Jump to content
Dogomania

Rybnik 2oo6


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pana Jakubowskiego ,chyba rozdzielą na pół.
30 września sędziuje Młodego Prezentera na Klubowej Sznaucerów , 1pażdziernika ( wtedy kiedy jest Rybnik)w Nowym Dworze Maz. (oddział Legionowo)X gr. Charty.
Ta sama historia była w ubiegłym roku.Zaproszenie piśmiennie potwierdzone.Przyjemnego abra kadabra,bęc.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anikrawet']pewnie pasterskie sędziuje p Kochan i p.Sobolta.
W Rzeszowie sedziuje p.Kochan i w Chorzowie też p.Kochan wraz z panią z Słowacji ( Collie i sheltie). Myśle ze te oddziały sie ze sobą nie komunikują.
Ale jeśli komuś p.Kochan pasuje to hulaj dusza ! ;-)[/quote]

Chorzów sędziów na tegoroczną wystawę - miał już "zaklepaną" w październiku'05. Od stycznia'06 "poszła w świat" ulotka reklamująca wystawę w internecie, a od maja w formie pisemnej. Tak więc Rybnik - który podał obsadę dopiero w tym tygodniu miał możliwości, by sprawdzić kto sędziuje w oddziałach ościennych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Rybnik pokazuje się słabo pod względem wystaw. Mogliby ufundować puchary dla Zw Ras i zrobić konkurs na Najpiekniejszego psa oddziału Rybnickiego.
Ja przyjade, chociaż sędzina mnie troche zniechęca.[/quote]

Mnie Sedzia odpowiada, ale nie przyjadę:shake: ze względu na brak konkurencji finałowych takich jak powyżej napisałaś , o r a z
takich jak : l) wybór najpieknięjszego szczenięcia
2) wybór najpiękniejszego juniora
3) wybór najpiękniejszego weterana

A może w tym roku będzie inaczej ?????????:niewiem: :PROXY5: :shock:


:Rose: dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Jestem w miłym szoku. Dziś przed 15 napisałam do oddzialu pytanie, kto będzie sędziował belgi. I zasugerowałam, ze byłoby miło (ze względu na ten Chorzów), gdyby wzięła je jednak p. Sobolta. Oto odpowiedź, którą dostalam przed godzinką:
[I]
"Nie jestem w stanie podać teraz który sędzia jaką rasę będzie oceniał, podziału dokonamy wtedy kiedy będzie wiadomo ilu wystawców się zgłosi do grupy I. Weźmiemy pod uwagę Pani uwagi dotyczące sędziów.
[/I][I]Pozdrawiam"

[/I]Nie lubię co prawda takiego zgłaszania w ciemno, ale i tak to jakiś plus. I chyba jednak swoje suczysko zgłoszę. Bo w zeszłym roku (mimo braku BISu szczeniąt) podobało mi się :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cóż - jeśli chodzi o konkurencje finałowe, to Rybnik tym nie grzeszy. W zeszłym roku pytałam się, dlaczego tego nie organizują. Dostałam dosyć pokrętną odpowiedź na temat nagród i ilości chętnych :icon_roc:
Swego czasu chciałam złożyć propozycję przerobienia i utrzymywania stronki oddziału (społecznie oczywiście), ale chyba pan Grześ poczułby się dotknięty... Z resztą po tamtej odpowiedzi i kilku innych "incydentach", wolę nie ryzykować :razz:

Nad ufundowaniem nagród na 2-3 konkurencje finałowe (BIS Weteran, Najpiękniejszy pies oddziału Rybnik, BIS Puppy) myślę nie od dzisiaj... Tylko z kaską kiepsko, choćby to miały być skromne statuetki czy grawetony z dyplomami - no i najważniejsze, czy przypadkiem p. Salamon (prezes) nie spadnie z krzesła z wrażenia, że coś jeszcze trzeba zorganizować, bo są nagrody na dodatkowe konkurencje :cool3::lol:
Poczekam, policzę, może jeszcze kogoś z oddziału namówię - w końcu razem raźniej (się wygłupić ;) ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaDark']

Nad ufundowaniem nagród na 2-3 konkurencje finałowe (BIS Weteran, Najpiękniejszy pies oddziału Rybnik, BIS Puppy) myślę nie od dzisiaj... Tylko z kaską kiepsko, choćby to miały być skromne statuetki czy grawetony z dyplomami - ;) ).[/quote]

:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
Ja myślę, że zorganizowanie tych konkurencji przyciągnie wielu wystawców,( i już kasa większa ), a jeśli i to nie wystarczy to podnieść
stawkę choćby o te 5 zł ! Nie trudno policzyć, że już od 100 psów wyniesie to 500 zł. x zgłoszona ilość ........ :multi: :multi:
i już są pieniążki na pucharki i jeszcze coś dla Z K zostanie !!!!!!!!!!!
AniaDark masz całkowitą rację, walcz dalej i zwyciężaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:Rose: dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

byłam dzisiaj w oddziale i dostałam kartkę ze zgloszeniem, są na niej wypisani sędziowie.
Ale teraz jak zerknąłam to widzę że na stronce też wreszcie wypisali.:razz: Więc sprawdzajcie bo z tego co widzę obsada troszkę się różni od tego co wcześniej zapowiadali:lol: Aż mi się śmiać chce! Na większość wystaw obsada, zgłoszenia, na pół roku przed a Rybnik o info na stronce postarał się na nieco ponad miesiąc przed! Ech!:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja się chyba zdecyduje na ufundowanie jakichś pucharków na dodatkowe konkurencje finałowe :oops::razz: Na pewno na "Najpiękniejszy pies oddziału Rybnik" a co dalej to się zobaczy ;) Ponadto muszę jeszcze napisać do szanownego zarządu prośbę o zorganizowanie tych dodatkowych konkurencji i czekać na to czy się zgodzą (i wogóle czy się zainteresują :diabloti:) :roll: Mam nadzieję, że nie sprawi im (i mi :angryy:) to problemu :angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Super by było :multi: . Ale zobaczymy czy się uda.
Mam pytanie jak to z tym konkursem jest. Czy wychodzą wszystkie psy danego oddziału, obojętnie czy są Championami czy nie :roll: .[/QUOTE]
Z czego pamiętam, to chyba te z danego ooddziału, ale dla pewności zapytam sie koleżanki z zabrzańskiego oddziału :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...