jaj... Naprawdę jestem pod wrażeniem :)
A z tym utrzymaniem porządku, to dodam tylko, że mam w domu najjaśniejsze z możliwych paneli :)

Dobrze, że ktos mnie rozumie :)

A jasne panele jakoś ułatwiają utrzymanie porządku? Też pytam na serio... Bo jedna z moich psic w błotniste dni wnosi do domu "małe bagienko" z czasem zamieniające się w "małą piaskownicę" :D Przeważnie po takich błotnistych spacerach ląduje pod prysznicem :D
Link to comment
Share on other sites

Katerinas

Aaaa, to chyba myślałaś o mojej powierzchni mieszkaniowej :lol:

Panele zdecydowanie pomagają w utrzymaniu czystości, tylko nie kupuj jasnych. Ja już bym tego błędu drugi raz nie zrobiła. No i jeszcze coś na panelach jest ślisko i psom się łapy rozjeżdżają więc o wariactwie nie ma mowy. Ale jakoś dają sobie radę. Zagryzają się na tapczanach przeskakując z jednego na drugi :lol:

Oooo, właśnie się zaczęło :)

Link to comment
Share on other sites

Katerinas

Jeszcze mam kota i rybki :lol:

boszzz..... a łóżko Ci się zmieściło? :lol: :lol:
Terzia

To podobna róznica wieku, jak u moich psów. Uważam, że takie w sumie niewielkie róznice są dobre.

U naszych suń różnica wieku jest większa: Saba ma około 7 lat (tego nikt dokładnie nie wie), Gaja w listopadzie skończyła 2. Ale dzięki młodej zwariowanej Gai, Saba zupełnie odmłodniała... a i nauczyła się bawić :D (ale to już inna "bajka")...
Link to comment
Share on other sites

Rotti jak ja Cię rozumiem :cry: też mam jasne panele i dwa psiaki On-a i PON-a. Ludzie to naprawde boli jak za oknem pada, a Twój radosny piesek zamiast poczekać, aż wrócę ze szmatą przeleciał się po pokoju "bo piłeczka" - ale jakże nudne by ylo zycie bez szmaty :lol:

Generalnie chłopaki sie lubią (7 lat różnicy) i nie ma z nimi większych problemów. Poza takimi drobiazgami, że Bzik lecąc wyrwać Szamanowi (ON-owi) piłkę z mordy buksuje na zakrętach ;)

Link to comment
Share on other sites

Buldogu

Niestety nie posiadam komórki, w związku z tym biedne psy mają do tapczany do dyspozycji tylko jak nie śpię. Jak idę spać dostaja w posiadanie tylko jeden tapczan i zaledwie 2 wielkie, grube legowicha :) No coż, gdybym miała komórkę... ;)

Kamilapon

Oj, oj pokrewna dusza :) A raczej sprzątaczka :lol:

A nie myślałaś o zabezpieczeniu nóg PONa ?

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie, nie! Ze mna nie ma juz dawno tych numerow - zaden z moich struclakow nie wchodzi mi do wyrka.

1. Chce sie wyspac

2. Lubie ladna i swieza posciel

Ale trzeba rzucic okiem na wyrko mojego szanownego meza :-)

On lezy gdzies pogiety z jednej strony Bravo a gdzies z drugiej (albo na nim albo pod nim) Goussette i wszyscy chrapia <hehehe>

:o

Link to comment
Share on other sites

Buldogu

Niestety nie posiadam komórki, w związku z tym biedne psy mają do tapczany do dyspozycji tylko jak nie śpię. Jak idę spać dostaja w posiadanie tylko jeden tapczan i zaledwie 2 wielkie, grube legowicha :)

ma ktos numer do TOZu? :smokin:

997 - powód "Psychiczne i fizyczne molestowanie właściciela (PANA)" :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...