Jump to content
Dogomania

Rybnik 2oo6


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w końcu udało mi się dodzwonić do oddziału w Rybniku, zostałem poinformowany że właściwie na każdą grupę ocenianych psów mają po dwóch sędziów w razie rezygnacji jednego z nich.
I tak na grupę X FCI jest M.Szmurło i M.Lipiec na szpice V Z.Jakubowski i A.Semik a na grupę IX W.Boryczko i E.Pyrchała.

Link to comment
Share on other sites

A ja czytając Wasze posty mam ochotę gryźć. Nie Was - a oddział rybnicki. Jest 23 lipca, deadline, znając życie, będzie gdzieś +/- 10 września, a więc za 1,5 miesiąca. I jakoś w tej sytuacji nikomu nie wpadło do głowy, żeby wrzucić do netu takie drobiazgi, jak obsada sędziowska, opłaty czy też termin przyjmowania zgłoszeń. Weszlam na stronę, tam w dziale wystaw pokazuje się zaproszenie jeszcze na wystawę... 2005. Ale ostatnia aktualizacja miała miejsce pod koniec czerwca! Więc w czym problem? Wprowadzenie kilku zdań na stronę to dosłownie kilka-kilkanaście minut roboty! A w tym przypadku przyczyniłoby się do ograniczenia liczby bezpośrednich telefonów do odziału, a także może zwiększyło ilość zgłoszeń. Argh :angryy:

P.S. Ja swój przyjazd uzależniam od sędziego.

Link to comment
Share on other sites

zdobylam..

I Grupa:
Owczarki niem. Mieczysław Gątkowski
Leszek Salamon
Zbigniew Szcześniak
Pasterskie Anna Kochan
Ewa D. Sobolta

II Grupa: Jolanta Jabłońska
Andrzej Kot
Iwona Magdziarska
Anna Rogowska

III Grupa: Zygmunt Jakubowski
Janusz Opara
Marek Trębala

IV Grupa: Maria Zasada

V Grupa: Katarzyna Boryczko

VI Grupa: Agnieszka Paciorek

VII Grupa: Andrzej Kaźmierski

VIII Grupa: Bożena Banasiewicz
Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

IX Grupa: Wiesław Boryczko
Ewa Pyrchała

X Grupa: Małgorzata szmurło

Ring posłuszeństwa Janusz Rurarz

Młody Prezenter Krystyna Opara

Klasa szczeniąt 25 zł (8 Euro)
Za I psa z katalogiem 65 zł (20 Euro)
Za każdego następnego psa
bez katalogu 50 zł (15 Euro)
Opłata w dniu wystawy Klasa szczeniąt 50 zł (15 Euro)
pozostałe klasy 100 zł (25 Euro)
Psy z klasy honorowej,
Interchampiony i psy ras polskich
(bez PON-ów) bezpłatnie, bez katalogu

[B]Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 11.09.2006[/B]

Link to comment
Share on other sites

Flashka.. Dzięki :)

[quote name='flashka-g']zdobylam..
I Grupa:
Owczarki niem. Mieczysław Gątkowski
Leszek Salamon
Zbigniew Szcześniak
Pasterskie Anna Kochan
Ewa D. Sobolta
[/quote]
Nie bardzo rozumiem tę rozpiskę. Czy pierwsze trzy nazwiska są do ONów (przy czym niewiadomo kto je będzie sędziował) a reszta do pozostałych pastuchów?

Ech.. I tak chyba musze przedzwonić do oddziału. Bo jeśli belgi będzie miała p. Kochan, to ja dziękuję. Dwa tygodnie wcześniej ocenia je (jak i większość pastuchów bez szkockich i szetlandów) w Chorzowie. I dawanie tego samego sędziego w tak krótkim odstępie czasu i praktycznie w tym samym regionie... Sorry.

Link to comment
Share on other sites

pewnie pasterskie sędziuje p Kochan i p.Sobolta.
W Rzeszowie sedziuje p.Kochan i w Chorzowie też p.Kochan wraz z panią z Słowacji ( Collie i sheltie). Myśle ze te oddziały sie ze sobą nie komunikują.
Ale jeśli komuś p.Kochan pasuje to hulaj dusza ! ;-)

Link to comment
Share on other sites

A skąd wziełaś ten wykaz sedziów ? Dzwoniłam do oddziału i to jest istna kołomyja :mad: . Dopiero w piątek będzie wiadomo kto sędziuje jaką grupę (oby ). Niech sie zdecydują kto sędziuje moją grupę: Semik, Jakubowski czy Boryczko:mad: Ach Rybnik, Rybnik poprawcie się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anikrawet']pewnie pasterskie sędziuje p Kochan i p.Sobolta.
W Rzeszowie sedziuje p.Kochan i w Chorzowie też p.Kochan wraz z panią z Słowacji ( Collie i sheltie). Myśle ze te oddziały sie ze sobą nie komunikują.
Ale jeśli komuś p.Kochan pasuje to hulaj dusza ! ;-)[/quote]

Ano właśnie.
Inna sprawa, że ja jeszcze nie wiem, czy mi p. Kochan pasuje :) Nie mam bladego pojęcia jaki typ belgów preferuje (muszę obadać wyniki jej wcześniejszej działalności) :)
Choć może byłoby to ciekawe doświadczenie - w przeciągu dwóch tygodni dać się ocenić tej samej sędzinie. I porównać opisy :) Ciekawe czy byłyby podobne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...